Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Snajperski Hydepark


Recommended Posts

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zostań na stockowej 150 lub kup guardera 160, dobrze doszczelnij i złóż replikę i zacznij oszczędzać na noworoczną promocję mancraft'a a w międzyczasie nie wymieniaj złotówek na bro tylko na kulki ze spieku ceramicznego bo tak jak przedmówcy wspomnieli, nie ma czym strzelać powyżej 580fps...

Link to post
Share on other sites

Dremel, dobry klej, kilka przyciętych drutów/płaskowników, wiercisz/szlifujesz, wzmacniasz/usztywniasz metalowymi wstawkami i zalewasz klejem. No i już nie wkładasz sprężyny od poloneza tylko przymierzasz się do konwersji gazowej ;]

Chyba że łożem uciszałeś teściową, to niestety nie ma łoża które by nie skapitulowało przed teściową ;]

Link to post
Share on other sites

Wrzuć linka do fotek dobrze obrazujących problem, może coś jednak da się zrobić, nie twierdzę że będzie jak nowe ale może będzie działać. Lutowanie plastiku to porażka bo staje się tylko bardziej kruchy. Przede wszystkim musiał byś znaleźć klej, który nadtapia to tworzywo, chyba że nylonowe to specjalny klej do nylonu ale ogólnie większość kleje BISON PLASTIC w takiej morsko-zielonej tubie.

Ktoś ma jeszcze jakieś sprawdzone agresywne i adhezyjne kleje do tworzyw, coby poeksperymentować?

Link to post
Share on other sites

W komisie jakiś czas temu było "wszystko z VSR".

 

:icon_biggrin: Dobrze, że ten dział jest inny od reszty forum... gdzie indziej byłoby:

 

Pękło mi łoże od VSR. Co robić?

 

- Kup cymę 0,28,

- kup mp5k,

- snajperki to złom,

- trzeba było kupić aeg,

-kupić swd boo ma METTAALALALL boddyyy :icon_lol:

 

no problem jest taki, że potrzebuję konkretnie łoża JG, a takowego zbytnio nie ma, pewnie czeka mnie kustomowanie, albo stolarka, ale na razie po prostu vsrka się pokurzy trochę :icon_smile: Dzięki za odzew!

Jak pęka body lub chwieje się kolba:

1. Kupujesz np to: http://allegro.pl/kolba-do-karabinka-anschutz-cal-22-i4419585308.html

2.Przerabiasz pod swoją replikę

3.osadzasz

4.Po 30h piłowania masz vsr w kolbie od anschutz'a

5.Lansujesz się z repliką. :icon_mrgreen:

 

Ja tak zrobiłem z moim Swd ale z kolbą od sks'a.

Teraz Przypomina s-ks-wd/t

Link to post
Share on other sites

Hehe, patent nie głupi tylko podejrzewam że w połowie rżnięcia, realnie 4 dni pod rząd po robocie, człowiek zapomina jaki kształt chciał nadać ;]

34 godziny z wycinaniem zaślepki i miejsca na szynę z lewej i bezpiecznik z prawej ;)

Została mi stopka kolby do zrobienia ale już mi się nie chce patrzyć na imadło i nożyk.

Link to post
Share on other sites

Cóż za zbieg okoliczności... mi też pękło łoże w moim Bar-10 JG, dokładnie to na tej tulejce od śrubki w łożu :D Skleiłem żywicą epoksydową i trzyma jak trzeba :) Ale i tak w następnym tyg czeka go zastąpienie na drewniane od KBKS-a, wydaje mi się że będzie je łatwiej dopasować niż np. Anschutza ze względu na bardziej zbliżone wymiary do stockowego łoża.

Link to post
Share on other sites

O matko, szarpiesz mancraftem.?! :maniak_jezyk2:

 

Pozdrawiam,

Lambert

Próbowałem nadrobić brak ognia automatycznego :teeth: Nie no tak na poważnie to od kupna miałem delikatnie odłamane, i tak sobie kiedyś musiało pęknąć ;)

Edited by Krwawy
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...