Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Jak wiadomo z niusa, ukazał się na Red Wolfie i zdążył już zniknąć. Czy może któryś z szanownych Kolegów zdążył już zanabyć tego pistolca, jeśli tak to jakie wrażenia z użytkowania/trzymania/macania/mienia :wink: ?

Edited by Tuksiak
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Mam go :biggrin: 3 lata czekałem na tą klamkę i wreszcie mogę odetchnąć. Dobra jest tak: kopie trochę mocniej niż zwykły gaziak. Numer bity z prawej ale nie jest indywidualny. Szczęki są metalowe i zespolone z magiem a nie wymienne jak najczęściej spotkane plastikowe. Dosyłacz kulek w magu tez metalowy - pękać nie będzie. Nie da się oddać suchego strzału po odłączeniu magazynka ale tak samo jest w oryginale. Jedyny minus to brak HU...

 

Ogólne wrażenie to cud, miód i orzeszki :wub:

Edited by luglo
Link to post
Share on other sites

Mam go :biggrin: 3 lata czekałem na tą klamkę i wreszcie mogę odetchnąć. Dobra jest tak: kopie trochę mocniej niż zwykły gaziak. Numer bity z prawej ale nie jest indywidualny. Szczęki są metalowe i zespolone z magiem a nie wymienne jak najczęściej spotkane plastikowe. Dosyłacz kulek w magu tez metalowy - pękać nie będzie. Nie da się oddać suchego strzału po odłączeniu magazynka ale tak samo jest w oryginale. Jedyny minus to brak HU...

 

Ogólne wrażenie to cud, miód i orzeszki :wub:

 

 

farciarz z Ciebie :biggrin: , już miałem go kupować, ciekawe czy gunfire.pl sprowadzi ich więcej ...

Edited by KreciKs
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Właśnie zostałem posiadaczek Browninga i muszę przyznać że jest niesamowity :D

Posiadam wersję w pełni oznaczoną (tylko takie toleruje) i prezentuje się wyśmienicie :)

Wykonanie jest pierwszorzędne - najprawdopodobniej najlepsza replika od WE - żadnych luzów, piękne spasowanie, dobra waga i praktycznie wszystko w myśl oryginału. Nie spuścimy kurka gdy magazynek nie będzie w środku, całość rozbieramy dokładnie jak oryginał, wygląd części i mechanizmu również podobne do oryginału (oczywiście w miare możliwości, bez przesady :D)

Jeśli chodzi o BB to wydaje się być mocniejszy niżeli 1911'stki WE, natomiast lekko lżejszy niż M9 KSC w metalowej wersji...

Wady? Hm.. kolor magazynka różni się od reszty, numer nie jest indywidualny.. i chyba tyle. Być może jakieś pojawią się w praniu :)

 

Fajnie również, że okładziny są wyprofilowane wewnętrzną stroną jak w ostrym HP - nie będzie problemu z założeniem oryginalnych :)

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Kabura najlepiej dedykowana do HP a skórzana jeszcze lepiej :icon_razz2: ale da radę 'upchnąć' go do kabur 1911'stek (oczywiście nie typu FOBUS, BlackHawk itd)

Na razie żadnych problemów - jest już po 300 kulkach i wszystko OK, brak syfonów, brak luzów itd :)

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Jeżeli mówić o Hp1935 z pełnymi oznaczeniami to praktycznie jest wypasiony na maxa jak i ten bez :icon_razz2: oczywiście że dla maniaków lepiej to wygląda gdy jednak są te oznaczenia, jedynym mankamentem w tym wszystkim jest to że firma nie postarała się o indywidualne numery dla poszczególnych replik i tak znając życie wszyscy mamy niestety ten sam numer 137371 :hahaha: no ale nie można mieć wszyskiego :wink:

 

Sama replika jest jak najbardziej zajefajna !!

Pozdrawiam Ahmed

ps. Najlepszym było to że gdy przyszła moja z HK nie dopadli jej celnicy (zero dodatkowych opłat) choć raz :biggrin:

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 3 months later...

Pomyślałem że odkopie trochę ten temat.

Bo jak to zwykle bywa, luzie zapominają po jakimś czasie pochwalić się osiągami a co ważniejsze usterkami.

Interesuje mnie też czy brak hopup-a bardzo zaniża jego osiągi, czy nadaje się na boczną czy raczej na biurko jako eksponat.

I jeszcze jedna sprawa, znalazłem przypadkiem takie strony

http://shop.ehobbyasia.com/we-browning-hi-power-gbb-pistol.html

http://redwolfairsoft.com/redwolf/airsoft/Gas_Pistols_SMGs_WE_WE_Browning_Hi_Power_M1935.htm

http://redwolfairsoft.com/redwolf/airsoft/Gas_Pistols_SMGs_WE_WE_Browning_Hi_Power_M1935_Silver.htm

Zresztą dość dobrze znane, gdzie jednak pisze że hu jest, i to regulowany.

Może to ktoś skomentować?

Link to post
Share on other sites

Hmmm naużywałem się tej klamki i tak: na boczną z racji braku HU raczej nie polecę. Bardzo dobrze leży w mi w łapce, jest wygodny. Na biurko raczej za mało starannie wykonana, żeby cieszyła oko. Czasem się zacina ale okresowe staranne czyszczenie pomaga. Denerwuje blokada przy wyciągniętym magazynku ale tak jest w oryginale więc nie jest to wada repliki.

Link to post
Share on other sites

Może zależnie od serii? W każdym razie, nawet jeśli on tam jest to nie działa :D. Egzemplarz którego używałem strzelał jakby HU nie posiadał. Może niektórym osobom myli się uszczelka która tam jest z gumą HU, może istotnie są różne wersje a może wszystkie mają HU ale niektóre- nie działający? Cholera wie ale kulka leciała jak BEZ HU.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...