Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Cytadela ASG


Recommended Posts

  • Replies 236
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Za posrednictwem allegro nabyłem klika drobiazgów. Głównie chemia i przejściówkę do tłumika dla pistolców WE. Paczka poczta przyszła w miarę szybko. Szkoda, że nie dali info mailem o wysyłce. Wszystko ok gdyby nie drobny zgrzyt. Przejściówka cała pokryta rdzą. Na szczęście po 20 min czyszczenia udało się pozbyć całego tego dziadostwa.

Wiem, mogłem zgłosić to do sklepu i poczekać z tydzień... Opakowanie było przeźroczyste- folia wiec ktoś kto to pakował widział chyba co kładzie?

 

Na naszą obronę, możemy tylko powiedzieć, że każda z 10 przejściówek jakie dostaliśmy bezpośrednio od AP tak wyglądała i nie jesteśmy jedynym sklepem który tego doświadczył.

Oczywiście mogliśmy sami ją doczyścić przed wysłaniem ale niestety czasami czas goni nas.

Za fatygę wyczyszczenia własnoręcznie przesyłamy przez PW kod zniżkowy na następne zakupy.

 

Pozdrawiamy.

Link to post
Share on other sites

Podpinam się do pozytywnej opinii o sklepie Cytadela ASG.

Kupowałem w zeszłym miesiącu magazynki, które ostatnio poznikały z innych sklepów, a u nich były i to w dużo niższej cenie.

Plus za całkiem spory i ciekawy asortyment.

Plus za przystępne ceny.

Plus za możliwość odbioru w paczkomatach.

Kolejny ulubiony sklep :)

Link to post
Share on other sites

Na naszą obronę, możemy tylko powiedzieć, że każda z 10 przejściówek jakie dostaliśmy bezpośrednio od AP tak wyglądała i nie jesteśmy jedynym sklepem który tego doświadczył.

Oczywiście mogliśmy sami ją doczyścić przed wysłaniem ale niestety czasami czas goni nas.

Za fatygę wyczyszczenia własnoręcznie przesyłamy przez PW kod zniżkowy na następne zakupy.

 

Pozdrawiamy.

 

Potwierdzam. W ramach rekompensaty otrzymałem kod rabatowy na cały koszyk. Dziękuje.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

-Zamówienie złożone 15 października.

-21 października telefon w sprawie - Dlaczego nie dostałem jeszcze komunikatu o wysłaniu paczki? - "Dzisiaj była dostawa Guardera, paczka zostanie jeszcze dzisiaj wysłana nadana."

-28 października powtarza się moje pytanie, powtarza się również odpowiedź sklepu.

-29 telefon, który odebrał szef, który pwoeidział, że zajmie się całą sprawą.

 

Faktycznie, wczoraj został zamówiony kurier (pomimo, że zapłaciłem za paczkomaty). Właśnie dostałem paczkę, a w środku zastałem jeszcze naszywkę z flagą Polski.

 

Grzechy zostają wybaczone i na pewno kupię coś jeszcze ;)

Link to post
Share on other sites

No to ja nie mam dobrego zdania,

14 października kupiłem szynę ris do usp, zapłaciłem, nie powiem przesyłka była do odebrania po dwóch dniach. Odebrałem z paczkomatu, w domu rozpakowałem i tu zonk, w opakowaniu z naklejką element szyna ris do replik usp 45 jest sądząc z innej naklejki PA 0205 M1911 MOUNT zupełnie inna szyna, chyba do colta. W każdym razie za nic nie pasuje do usp. Odwrotnie wysłałem emaila z reklamacją i zdjęciem. Musiałem to zrobić dwa razy - za pierwszym razem jak wysyłałem z adresu zarejestrowanego w sklepie to odbiło mi forbidden access, puściłem z innego i przeszło. Próbowałem się dodzwonić na nr ze strony, nie udało mi się. Grzecznie poczekałem dwa tygodnie na jakąkolwiek odpowiedź i nic. Powtórzyłem maila z prośbą o odpowiedź i nic. Mogłem kupić taką samą szynę na aliexpress za pół ceny - była promocja, ale chciałem kupić w naszym sklepie. No cóż nauka kosztuje.

