Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

COD: Modern Warfare 3


Recommended Posts

  • Replies 318
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest Mati13k

To ślepaki były. Specjalnie dla kamerzysty odegrali tę scenkę. Pewnie później na piwko poszli wszyscy razem. :D

 

Jakbyś nie wiedział ślepaki z takiej odległości również oznaczają niemalże pewną śmierć. :)

Link to post
Share on other sites

Pewnie po prostu go zastrzelił...ale spokojnie, koleś podkładający głos gazowi/ghostowi podobno się wygadał że ma nowy kontrakt z iw, tak jak ghost był następcą gaza, ktoś zajmie miejsce ghosta, może ktoś z 141 albo ktoś nowy...

Link to post
Share on other sites

No i spoko, mi pasuje stary, bardzo przejrzysty silnik :wink:

 

z tego co widziałem na filmiku, to jest m16, m4, ak-47, rpd, mp5, to takie mp5 zmiksowane z g36c takie jak w mw2 (mpk5, jakoś tak) no i chyba tam się pokazał na chwilę scar ale nie wiem :wink:

Link to post
Share on other sites

I ? Nic nowego. A to MP5 to MP5K...

 

Tak, też jest to krótkie ale chodziło mi o to UMP45 to mi trochę przypomina mp5 połączone z g36c, a co do mp5 to na zapowiedzi widać te najdłuższe wersje

 

A wracając do samej gry, to myślę że jeśli to seria, MODERN WARFARE to wg. mnie powinno być jak najmniej zmian, to jest kontynuacja poprzedniej części, w black ops'ie poszli zupełnie inną drogą, podobnie cod5 ale to jest osobna 'gałąź'.

 

Mam już mw1, mw2 to jak będę miał już mw3 to sobie to jednym ciągiem chyba przejdę :happy: mw3 (mam nadzieję że nieostatnia, ale coś czuję że skończy się na nadziei) będzie pięknym dopełnieniem epickiej trylogi NAJLEPSZEGO FPS'a WSZECH CZASÓW* :wink:

w to jest taka gra gdzie grafika się nie liczy (chociaż jest spoko) tu chodzi o fabułę i postacie :wink:

___________________________________________________________________________________________________________

*single player jak i multi

Edited by Spoon8
Link to post
Share on other sites
epickiej trylogi NAJLEPSZEGO FPS'a WSZECH CZASÓW*

w to jest taka gra gdzie grafika się nie liczy (chociaż jest spoko) tu chodzi o fabułę i postacie

:bialaflaga:

 

Mam wyjaśniać dlaczego?

Edited by wiciok
Link to post
Share on other sites
Guest Mati13k

wiciok - nie, odpuść. Tutaj nie ma co dyskutować. Dla mnie najlepszym FPSem wszech czasów jest BF2+dodatki za ~30 zł. No i do tego mod Project Reality. Nic nie pobije tej kombinacji, pewnie jeszcze przez długi, długi czas.

Link to post
Share on other sites

Dla mnie najlepszym FPS-em jest airsoft. Dużo ta gra kosztuje, ale masz świetną grafikę i nie potrzebujesz komputera :wink:

A tak serio to skończcie już z porównywaniem gier bo to się robi nudne. Każdy gra w to co lubi. Mi się podoba medal of honor 2010 I co ? Jestem z tego powodu niefajny ? A wracając do tematu to mw3 będzie dobre pod tym względem, że jestem ciekaw co stało się dalej po mw2 ;)

Link to post
Share on other sites

:bialaflaga: Mam wyjaśniać dlaczego?

 

To jest moje zdanie, mam do niego prawo, mi na przykład nie podoba się bf, dlatego piszę w dziale odnośnie cod'a a nie bf...

 

to coś w stylu 'o lol, on ma ak47 tactical, ale on jest niefajny itp.'

Każdy ma swój gust, nieprawdaż?

 

Ja nie wchodzę na temat odnośnie bf i nie piszę że jest niefajny i lepszy od mw (np.)

 

up

Tak masz rację, ale np. ktoś ma replikę w serwisie, albo po strzelance sobie wieczorem zagra też jest dobrze ;)

 

AS i gra komputerowa to dwie różne rzeczy, moim zdaniem nieporównywalne :wink:

Link to post
Share on other sites

Mati x2

 

Mimo grafiki już 6 letniej, błędów, słabej grywalności na SP, BF2, dodatki i mody ( PR ) biją na głowę liniowe FPSy, które szybko się nudzą i kończą ( np. MoH 2010- fajny, świetny, ale krótki, i po xx którymś tam przejsciu gry nudzi się ).

 

Zobaczymy co IW i reszta CoDo-twórców zaserwują nam w 8 częsci gry.

Link to post
Share on other sites

@Spoon8: Możesz sobie uważać, że to najlepszy fps. Ja Ci, broń Boże tego nie zabraniam. Tylko, że wszystkie obiektywne źródła twierdzą co innego, a Twoja wypowiedź zabrzmiała (przynajmniej w moim odczuciu) jak jakiś niepodważalny fakt.

Ale z tą fabułą to już przegiąłeś.

 

Tyle.

Link to post
Share on other sites

Jeśli grasz tylko w to co obiektywne źródła uważają za dobre to powodzenia, ja mam swoje zdanie, fabuła w mw ma moc, a co do niepodważalnego faktu to tak, niepodważalne jest to że wg. mnie jest to najlepszy fps wszech czasów

Link to post
Share on other sites

Jeśli grasz tylko w to co obiektywne źródła uważają za dobre to powodzenia, ja mam swoje zdanie, fabuła w mw ma moc, a co do niepodważalnego faktu to tak, niepodważalne jest to że wg. mnie jest to najlepszy fps wszech czasów

Link to post
Share on other sites

Kłócicie się jak przekupki na rynku, każda zachwalająca swoje śledzie :p Osobiście lubię MW, BF i MoH (...no tutaj z wyjątkami). Przyjmuję grę z całym jej dobrodziejstwem, a że kilka rzeczy mogliby zrobić lepiej...pfffff, no cóż, świat też nie jest idealny. Bardzo chętnie zanabędę nowego MW. Może multi jest do dupy (z MW2), ale single player jest wysmienity...kupa intensywnej akcji. Akurat aby posiedzieć 15min przed komputerem, gdy córcia śpi, i przejść level. Co z tego, że pewnie znowu single zajmie 4h. Ja tam mogę grać non stop w singla, nie mam czasu na długie potyczki w multi.

Edited by Dudek Javny
Link to post
Share on other sites

SPOJLER

Kupuję MW3 na 100 pro, a co do singla to mam nadzieję że zostaniemy mile zaskoczeni. Lokacji będzie wiele, poza miejscami z trailera(NYC, Paryż, Berlin i Londyn) ma być jeszcze Wash.D.C., trochę misji w Czechach, Somalia, ZEA, Indie i....samolot prezydenta Rosji. Gdyby każda miała uczciwie z godzinę( a watpię by doszło do marnotrastwa tworzenia takiego Londynu na 15min singla) to gra trwałaby jak na Moderny sporo. Szkoda tylko że inwazja rosjan jak zwykle przeskoczyła Polskę(ah, za to amerykanów nie lubię). Ew. wrzucą nas do koszyka z Litwą, Liechtensteinem itp., iż zostaliśmy błyskawicznie pokonani :(

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...