Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Snajperasg.pl


Recommended Posts

Witam, oto moja przygoda z tym sklepem. Z poczatku mialem dobre nastawienie do tego sklepu, jednak z uplywem czasu zaczalem powoli je tracic.

 

20.07.2005(sroda) poznym wieczorem zlozylem zamowienie na sprezyne MP5 A3 od TM.

21.07.2005 rozpoczeto realizajce mojego zamowienia.

22.07.2005 status mojego zamowienia wciaz brzmi "W trakcie realizacji". Wiec wyslalem maila z zapytaniem co sie dzieje. Maila wyslalem o 14:26 i niestety odpowiedzi tego samego dnia juz sie nie doczekalem :(. Nie sa to moje pierwsze zakupy przez internet. Przewaznie moje zamowienia byly realizowane nastepnego dnia po zlozneniu zamowienia i wysylane tego badz nastepnego dnia. Raz np. (fotozakupuy.pl) zdarzylo sie iz dobralem sobie nieodpowiedni dekielek na tulejke. Zadzwoniono do mnie ze sklepu informujac o tym i zaproponowany mi odpowieni jednak bede musial 2 dni wiecej poczekac.

23.07.2005 godz 00:26, wysylam kolejnego maila wyrazajac moje rozczarowanie co do skelpu oraz niezadowloenie. godz 12:05, w koncu przychodzi mail od snajperasg.pl. Okazuje sie iz zamowiana przeze mnie MP5 miala trafic do sklepu w srode, ale poniewaz dostawca nawalil bedzie dopiero w poniedzialek i wlasnie w poniedzialek/wtorek zostanie do mnie wyslana. W ramach rekompensaty mam dostac 3000 kulek zmiast 500 przeze mnie zamowionych.

26.07.2005(wtorek) godz 13:33 i 17:20. Wysylam kolejne maile z zapytaniem co sie dzieje z przesylka gdyz obiecywano mi wysylke w poniedzialek/wtorek.

27.07.2005(sroda, to juz tydzien czasu od zlozenia zamowienia :( ) godz 10:48 wysylam ponownie tego samego maila odnosnie mojego zamowienia. Dokladnie o tej samej godzinie przychodzi mail od snajperasg.pl iz paczka zostala wyslana. Nic wiecej nie napisali, dlaczego to opznienie itp.

 

EDIT

2.08.2005 Zrezygnowałem z usług sklepu i złożyłem zamówienie w specshop.pl przed 17. Tego samego dnia zrealizowali moje zamówienie i 2 dni później przesyłka była u mnie :)

Link to post
Share on other sites
  • Replies 421
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie lamentuje nad Poczta Polska tylko nad tym ile czasu musialo uplynac od kiedy zlozylem zamowienie a paczka zostala w koncu wyslana, nad tym ile czasu mija zanim uzyskam odpowiedz mailem (ogolnie kiepski kontakt) , nad tym iz obiecuja ze wysla w poniedzialek a kiedy to robia.

A jesli chodzi o poczte to niedawno zamawialem zasialcz w zenfist.pl jak zwykla paczka priorytetowa i dotarł nastpnego dnia (a zaplacilem za przesylke 11zl a nie 16 jak tutaj). Max dwa dni czekalem na taka paczke wczesniej.

Link to post
Share on other sites

...co nie znaczy że w tym wypadku paczka (o ile wogóle dotrze) też przyjdzie ci po 1-2 dniach

 

ja bym z twoim postem poprostu poczekał do całkowitego zakończenia sprawy i wtedy dopiero to opisał...bo jeszcze moze sie okazać ze np giwerka przyjdzie uszkodzona albo ze przyślą nie to co zamawiałeś albo że dodadzą ci za te perypetie tyle gratisów że bedziesz tak szczęśliwy z tego powodu że o całej sprawie zapomnisz 8)

Link to post
Share on other sites

witam,

30.08 - skladam zamowienie na glocka17 STTI, z prosba o otrzymanie informacji o tym kiedy moje zamowienie bedzie realizowane,

1.08 - moje zamowienie zmienia statut na " w trakcie realizacji"

2.08 - wplacam pieniadze

3.08 - otrzymuje informacje, ze otrzymam glocka17, ale nie firmy STTI ktorego to zamawialem i ktory normalnie kosztuje okolo 110zl i w obecnej chwili byl w prmocji i kosztowal 79,30zl, ale "drozszego" glocka17 HFC

4.08 - napisalem mail z prosba o wyjasnienie sytuacji i zaznaczylem ze nie chce otrzymac glocka17 HFC

 

z powodu braku odpowiedzi na mail'a zadzwonilem i wyjasnilem sprawe, ale na glocka STTi musze poczekac do konca przyszlego tygodnia lub jeszcze pare dni dluzej

 

16.08 - przesylka zostala wyslana

18.08 - otrzymalem przesylke, pistolet plus bonus w postaci racy oraz paczki kulek,

 

troche przyszlo mi czekac na ten konkretny model, ale zostalo mi to wynagrodzone, jednak kontakt mail'owy moglby byc troche lepszy

 

pozdrowienia addams

Link to post
Share on other sites

A ja mam jeszce takie pytanie tym razem do was drodzy forumowicze:)

Czy ktoś z Was wysyłał tydzień temu do snajpera asg meila z pytaniem o coś i czy dostał odpowiedź na nie.Chciałbym się dowiedzieć,bo nie wiem czy mnie olewają czy mają tak ,,ogromną ilość pytań'' i nie mają czasu mi odpowiedzieć.Z góry thx za info.

