Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Snajperski Hydepark


Recommended Posts

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie.

Te dystansery są zrobione tak, że (wg tego gościa) idealnie przylegają do dużej powierzchni kulki, a nie dotykają jej tylko "ramionami", jak w dystanserze H. Obejrzyj dokładnie zdjęcia, to zauważysz różnicę.

Co do garbka, to jego trzeba się pozbyć przed instalacją tych dystanserów! (wyjątek-gdy gumka jest bardzo miękka)

 

Zresztą w chwili obecnej to już nieistotne, bo znalazłem coś lepszego:

Odmiana g-hopa będąca IMO połączeniem zalet zwykłego g-hop (dłuższy obszar podkręcania kulki) i tych dystanserów (lepsze przyleganie gumki do kulki)

 

DSC00557.JPGDSC00559.JPG

 

Gdyby udało się takie coś prawidłowo wykonać, to efekty mogą być rewelacyjne. Choć oczywiście wcale nie muszą.

Link to post
Share on other sites
Obejrzyj dokładnie zdjęcia, to zauważysz różnicę.

 

Właśnie widzę: dystanser ma kształt pasujący do kulki. Tylko, że garb na gumie HU ma swój kształt i dociśnięty takim dystanserem wcale nie będzie mił kształtu dystansera. Na tym rysunku niżej właśnie garb jest dziwnym trafem pominięty.

Link to post
Share on other sites

Garbek trzeba całkowicie zjechać dremlem! Dlatego go nie ma na rysunku, bo po prostu jego NIE MA BYĆ. Garbka nie ma - gumka nabiera kształtu dystansera.

 

@Yautja: Nie za bardzo rozumiem o co Ci chodzi. Że gumka w Tanace nie ma garbka, czy co?

Link to post
Share on other sites

Hmmm... mam takie niecodzienne pytanie: Czy cylinder gazowy od M24, APS96 podejdzie do APS2 np, wymiana rączki to pewniak, bo inny trzpień jest na każdym z nich, ale czy zewnetrznie podpasuje bez żadnych przeróbek większych? Mam okazję dostać gazowego cylka do M24 i APS96 właśnie, niestety od APS2 nie mam możliwości kupna.

Link to post
Share on other sites

Cylinder gazowy to już kilka ładnych lat temu był do kupienia.

 

Ta gumka w Tanace to prawdę powiedziawszy dziadostwo!

Nie dalej jak wczoraj w nocy ponad 2 godziny składałem i rozkładałem komorę od Tanaki aby prawidłowo ustawić tą cholerną gumkę prosto.

Mam czerwone gumki od G&G i one tak świetnie pasują iż na końcu piłowałem lufę w akcie desperacji :sciana:

Jak tylko odbiję się finansowo zamawiam lufę u Edgiego z końcem VSR bo mam już tą komorę do Tanaki na lufy od VSR ale nie ma na rynku luf z tym systemem i długością 590mm

Link to post
Share on other sites

Ogólnie to tak podejrzewałem iż u nas nic nie będzie, no ale to mam problem... przejrzałem oferty, zapytałem wujka Google i faktycznie bieda. 430 są ale 550 nie ma.

 

A ja potrzebuję tą lufę w przeciągu max 14 dni. coś czuję iż jestem ugotowany... :sciana:

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...