Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

No więc mam pare pytań :wink:

 

 

 

1. Jakie pistolety są lepsze na Co2 czy green gaz

2. Na ile strzałów (średnio) starczy 1 puszka green gazu :?:

3. Jaki pistolet wolelibyscie

 

KJ Works Beretta 92F

http://military.pl/s/m/ST118.html

 

czy

 

Cyber Gun S&W Sigma GGB CO2

http://military.pl/s/m/CG320502.html

 

4. Czy wiecie na jakiej stronie są jeszcze dobre i w przystępnej cenie :wink: pistolety gazowe :?:

Link to post
Share on other sites
No więc mam pare pytań  :wink:  

 

1.    Jakie pistolety są lepsze na Co2 czy green gaz

CO2 mocniejsze.

2.    Na ile strzałów (średnio) starczy 1 puszka green gazu :?:

Nikt tego raczej nie zmierzy bo zależy to od rodzaju repliki, temperatury, przepuszczalności zaworów itp

3.    Jaki pistolet wolelibyscie  

KJ Works Beretta 92F

http://military.pl/s/m/ST118.html

 

czy

 

Cyber Gun S&W Sigma GGB CO2

http://military.pl/s/m/CG320502.html

Żaden z powyższych. Beretta KJ jest wg mnie nieestetyczna a Desert za duży. Jeśli uważasz, że to złe lub kiepskie wytłumaczenie to zauważ, iż pytanie pozbawione jest sensu. To nie my mamy kupić daną replikę tylko zapewne ty. Szukaj na WMASG'u informacji o wspomnianych replikach i zadecyduj sam.

4.    Czy wiecie na jakiej stronie są jeszcze dobre i w przystępnej cenie :wink:  pistolety gazowe  :?:

Camo ? Machinegun ? FA ?
Link to post
Share on other sites
 

3.    Jaki pistolet wolelibyscie  

KJ Works Beretta 92F

http://military.pl/s/m/ST118.html

 

czy

 

Cyber Gun S&W Sigma GGB CO2

http://military.pl/s/m/CG320502.html

Żaden z powyższych. Beretta KJ jest wg mnie nieestetyczna a Desert za duży. Jeśli uważasz, że to złe lub kiepskie wytłumaczenie to zauważ, iż pytanie pozbawione jest sensu. To nie my mamy kupić daną replikę tylko zapewne ty. Szukaj na WMASG'u informacji o wspomnianych replikach i zadecyduj sam.

Dzikki gdzie Ty tam widzisz Deserta (oczywiście w tekście) :?: Ja tam widze Sigme 40F na CO2. Swoją drogą fajna klamka.

Link to post
Share on other sites

no fakt, moze za mocna na cqb :lol: fajne plamki na czole zostawia :wink: niecelna ? miałem ją raz w łapie, ale kulki leciały raczej tam gdzie celowałem i matrixa nikt nie robił jakoś :wink: a może wiatr był dobry :?: kurcze, lepiej niech wypowie sie ktoś kto ma tą broń... (tę :?: głupieje wieczorem :? )

Ja bym polecał tą/ę beretke z HFC/TM z tajguna...

Link to post
Share on other sites

Tfu jechał pies. Miałem napisać Sigmę, że za duża przez magazynek a pojechałem po Desercie bo jakoś mi na myśl przyszedł. Po prawdzie ani jedno ani drugie na strzelanie w budynkach się nie nadaje. Widziałem skutki strzelenia z bliska a niestety w małych przestrzeniach jest to bardziej prawdopodobne.

Link to post
Share on other sites

Ja bym polecał tą/ę beretke z HFC/TM z tajguna...

 

możesz podać link...

 

Czyli Sigma jest za mocna, czyba więc zdecyduje się na tą berettę z 2 powodów

 

1. Koszty :wink:

2. Nie będę narażał zdrowia kolegów (w pomieszczeniach)

Link to post
Share on other sites

Hmmm

Z tym „na kontrakcie” to ja bym był ostrożny. Z resztą jak dasz mi części od Mercedesa to ja Ci i tak sprawnego auta z tego nie złoże. Gazówki są najbardziej awaryjną grupą ASG. Ich prawidłowe funkcjonowanie dużo bardziej niż w AEG(o sprężynach nawet nie wspominam) zależy od precyzji wykonania/złożenia i zastosowanych materiałów(zwłaszcza zaworów i wszystkich uszczelek). Dlatego ja nie ufał bym HFC(mimo że wersje metalową chwali nawet RedWolf) i za te cenę wziął raczej coś z KWA z MG lub puki jest promocja glocka 17 KSC z camo.

Doświadczenia w gazówkach niewiadomo jakiego nie mam. Wiem za to co to znaczy gdy cos zacznie się po prostu jebać(przechodziłem to w USP KJW – sporo się przy tym nauczyłem ale magazynek ostatecznie nie jest sprawny). Wiem również jak to jest mieć niezawodnego glocka 17 KSC i jak bardzo poprawia to komfort(i w ogóle sprawia ze jest sens nosić gazówkę) gdy nie muszę się martwić czy tym razem nie będę miał syfonu itp.