 

No to ja nie mam dobrego zdania,

14 października kupiłem szynę ris do usp, zapłaciłem, nie powiem przesyłka była do odebrania po dwóch dniach. Odebrałem z paczkomatu, w domu rozpakowałem i tu zonk, w opakowaniu z naklejką element szyna ris do replik usp 45 jest sądząc z innej naklejki PA 0205 M1911 MOUNT zupełnie inna szyna, chyba do colta. W każdym razie za nic nie pasuje do usp. Odwrotnie wysłałem emaila z reklamacją i zdjęciem. Musiałem to zrobić dwa razy - za pierwszym razem jak wysyłałem z adresu zarejestrowanego w sklepie to odbiło mi forbidden access, puściłem z innego i przeszło. Próbowałem się dodzwonić na nr ze strony, nie udało mi się. Grzecznie poczekałem dwa tygodnie na jakąkolwiek odpowiedź i nic. Powtórzyłem maila z prośbą o odpowiedź i nic. Mogłem kupić taką samą szynę na aliexpress za pół ceny - była promocja, ale chciałem kupić w naszym sklepie. No cóż nauka kosztuje.

 

Skontaktował się ze mną Pan ze sklepu, przeprosił za przeoczenie, pieniążki zwrócone na konto - sprawa rozwiązana pomyślnie.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Zamówienie po południu w środę, wysyłka w czwartek, dostawa w sobotę Paczkomatami InPost. Akurat pozytywna opinia o sklepie, ale nie o InPoście. Pierwszy raz cały dzień się obijali. Nie wiem czemu, ale w piątek nic się z paczką nie działo.

A tak, to wszystko okej. :)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Zamówiłem swojego czasu rocketsy .45 w cytadeli, okazało się później że puchną. Napisałem do nich informację, że koszt przesyłki kulek w obie strony wyniesie prawie tyle co samo kulki, więc powiedziałem że zgadzam się na wymianę towaru na inny. Odpisali że jak zamówię, dostanę rabat. Zrobiłem więc następne zamówienie, z opisaniem sytuacji oraz dopiskiem że jeśli zamówienie nie przekroczy określonej kwoty, chciałbym aby dorzucili mi gaurdery .36. Sklep poszedł mi na rękę i przystał na moje warunki. Kontakt i wysyłka w tempie ekspresowym. Niestety, okazało się że w paczce kulek nie było. Zadzwoniłem do sklepu i opisałem sytuację, mimo że osoba realizująca zamówienie przekonana była o dołączeniu kulek, sklep mimo wszystko wysłał mi je tego samego dnia na swój koszt. Z mojej strony plus dla sklepu.

Link to post
Share on other sites

Robiłem kilka zamówień. Przez www i allegro. Nie mam zastrzeżeń, sprawnie i zgodnie z opisami etc. Mogę osobiście polecić :)

 

 

Dodano przez Tapatalk. Post zatwierdzony przez Europejską Komisję do Zatwierdzania Postów - podwydział Wojskowości i Ogrodnictwa

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Niestety nie mogę polecić. Dwa razy zakupy, dwa razy wpadka. Pierwszy raz towar bez opakowania, prawdopodobnie podróbka zamiast oryginału (światło chemiczne). Niestety nigdy się nie dowiem jak było naprawdę, bo na maile nikt nie raczył odpisać.

 

Drugi raz towar używany (magazynek) sprzedawany jako nowy. Na dodatek otwarcie przyznanie się w mailu, że towar faktycznie był używany.... I nawet słowa przeprosin... Jako deser dodam, że sklep wysłał do mnie pełne dane osobowe innego klienta (recykling kartek do drukarki...). W związku z tym pozdrawiam kolegę Bernarda z okolic Dębicy jeśli to czyta!