Pozdro

Link to post
Share on other sites
Guest kubov

no i kude brzytko zamowilem sobie w zeszlom srode deserta koloes powiedzial ze wysle w piatek pisalem do niego maile o d soboty i lypa zero odp no i czekam jak paczki w srode nie bedzie to ja jes nie odbiore bo mnie nie bedzie no i kurde buuuuuuu

Link to post
Share on other sites

Za pierwszym razem dostałem odpowiedź na zapytanie ponowne, na numer komórki. Za drugim razem już nawet powtórne zapytanie nie doczekało się odpowiedzi. Nic nie kupowałem w tym sklepie, bo szukam magazynków do Steyra GB TM. Na temat jakości obsługi kupujących nie mogę nic powiedzieć, ale kontakt jest nieco utrudniony.

 

Pozdrawiam

 

Kret

Link to post
Share on other sites

dla mnie jedyną wadą sklepu jest brak sprzedaży kulek 0,23 g EXCEL-a ktore posiada machinegun.pl i przez to musze im dawać zarobić :| a reszta sprzętu w bardzo korzystnych cenach np. mp5k na mg.pl kosztuje 809 a na snajperze 789 więc to juz duża różnica

Link to post
Share on other sites

Zostałem mile zaskoczony podczas ostatniego zamówienia w snajperze.Sposób płatności wybrałem jako przelew.Przelew wysłałem wczoraj wiczorem,a paczka juz jest u mnie w domu:)Zamówienie złożyłem we wtorek wieczorem(16.08.05).Dziś(18.08.05) paczka ze snajpera jest cała i zdrowa i umnie.Liczyłem na sobote,a tu czwartek.Nareszcie zaczynam odzyskiwać wiare w ten sklep.Oby tak dalej panowie.THX!!!!

Pozdo

Link to post
Share on other sites

No to masz szczęście!

Ja zamówiem sobie replikę MP5 A3 TM 8. sierpnia. Do tej pory czekam na przesyłkę . Na emaile nie odpowiadają. Może i ceny mają troche niższe, ale chyba wolałbym dopłacić troche, niż czekać tyle czasu. Chciałem zamówić na military to okazało się, że mają jedną sztukę i to już zamówioną. Chyba spróbuje jeszcze w SpecShopie. Tak czy inaczej nie wiem czy kiedyś się jeszcze zdecyduję na usługi sklepu snajperasg.pl! :(

Link to post
Share on other sites

Raczej tak. Dziś po południu dostałem emaila od nich, żę mnie przepraszają za zwłokę, że już jest wysłane i że dostane jakiś upominek za to, że musiałem czekać. Powinienem mieć jutro przesyłkę o ile mnie znowu nie oszukali, bo raz już napisali mi, że paczka jest w drodze.

 

EDIT: Paczkę dostałem po dwóch tygodniach!!! :|

Link to post
Share on other sites

Ja ma mieszne odczucia. Na maile nie odpisują. wysłałem replike na sewis i czekałem pół wakacji. W końcu przyszła. Nic nie zostało zmienione poza mały złamaniem repliki (celownik)(czyt. nic sie nie zmieniło poza złamaniem). I tak całe wakacje przepieprzone, bo niema czym strzelać :( . Nikt nie odpisywał na maile więc sprawe załatwiłem bezpośrednio z serwisem.

Link to post
Share on other sites

:cry: to się nazywa równia pochyła.

Zaczęło się tak pięknie, ceny do dziś mamią jak syreny Odyseusza ale coś się w żołądku kotłuje gdy w kółko słychać:

-filtr antyspamowy

-poczta polska nawala

-właściwie jest ale nie ma.

 

...ech, w sumie to nie mój biznes ale jakoś tak cholernie mi przykro :(

Link to post
Share on other sites

czesc zamowilem tydzien temy rugera dlugiego i co??

-dostalem po 8 dniach ale mosialem dzwonic 2 razy a paczka zostala wyslana dzien wczesniej :evil: , a i zamowilem z metal HU i gratisy(lunetka 4x20 i !litr ULTRAIR)

-dostalem rozbieram go i co?? oczywiscie metal hu ale chyba robiony u nich w domu!!! tak spiepszony nie oryginalny myslalem ze sie potne kulki leca po 20m gdzie chca i sie zacina bo pasuje ale jedynie do dupy

-wiec przeliczam dlaczego tak tanio z gratisami?? :roll: iiii.........!!!! wiem plastik HU 349zl + lunetka 45zl + gaz 40zl no mniejwiecej by sie zgadzalo okolo 430zl ale gratis zrobili mi HU metal :| :x :? :evil: C H A M Y N I E L U D Z I E ! ! ! juz nic nie kupie u nich a o swoje bede sie ubiegal!!! acha i mailowac sie nieoplaca

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...