Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Boryszyn 2011


Recommended Posts

  • Replies 224
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

SZOPy będą z rańca, chociaż będziemy musieli jeszcze naszych kochanych Gorzowiaków ściągać z Kaławy.

 

Co do zbiórki, wielkie puste pole przy pętli raczej nie utrudni odnalezienia sporej bandy z łopatami ;).

Link to post
Share on other sites

Dacie radę z Kaławy jeszcze dwóch chłopaków ode mnie zgarnąć? Przyjadą PKSem z Grabkiem & s.p. z.o.o...

 

Postaramy się, chyba nie będzie problemu. Najwyżej do bagażnika się chłopaki wcisną ;)

 

Czarek, jak ruszacie z Rio de Świebodzineiro o 7:00 to gdzie Wy chcecie 3h stracić do 10:00? przecież to jest 20min drogi załadowanym samochodem ;)

 

Edyta... no chyba, że z buta, jak coś dzwoń 724680421 mamy miejsce z zielonej jedno, o 8:00 wyjeżdżamy około 8:40 będziemy na wysokości Świebodzina jak byś był na stacji paliw obok ronda na wylotówce na Gorzów to by się Cię zabrało :)

Edited by mikunda
Link to post
Share on other sites

Witam

Przyjadę z kolegami z grupy i dzieciakiem. Jako że pracujący jesteśmy ograniczamy się tylko do soboty, bo "na żądanie" mam już wykorzystane. I co do opłat, nie wiem jak jest na innych zlotach, ale dla cywili to się kojarzyło z majówką i będą na pewno kłopoty. Nie zazdroszczę "żandarmom" przy bramie użerania się z podpitymi ludźmi.

Link to post
Share on other sites

Witam

Przyjadę z kolegami z grupy i dzieciakiem. Jako że pracujący jesteśmy ograniczamy się tylko do soboty, bo "na żądanie" mam już wykorzystane. I co do opłat, nie wiem jak jest na innych zlotach, ale dla cywili to się kojarzyło z majówką i będą na pewno kłopoty. Nie zazdroszczę "żandarmom" przy bramie użerania się z podpitymi ludźmi.

 

na ulotce, którą dostałem w jakimś sklepie było napisane, że widzowie wchodzą za darmo, 20 zł płacą nocujący w namiotach (chyba).

 

p.s. opłata parkingowa jest raz płatna za 3 dni czy tak jak w zeszłym roku, że bilet na piątek nie obowiązywał już w sobotę?

Edited by Manis hagaloscen
Link to post
Share on other sites

Dzisiaj SZOP dokonał inspekcji "obozu ASG" ;) Od niedzieli sppoo się zmieniło. Stanowisko umocnione na górce przeobraziło się w wieżę. jakieś 2m wyższą niż wieża budowana w niedzielę, część jest ogrodzona płotem z siatką, część sporymi okopami kopanymi cięższym sprzętem. Więc wejście na teren obozu tylko przez bramę :). Chyba, że ktoś jak ta łania będzie skakał nad rowami. Ludzie się już zjeżdżają, więc grupa od orgów będzie musiała wcześniej teren zlotu przejechać i ściągnąć opłaty od ludzi. Ogólnie robi się przyjemnie, wszystko nabiera już kształtu i nawet stragany się pojawiają, więc może da się jeszcze wyhaczyć jakieś przedzlotowe promocje ;)

Link to post
Share on other sites

Dla rozwiania wątpliwości. Goście jako widzowie mają wejście za free. Uczestnik "militarny" (ASG, Żołnierze) - 30zł za udział (w cenie tania kantyna - 3zł za browa). Uczestnik cywilny z zakwaterowaniem na zlocie (samochody terenowe, motocykle, quady, cross) - 20zł. Dzieci do lat 10 - free. Pojazdy militarne - zwolnione z opłat. Pojazdy cywilne - 10zł. Parking 1 - 10zł (zaraz przy zlocie). Parking 2 - w Boryszynie 5zł.

Można oczywiście kupić sobie opaskę w cenie 30zł i uczestniczyć w zlocie jako "militarny". Od jutra zaczynamy. W sobotę o godz. 17.00 rekonstrukcja II wojenna. W niedzielę od 12.00 do 15.00 - Atrakcje z ASG :) Zapraszamy!!

Edited by blaisek
Link to post
Share on other sites

Już po zlocie na świeżo: nie wchodziłem do części militarnej bo nie zapytałem czy można, a płacić za półgodzinne przejście miedzy pojazdami i namiotami mnie nie interesowało, dziwiło mnie że wszystko poogradzane jak w jakimś obozie koncentracyjnym. Nawet do rosomaka trzeba było przez bramę przejść, rok temu wg mnie było lepiej. Więcej było stoisk z jedzeniem, mniej ze szpejem. Ludzi też jakby mniej (zauważalnie więcej było sąsiadów zza Odry). Inscenizacja bitwy z dużym poślizgiem lektor prawie niesłyszalny, nawet nie wiemy którą potyczkę czy bitwę odtwarzano. Spotkaliśmy paru znajomych z innych grup ludzi pracujących, którzy przyjechali tylko na sobotę i raczej podzielali opinię że mniej jest ludzi i do bani z ogradzaniem. Na pewno były jakieś plusy ja ich tam nie wypatrzyłem.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...