Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pomoć w wyborze repliki pps,colt


Recommended Posts

Witam

 

Poszukuję repliku sprężynowej. Są to moje początki z asg i nie chciałbym wydać od razu kupę kasy. Nie interesują mnie pistolety na gaz lub elektryki. Moje środki to jakies max 130zł. Chciałbym aby pistolet był metalowy lub chociaż z metalowym zamkiem. Potrzebuję solidnego pistoletu i jak najbardzien podobnego do orginału. Zastanawiam się nad Waltherem pps:http://military-zone.sklep.pl/index.php?p670,pistolet-asg-walther-pps-sprezynowy-metalowy-zamek-multitool-gratis lub colt 1911 cyber gun. Możecie dać swoje propozycję pistoletu. Proszę o szybką odpowiedź.

Link to post
Share on other sites

A nie lepszy będzie shotgun AGM? za 50 dych na taiwangun. Ale jeszcze nie dowieźli

 

 

 

Dokładnie...na sam początek w sam raz...a jeśli ni chcesz mieć dużej tzn długiej repliki to kup shota bez kolby.Są też shotguny od Bizona.Twój wybór.

Pozdrawiam Roli.

 

O co chodzi w poście SenkuPH? :bialaflaga:

Edited by yroli
Link to post
Share on other sites
Guest Aztek_PL

Z pistoletem sprężynowym to można co najwyżej do puszek postrzelać. Broń krótka ma sens tylko w przypadku napędzania gazem. Na dobry początek (jak to zazwyczaj mówią) lepiej kupić karabin elektryczny np. CYMA. Ostatnio na Allegro kilka używanych CM.028 we wszystkich wersjach poszło między 150, a 200zł. A jeżeli już bardzo chcesz replikę sprężynową, to tak jak koledzy wyżej - strzelba od chińczyka.

Link to post
Share on other sites

Mówiłem, że potrzebuję pistoletu sprężynowego, ponieważ karabin już posiadam. Chciał abyście mi doradzili lub rzucili wlasne porpozycje wytrzymałego pistoletu najlepiej z metalu lub chociaż z metalowymi elementami. Nie potrzebuję lepszego, proszę o pomoc a nie odpowiedzy typu lepiej kup pistolet na gaz.

Link to post
Share on other sites

Ale chodzi o to że już w samym założeniu sprężynowy pistolet jest nie najlepszym pomysłem, lepiej już kupić chociażby AEP, np. polecanego glocka od cymy.

No nie wiem czy na dłuższą metę cymka pociągnie ale jest ok.

 

PS. Walther jest godny zakupu.

Tu jeszcze z dostępnych:

http://www.specshop.pl/product_info.php?cPath=22_241_46&products_id=526&name=HFC_-__P8

http://www.specshop.pl/product_info.php?cPath=22_241_46&products_id=528&name=UHC_-_Beretta_M92F

Link to post
Share on other sites

Sprężyniowa replika pistoletu ma sens jedynie jako wypełniacz kabury lub na springparty. Za niewiele większe pieniądze kupisz AEPa który spokojnie bedzie sobie radził w roli broni bocznej.

Rozumiem że chcesz miec coś co będzie fajnie wyglądało i w ręku i w kaburze i będzie się mozna z tym polansować, ale akurat dla początkującego taki wydatek to wyrzucanie pieniędzy w błoto.

Link to post
Share on other sites

"Jur czojs" jak mawiają za kanałem. PPS jest taki sobie. Jest metalowy (ale widać że to nie porządny metal a tani stop) ABS chwytu też taki nijaki. Ma oznaczenia . Strzela bo strzela, żadna rewelka (brak regulacji hopa ,o ile hopa ma)

Z innych sprężynek to rozejrzyj się tu, może coś ci się wyklaruje.

Miłej zabawy

 

 

ps

Pamiętajcie o porządnej ochronie oczu

I jeszcze raz miłej zabawy

Link to post
Share on other sites

Pomorze mi ktoś w końcu ? Wszyscy pisza mi zebym kupił gaziak albo elektryk. Więc tak nie mam na to pieniędzy. Mam 130 zł i muszę kupić za tą sumę okulary i pistolet. Najtańszy elektryk jaki widziałem na allegro to 180zł .. a do gaziaka trzeba kupować gaz. Poza tym będę się strzelał prawdopodobnie w pomieszczeniu a koledzy nie mają jakichś drogich replik. Pistolet chce kupić na allegro. Myśle teraz nad glockiem od hfc. Proszę o szybką odpowiedź

Link to post
Share on other sites

Pomorze mi ktoś w końcu ? Wszyscy pisza mi zebym kupił gaziak albo elektryk. Więc tak nie mam na to pieniędzy. Mam 130 zł i muszę kupić za tą sumę okulary i pistolet. Najtańszy elektryk jaki widziałem na allegro to 180zł .. a do gaziaka trzeba kupować gaz. Poza tym będę się strzelał prawdopodobnie w pomieszczeniu a koledzy nie mają jakichś drogich replik. Pistolet chce kupić na allegro. Myśle teraz nad glockiem od hfc. Proszę o szybką odpowiedź