Link to post
Share on other sites

Ja również jestem zadowolonym klientem tego sklepu. Kupowałem chyba drugi raz w tym sklepie, z czego za pierwszym razem kupowałem jakieś drobne części, chyba komorę i gumkę.

 

We wtorek zamówiłem sobie replikę, która rzekomo miała być na zamówienie (AK ForceCore). Jeszcze przed samym zamówieniem zadzwoniłem do sklepu czy na pewno będą w stanie zrealizować moje zamówienie gdyż repliki te miały zniknąć ze sklepów i tak się też stało - Cytadela jako jedyna miała je na stronie (jako asortyment na zamówienie). Pan przez telefon udzielił mi odpowiedzi, że tak, są w stanie je zrealizować, skoro tak to super, replikę zamówiłem. Do czwartku z cierpliwością oczekiwałem jakiegoś odzewu, aż w końcu zadzwoniłem zapytać co z moim zamówieniem gdyż status stał w miejscu. Odpowiedzieli mi, że trzeba troszkę poczekać, pracownik na poczekaniu sprawdził czy repliki przypadkiem nie ma w paczce, którą dziś dostali - repliki nie było, zakończyliśmy rozmowę wraz z obietnicą doinformowania się na temat tejże repliki i szybszej realizacji zamówienia. Zadzwoniłem dwie godziny później, personel ze smutkiem stwierdził, że replik producent nie posiada i nie są w stanie zrealizować mojego zamówienia. Wypatrzyłem sobie inną replikę (E&L) na stronie i zapytałem czy akurat ten model posiadają w swoim magazynie, otrzymałem odpowiedź że tak i są w stanie zaoferować mi kilkunastu procentowy rabat z powodu wcześniejszego zamieszania, po krótkim namyśle zgodziłem się, rozmowa przebiegła bardzo miło, pracownik Cytadeli obiecał, że jeszcze dziś replika zostanie wysłana (czwartek). Rano w piątek otrzymałem telefon od kuriera, paczkę odebrałem z uśmiechem na twarzy i zadowoleniem że wszystko udało się tak szybko załatwić wraz z ekstra rabatem. :)

 

Podsumowując sklep zachował się wzorowo, jeszcze nie widziałem aby inny sklep zachował się w taki sposób. Polecam! :)

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Ja niestety nie należę do zadowolonych klientów. Zakupiłem na aukcji allegro organizowanej przez omawiany sklep część za ponad pół tysiąca. Formuła była prosta zakup, płatność przy odbiorze co miało przyśpieszyć cały proces. Po 4 dniach zacząłem dzwonić co i jak. Lawirowanie nie miało końca. Jednym słowem gehenna. Nie ma z kim tam rozmawiać. Jeden na drugiego zwala odpowiedzialność za realizację zamówienia jednym słowem porażka. Traf chciał, że wysłano mnie służbowo do Warszawy i się pofatygowałem osobiście do panów. I...... dupa blada. Sprzedawali coś czego nie posiadali. Co ciekawe jedna z tych części była do kupienia na allegro i na ich stronie podczas gdy jej faktycznie nie posiadali! Nie ukrywam chłopak był bardzo grzeczny i próbował jakoś wybrnąć z sytuacji ale smród pozostaje. Ja ODRADZAM!. Taki pierdolnik jaki tam ujrzałem powala na kolana. Po mojej wizycie aukcja została zamknięta. Najbardziej dotknęła mnie korespondencja jaką otrzymałem po zakupie.

