Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

m4a1 do 350zL


Recommended Posts

  • Replies 55
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

to zamiast bawić się w risy srisy i kolimatory dołóż i kup lepszą replikę. Uwierz mi opłaca się. Ew. CM.028 + batka + ładowarko/rozładowywarka mikroproc. + gumka HU i jak styknie to może precka i okablowanie niskooporowe. I Masz już bardzo fajną zabawkę.

Link to post
Share on other sites

to zamiast bawić się w risy srisy i kolimatory dołóż i kup lepszą replikę. Uwierz mi opłaca się. Ew. CM.028 + batka + ładowarko/rozładowywarka mikroproc. + gumka HU i jak styknie to może precka i okablowanie niskooporowe. I Masz już bardzo fajną zabawkę.

niestety jak juz pisałem wyżej dopiero zaczynam więc rozkręcanie zostawie sobie jak mi sie zepsuje

Link to post
Share on other sites

z cymami jest tak, i mniej rozkręcasz tym mniej się psuje, naprawdę. Jeżeli boisz się rozkręcać możesz oddać na serwis, prawdę mówiąc podstawowymi rzeczami jakie powinno się robić w cymach to wymiana gumki HU i teflonfix.

Kolimator nie jest aż tak bardzo potrzebny, muszka i szczerbinka to najlepsze przyrządy celownicze (czyt. najdokładniejsze).

Co do koli jeszcze,a by posiadać dobry trzeba wydać mnie mniej niż 150 zł :)

Link to post
Share on other sites

Dokładnie , lepiej te 200 zł co byś wydał na kolimator i szynę , odłóż na replikę i w sumie na 550 zł można kupić już chyba m4 boyia.

 

na kolimator miałbym zamiar wydać 100zł a poza tym już napisałem że max moge wydać 350zł, chyba że chcesz sie dożucić

Link to post
Share on other sites

Skoro masz kasę to po co chcesz wydawać na badziew? Lepiej kup lepszą replikę ,a nie gorszą + kolimator, skoro i tak ci się on po miesiącu rozleci. Czasami lepiej sobie odpuścić gówniany bajer i kupić lepszą podstawę (czyt. replikę). Kasę przeznaczoną na koli czyli 100zł dołóż do repliki. To moja rada ,ale sam musisz zdecydować...

Link to post
Share on other sites

na kolimator miałbym zamiar wydać 100zł a poza tym już napisałem że max moge wydać 350zł, chyba że chcesz sie dożucić

 

Wszyscy ci tłumaczą ze to za mały budżet na m4.... Nikt nie bd się z tobą zrzucać na replikę poproś mamę i tatę może sie dorzucą

 

Nie kupisz za 350 zł m4 chyba ze ma mieć plastik GB ew kupisz sobie JG z ABS body które się rozpadnie....

100 zł na Kolimator moje zdanie jest takie za w tej cenie nawet używki chinola (eotecha) nie dostaniesz...

Link to post
Share on other sites

tak można w nieskończoność zaczełem z budżetem 260zl doradzono mi mp5 od galaxy i cyme 0.28 ale w okolicy nie ma żadnych budynków więc kupie kałasza przyjaciel też go ma zobacze jak mi sie trzyma i sie go spytam o niezawodność

 

EDIT: ak cymy ma metalowy gearbox czy nie raz pisze ze tak raz nie

Edited by torus13
Link to post
Share on other sites

pisał już, że bierze kałaszka ;p przecież

Wiec lepiej zamiast kolimatora (super hiper kałachy z koli nie są za piękne ;p ) kup za 100 zł preclufę ;p Cyma ma stockową lufe 6.10 wiec kulki latają jak pszczoły ;p.

 

A GB ma metalowy

Link to post
Share on other sites

Jeżeli nie jesteś pewny siebie to zostaw wymiane lufy serwisowi.

Np. Będziesz kupował cyme na taiwangun.com i prec lufe w jednym zamówieniu, to po wcześniejszym kontakcie z nimi zamontują Ci ją za darmo jako replika kupiona u nich, dostaniesz paiery potwierdzające montaż lufy czy coś.

A co do utraty gwarancji możesz rozebrać wszystko tylko nie otwierać GB czego nie polecaj jak nie znasz jego budowy ;p Otwarty przez ciebie gb = utrata gwarancji.

Link to post
Share on other sites

używane odpadają tylko nówki

 

Chyba jesteś... Dobra nie dokończę. Chcesz emke nową to wydaj min. 600stów, a taka emka będzie porównywalna do AK, sam jestem bardziej za emka, dlatego posprzedawałem trochę rzecz, święta były i mam eMke od ICS.

Link to post
Share on other sites

Chyba jesteś... Dobra nie dokończę. Chcesz emke nową to wydaj min. 600stów, a taka emka będzie porównywalna do AK, sam jestem bardziej za emka, dlatego posprzedawałem trochę rzecz, święta były i mam eMke od ICS.

 

 

proponował bym już to zamknąć bo i tak nic nowego nie wymyślicie...

Używanej emki nie chce

kałacha nie chce...

to może jakąś zabawkę na allegro w kształcie emki sobie do 350zł znajdzie NOWĄ

Link to post
Share on other sites

proponował bym już to zamknąć bo i tak nic nowego nie wymyślicie...

Używanej emki nie chce

kałacha nie chce...

 

 

Masakra jak ten temat się długo ciągnie...masz za mało kasy na m4...dozbieraj do wiosny a później panikuj.

Pozdrawiam,Roli.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...