 

Pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites

http://www.tajgun.pl/index.php?prod=360&cat=10 ta beretka jest na green gaz a ja bym wolał coś na Co2 ( jest dużo tańszy, i łatwiej dostępny w moim otoczeniu nie mam skąd brać green gazu, a ze sklepu internetowego będe musiał jeszcze dopłacać za przesyłke)

Ktoś mi mówił kiedyś że pistolety na green gaz można nabijać zwykłym gazem takim jak do zapalniczek, czy to jest prawdą :?:

Link to post
Share on other sites

Dżizys... dobrze Wam radze : z gaziakami na co2 to ostrożnie, bo te któr wyprodukawało KWC (DEagle) i CG (Sigma 40f) są "krótko żywotne". Nawet 1 sezonu nie przetrwały, pomimo że nie były ekstremalnie traktowane (a z resztą sigma była b.rzadko używana). Ktoś nawet wspomniał o celności ... jeśli chodzi o sigmę to lepszego żartu nie słyszałem :lol: Wg mnie ta giwerka ma za dużą moc jak na tak krótką lufę. Podobno S&W 40F na co2 ma taką wadę, że po "jakimś" czasie BB przestaje poprawnie działać. U mnie "jakiś czas" oznaczało 2 m-ce po zakupie. Jest to dość uciążliwe, bo można zapomnieć o poprawnym strzelaniu, a strzelenie pod góre jest niemożliwe :lol: . DE cechuje się niezwykle szybkim tempem scierania uszczelki, a w szczególniści na trybie full-auto, który pomimo że DE jest pół-automatem, posiada. Ale kto wie - może chociaż ten UZI na co2 bedzie rewelacją...

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

No miałem styczność z Sigmą. Zaciekawiło mnie wniej to, iż dostała jakiegos "defektu" i czasem za jednym pociągnięciem spustu szły 3 strzaly (taki burst) 8O magia jakaś?? No i ten magazynek duuuży... w cholere dużo kulek wchodzi :twisted:. No i proponuje nie biegać w maskach z siatką jak ktos celuje do Ciebie z sigmy ;)

Jeden nabój CO2 starczył spokojnie na wystrzelanie 3 magazynków. Czy celne? Na dwa gaziaki jechałem wtedy :P (Wogóle debilizm czysty ale to inny temat już..) Porównując Berette TM z Sigmą to ta druga dziewczynka jest bardziej niesforna i hałaśliwa. TM celniejszy i to o wiele. A ten cholerny hopsiup w CG to nie powiem żeby mi się przyjemnie ustawiało... :evil: sprawdzasz strzał, czy kulka leci tak jak powinna, jest źle- zdejmujesz zamek, przekręcasz HU, zakładasz zamek, sprawdzasz jak leci kula i tak do usranej śmierci... (no ja marudze bo niecierpliwy jestem :P)

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Co do sigmy... aż TAK mocna to niejest. Oberwałem dzisiaj z niej kilka razy i jakoś z bulu że CO2 drogie, mam tu mała alternatywe. Wystrzelenie 3000 kulek będzie miało podobny koszt jak 1l GG (55 zł około)

136.jpg

Takie oto naboje co2 po zniżce tajgunowskiej 10% kosztują 700 zł. Wychodzi około 1,40 PLN za kapsułkę. Oczywiście niewiem czy są osoby które stać na kupienie czegoś takiego za 700 zł więc dobrym pomysłem jest zrzucenie się z kilkoma kumplami żeby rozdzielić koszty.

 

Jeszcze jedno: Noszę się z zamiarem kupna Sigmy co2 jako broni głównej, poprostu ten dźwięk blowbacku, ten metal, ten wystający magazynek... niemoge uciekać na strzelankach? Czy TY zgodziłbyś się na zabawe ze mną (oczywiście mając odpowiednio wytrzymałe gogle/maske). I jak jest z awaryjnością tego gnata (poczytałem troche ale fajnie by było gdyby pojawiły się jakieś nowe opinie), czy wytrzyma toto 2 lata użytkowania?

Dziękuję pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites
Takie oto naboje co2 po zniżce tajgunowskiej 10% kosztują 700 zł. Wychodzi około 1,40 PLN za kapsułkę. Oczywiście niewiem czy są osoby które stać na kupienie czegoś takiego za 700 zł więc dobrym pomysłem jest zrzucenie się z kilkoma kumplami żeby rozdzielić koszty.

Na allegro mozna kupic w podobnej cenie Crosmany w ilosci 25 lub 50 sztuk...

 

Co do broni glownej - moim zdaniem tylko elektryk. Gaziaki z blow backiem to raczej fajna i przyjemna zabawka, a nie narzedzie do skutecznej (i ekonomicznej) walki.

Link to post
Share on other sites

Na elektryka mnie nie stać, i długo nie będzie stać, tą sigmę widziałem ostatnio na strzelance, i szczerze koleś nią wymiatał na kazdej odległości ;]. Pozatym z tego co teraz mam (sprężynowe mp5 uhc, i tandetny gaziak uhc) też niemam super celności i też trudno kogoś z 20 m trafić :? szczegolnie jak się ktoś porusza :/

 

Edit: gdzie na allegro znalazłeś naboje co2 za 1,40? prosze o link jeżeli to możliwe.

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

1) Watpie aby pasowal magazynek CO2 z HFC do KSC, ale nie wykluczone, ze pasuje...

2) Watpie czy ktos o zdrowym rozsadku probowal uzywac takiego magazynka w KSC, bo pewnie po jednym albo paru strzalach zamek znalazl by sie na ziemi albo pare metrow dalej (Czytaj wszystko by sie rozpierniczylo... :D)

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...