"CZAS DOSTAWY

POLECONY INPOST - 4 TYGODNIE

POLECONY POCZTA - 2 TYGODNIE

PACZKA POCZTOWA - 2 TYGODNIE

PACZKA PACZKOMAT - 1 TYDZIEŃ

KURIER - 3 DN

I PO TYM TERMINIE DOPIERO PYTAJ GDZIE JEST TWOJA PACZKA .SAM DECYDUJESZ CZY CI SIĘ ŚPIESZY CZY NIE KUPUJĄC WIELE PRZEDMIOTÓW NA WIELU AUKCJACH ZALECAMY PRZESYŁKĘ KURIEREM (korzystamy z kuriera inpost). CZAS NADANIA PRZESYŁKI PODANY W AUKCJI DOTYCZY WYSYŁKI KURIEREM POCZTA POLSKA JEST NADAWANA TRZY RAZY W TYGODNIU PONIEDZIAŁEK,ŚRODA,PIĄTEK Z UWAGI NA LICZNE PYTANIA INFORMUJEMY ŻE OFEROWANY TOWAR POSIADAMY FIZYCZNIE W SKLEPIE.WYSYŁKA KURIEREM NASTĘPUJE DO 24 GODZIN OD DOKONANIA WPŁATY PRZEZ PAYU BĄDŹ ZARAZ PO DOKONANIU ZAKUPU W PRZYPADKU WYSYŁKI ZA POBRANIEM DOKONANIE ZAKUPU A NIE WYPEŁNIENIE KARTY PŁATNOŚCI CO ZA TYM IDZIE WYBRANIEM SPOSOBU WYSYŁKI, MOŻE SKUTKOWAĆ OPÓŹNIENIEM W WYSYŁCE TOWARU"

Sentencja dla mnie jest prosta. Jak Ci się nie podoba to wy...... 4 tygodnie !!! z Hook-Kongu szybciej odbierałem korespondencję! A w opisie aukcji czas dostawy przy płatności przy dostawie było 2 dni.

 

 

Na przyszłość - nie krzyczymy, caps był zbędny. Rozumiem, że to wytnij - wklej dlatego jedynie grzecznie upominam ;-) Szmeru

Edited by szmerglu
Link to post
Share on other sites

W poniedziałek jakoś wieczorem puściłem zamówienie, głownie zależało mi na kulkach i magach. We wtorek rano poszedł przelew, chociaż na maila nie otrzymałem żadnego numeru do wpłaty czy potwierdzenia. Na ich stronie wisi ciągle czeka na przelew, chociaż poszedł na ich konto. Na maila i pejsbuku zero kontaktu. Kiedyś zamawiając wszystko trwało 1 dzień... szkoda że ostatnich opinii nie przeczytałem na forum przed złożeniem zamówienia.

Link to post
Share on other sites

Niestety również mam kiepskie doświadczenia z tym sklepem, fakt że sam zamieszałem trochę bo dokonałem w tym samym czasie trzech zakupów: 2 via sklep, 1 via profil Allegro. Realizowali 3 tygodnie, w jednej kopercie przyszły 2 zamówienia (1 z Alle 1 ze sklepu) po czym wpierali mi, ze scalili wszystkie trzy. Nie mam pretensji o czas ale zapłaciłem za każdą przesyłkę z osobna, więc "scalanie" jest ich "wyjściem przed szereg" i szkoda że JA za to płacę, poza tym przez bite 2 tygodnie wmawiali mi, że przyszło do mnie co innego niż przyszło. Gdy sprawdzili stan faktyczny (po 2 tygodniach) okazało się, że mam rację, ale 3 produktu nie wyślą bo chociaż zamieścili go na Alle (w trakcie pertraktacji ciągle tam widniał) to fizycznie go nie mają (jest ale inny kolor). Imho nie dają rady ale to ich wina, trzeba się zreorganizować. Summa summarum więcej zakupów u nich robił nie będę, szkoda mojego zdrowia.

Link to post
Share on other sites

Dzisiaj zadzwoniłem to niby wszystko w porządku, Pan sprawdził że dwie rzeczy które zamawiałem mają termin realizacji 3-7 dni.... do poniedziałku niby powinno być. A wiadomości i potwierdzeń nie wysyłają bo system im coś szwankuje... No zobaczymy. Ale trochę zniechęcają ludzi.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...