 

wszyscy Mazowsze. "gaziak" i "elektryk" się odmienia. Gaziaka możesz dorwać z taiwanguna za stówę http://www.taiwangun.com/pistolety_gazowe/replika_mk1_kjw-243.html , na ganfajerze jest berettka za około 85. Najtańszy dobry elektryk to cm.030 z taiwanguna za około 180. Jeśli wolisz sprężynę, kup shotguna AGM z taiwanguna za 50 zł. Jeśli dalej chcesz być w naszych oczach ignorantem i betonem - kup sobie COKOLWIEK GDZIEKOLWIEK i spadaj. :)

Link to post
Share on other sites

Najlepiej będzie jak poczytasz sobie tematy na tej części forum. I jest to najlepsza pomoc jakiej ci udzielę. Jak sam zauważyłeś nie dostaniesz tutaj jednoznacznej odpowiedzi który model kupić, bo każdy będzie polecał co innego. Zresztą jeżeli od sumy jaką masz do rozporządzenia odejmiesz cenę okularów ochronnych zostanie ci kasy na jakąś bazarówkę.

Zresztą z poprzednich twoich postów wynikało że szukasz pistoletu, a masz już replikę długą. A teraz okazuje się że z budzetem 130 pln chcesz kupić już i okulary ochronne. Więc jak to jest.

Znaczy wiem jak to jest. Gówniany pistolet za ~100 złotych łatwiej skitrać przed rodzicami niż polecaną pompkę za podobną cenę (a rodzice krzywo patrzą ze syn nie siedzi i poprawia wiadomości z języka polskiego a gania po krzakach z czymś wyglądającym na broń).

Najsensowniejsze co możesz zrobic (a naprawdę życzę ci dobrej i bezpiecznej zabawy) to odczekanie jeszcze trochę czasu, dozbieranie kasy do 250-280 złotych i kupno porzadnych okularków ochronnych (poszperaj w tematach o okularach i goglach a wybierzesz jakieś porządne i w miarę niedrogie) oraz sensownej repliki, która posłuży ci lepiej i dłużej niż sprężynowy pistolet.

Link to post
Share on other sites

Sprubóję skołować trochę kasy. Przegladając pistolety gazowe natknąłem się na glocka 23 od kjw co o nim myślicie ?

 

Mam jeszcze na oku elektrycznego glocka od cymy dla mnie im taniej tym lepiej wiecej zostanie mi trochę kasy na resztę sprzętu. Mam jeszcze pytanie czy ten glock od cymy ma normalna blokade spustu i zwalniacz zamka które działaja czy nie ? A co do glocka od kjw to na ile magazynków starczy mi 1l green gazu ?

Link to post
Share on other sites

Tematy dotyczące glocka kjw:

 

przycisk szukajki plus wpisz frazę "glock 23 kjw"

 

 

i dotyczące glocka cymy:

 

przycisk szukajki plus wpisz frazę "cyma 030"

 

To po pierwsze. Po drugie proszę o pisanie poprawną polszczyzną używając znaków przestankowych i ogonków przy polskich literach.

Link to post
Share on other sites

Mam pytanie. Natknąłem się na sprężynową replikę colta 1991. Nie jest wprawdzie na licencji i nie jest idealnie taka sama, ale wystarczyłaby mi. Nazywa się "combat zone warrior II", miałem ją w ręku i jedyny defekt, który dostrzegłem to że zamek po odciągnięciu nie zostaje z tyłu. Może ktoś w was ma tę broń i powie mi czy można dokonać ewentualnej przeróbki, która pozwoliłaby pozostawić zamek w pozycji tylnej?

Link to post
Share on other sites

Umarex->Chińszczyzna z oznaczeniami->Plastikowe wnętrze

 

Nawet nie próbuj, rozkładając replikę (z plastikowym wnętrzem) na pojedyńcze części na pewno coś połamiesz. Nawet jeśli, przyklejenie kropelką kawałku plastiku da czasowy efekt/nic nie da. Ponad to, wątpie, żeby ktoś to miał, bo umarexów jest naprawdę dużo ...

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Mam pytanie. Natknąłem się na sprężynową replikę colta 1991. Nie jest wprawdzie na licencji i nie jest idealnie taka sama, ale wystarczyłaby mi. Nazywa się "combat zone warrior II", miałem ją w ręku i jedyny defekt, który dostrzegłem to że zamek po odciągnięciu nie zostaje z tyłu. Może ktoś w was ma tę broń i powie mi czy można dokonać ewentualnej przeróbki, która pozwoliłaby pozostawić zamek w pozycji tylnej?

pierwszy link na youtube, już widać, że dźwignia zamka jest raczej nieruchoma, ale brak też wcięcia w magazynku blokującego zamek.

nic z tego

Edited by t0m3k
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...