Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Snajperski Hydepark


Recommended Posts

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja wiem, że masz racje ale mnie kurek to się zawsze z takim "dzyndzlem" kojarzy :tongue:

 

Ciekawe_CP.jpg

kurektt.jpg

 

Mój kolega zwykł mawiać, że "jak się popieści to się wszystko zmieści" zatem i ja swojego przed chwilą tam upchnąłem ale nie jest to tak komfortowe jak by oczekiwać po powiedzonku! :hahaha:

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

http://www.youtube.com/watch?v=suBuySU-JHU&feature=player_embedded

 

:hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha:

 

Kurcze raz tak miałem! :teeth:

 

 

BTW

Jano, a dlaczego sprzedajesz tą Tanakę??

 

Bo wiesz ja kiedyś taką miałem i tyle razy była reklamowana jako nówka na niecelność i niedziałający HU, że mi w końcu kasę za nią oddali.

Moim zdaniem to fatalny model jest...

Miałem kiedyś temat o niej ale mi jakiś Admin do kosza wywalił. Mogę fragmenty tu przekleić jak by co!

Link to post
Share on other sites

Sprzedaje wszystkie repliki bo zbieram na jedna dobra. W zasadzie juz wszystkie sprzedalem oprocz tanaki, na propanie strzela bardzo ladnie celnosci nie przetestowalem bo mam paczke wadliwych guarderow .40 ale jak ja mialem na postrzelance to nawet ladnie sie spisywala oprocz tego ze jest strasznie ciezka jak dla mnie.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Wszystkiego najlepszego na te Święta życzę wszystkim którzy mnie lubią i nie lubią, znają i nie znają, ustrzelili mnie lub ja ich... :laugh:

 

Bawcie się dobrze i niech Wam karp ością w gardle nie stanie! Abyście pod choinką znaleźli wymarzone prezenty a repliki Was nigdy nie zawodziły! :tongue:

 

Tego Wam wszystkim z mojego "jadowitego" serca życzę! :wink:

 

Viper :happy:

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...