Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] SW-04 (M24) [Snow Wolf]


Recommended Posts

  • Replies 369
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wizyta u tokarza załatwi sprawę brakującej fazy (tego rowka) to banalnie prosty i szybki zabieg warty (w zależności od poziomu zaawansowania znajomości z tokarzem) piwo lub jakieś 20zł

Chyba pobawię się w pzyklejenie gumki HU na stałe do lufy. Obetnę wystające elementy i przykleję gumkę Hu na stałe do lufy za pomocą super glue. Będzie to łatwiejsze niż toczenie lufy. Co wy na to?

Link to post
Share on other sites

Pytanie , czy ktoś na forum zajmuje się robienie na tokarce lub innych zesłanych przez Najwyższego dziwnych urządzeniach o których nie mam pojęcia cylindrów do m24 snow wolfa ?? byłbym bardzo wdzięczny , gdyż do końca wakacji nie będzie stać mnie na Lay-Laxa , a chciałbym postrzelać troszkę z m24.

Link to post
Share on other sites

Tymbark, jak chcesz po kosztach to chyba tylko GH. Cylinder nie ma drobnych ruchomych części, może nie będą mieli czego sknocić... Sam mam cylinder od nich-może i bez szału ale działa (chociaż nie wysłałem im całej repliki i żeby zadziałało musiałem najpierw dociąć i oszlifować podkładkę pod prowadnicę). Jak wypada jakościowo nie wiem, trzeba by kiedy pomierzyć efpeesy.

Jak im wyślesz replikę to dorobią do danego standardu bez fochów, ale realizacja może pooootrwać. Aha, odradzam kontakt z nimi via mail- działa ale strasznie wolno, już lepiej odżałować parę groszy na telefon.

 

Nie wiem czy ktoś z forumowiczów robi cylindry i nie wydaje mi się... chociaż z przyjemnością przyznam się do ewentualnej pomyłki.

Edited by VIPER-RT10
Link to post
Share on other sites

Masz zasadniczo jeszcze dwa wyjścia, w moim m24, który był chyba jedną z pierwszych serii to cylinder nie miał, fabrycznie na końcu tych pinów jak np w vsr. No więc do rzeczy, jeśli nic się nie zmieniło to, możesz zrobić tak jak ja i wywiercić otwór na bolec ok. 1cm głębokości i na 4mm szeroki, w to wbijasz złamane wiertło albo cuś takiego. Druga opcja to zakup cylindra CA ale tylko i wyłącznie cylindra. Nie jest on może super duper extra ale jest ze stali i to już daje ci możliwości większego tuningu. Cena samego cylindra to jakieś 300zł.

Link to post
Share on other sites

Albo zagadać do jednego z forumowych twórców części. Być może będzie już w stanie zrobić coś takiego. Gdy pytałem o cylek do APS 96, był "w planach", a zapytanie było pod koniec marca.

Nick tego kolegi to bart_a.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Witam.

Mam parę pytań,lufa od aeg'a po nacieciu w odpowiednim miejscu powinna podejść? I jak by miała się sprawa z gumka hop up w komorze ? Oraz jaką sprężynę można dać ( silniejszą od stocka oczywiście :) ) By to pochodziło dość długo,ew jaką dać? Czytałem temat ale na te pytania jednoznacznej odpowiedzi się nie dopatrzyłem.

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Dobra zaczynamy... lufa od AEG, jak masz cierpliwość to nacinaj, jak już masz to sensowniej było by kupić komore od m24 CA, i z nią się bawić. gumka zwykła od aeg za cholere tam nie wejdzie. Ja przerobiłem gumkę od VSR10 i pasuje. Na koniec spring, ja mam 160 i jakoś ciągnie na stock cylindrze, ale dlugo już nie pociągnie, więc chyba mail do G&H, może jedynie pomc.

Link to post
Share on other sites

Aha,dzięki za odpowiedź.Giwera ciekawa,jedyna bolączka to rozrzut.Gumka stockowa w parze z precką to chyba nie poprawi zbyt wiele,a gumki drogie.Ale załóżmy: Precka średniej klasy pokroju systemy,gumka od vsr,sprężyna m150 i na jaki skuteczny można byłoby liczyć?

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Na jakiej podstawie to możesz stwierdzić? Przecież jeszcze nikt nie zabierał się za porządny tunning M24SW. Nawet jeszcze nikt nie sprawdzał czy wejdzie komora PDI.

 

Pooglądaj sobie komis i zastanów się, dlaczego ludzie się tego pozbywają ?

Kupujący najpierw podnieca się wyglądem, a dopiero potem do niego dochodzi, że niestety owa replika nie jest najlepsza w swojej klasie.

 

 

Paru ludzi się zabierało i komora PDI nie podejdzie. Wyszło to w czasie konsultacji z jednym użytkownikiem M24 od SW.

Poza tym, to wciąż jest i będzie M24, które nie jest chwalone, prawda ?

Edited by parkie
Link to post
Share on other sites

Na chwilę, obecną to nie warto brać żadnej snajperki sprężynowej, bo w sklepach wieje pustkami, jeśli chodzi o części. Jak już musisz brać jakąś M24 to powiem tak, oby dwie są do pupy. tyle że przy CA się da jeszcze, trochę poprawić. A Snow Wolf... komora to **** jakieś, niefortunny standard lufy APS2, cylinder z **** (mój trzyma jakoś 160, ale nie wiem jak długo da rade), trzeba by przerobić lufę żeby myśleć o nowej komorze, magi tego nawet nie warto komentować.

P.S. Parkie VSR też nie jest cudowna ...

Reasumując, jak masz już brać coś co wygląda jak m24, to poszukaj czegoś od Tanaki.

 

Kontroluj zbędne słownictwo oraz ortografię.

Następny taki post zamiast poprawiać wywalę bez sentymentów!

 

I proszę się trzymać tematu. Parkie - Ciebie to się też dotyczy!

 

Viper

Edited by VIPER-RT10
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

 

Właśnie widziałem ale nie wiem czy kupić. Może ktoś już posiada tą gumkę hop up? Tego samego producenta w vsr spisuje się dobrze

Edited by Remek120
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...