Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

A ja mam takie pytanko bo w sprawach kabur i wogule oporządzenia to jestem "zielenina" 8) Czy to tej kabury z machineguna wejdzie USP z podczepioną latarką taktyczną? (nieznam się i niewiem czy kabury są przystosowane do podłączonych latarek i fokle.)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Nie znalazłem żadnej Polskiej :!: strony/firmy (zagranicznych jest dużo) przez google na, której mógłbym zamówić taką kabure lub podobną w podobnej cenie.A o tym że military może ją ściągnąć nie wiedziałem, więc dzięki za info :) PZDR

 

P.S okienka typu http://wszystko.tk mam zablokowane programem :twisted:

Link to post
Share on other sites

Nie mówie ze moze sciagnąć tylko może może sciągną. Oni chyba nie robią jak mg.pl czy fa.pl ze zamawiają towar na zyczenie klienta. Ale mają w swojej ofercie flc guardera wiec moze moga mieć i kaburę, swoją droga daj znać co Tobie odpowiedzieli, jestem ciekaw jak oni się zapatrują na sciąganie pojedynczych sztuk szpeju.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Mam problem ze znalezieniem oryginalnego pasa umozliwiającego zrobienie z Bianchi M12 kabury udowej. W polskich sklepach to raczej rzadki fant :? Foka ma M12 w takiej konfiguracji o ile dobrze pamiętam.

Gdzie toto można dostać i za ile mniej więcej?

Link to post
Share on other sites
Mam problem ze znalezieniem oryginalnego pasa umozliwiającego zrobienie z Bianchi M12 kabury udowej. W polskich sklepach to raczej rzadki fant :? Foka ma M12 w takiej konfiguracji o ile dobrze pamiętam.

Gdzie toto można dostać i za ile mniej więcej?

W Polsce będzie raczej ciężko ale na zagranicznych stronach to żaden problem koszt ok. 30$ link:

http://www.securityandsafetysupply.com/pro...bianchi-26.html

Link to post
Share on other sites
Mam problem ze znalezieniem oryginalnego pasa umozliwiającego zrobienie z Bianchi M12 kabury udowej. W polskich sklepach to raczej rzadki fant :? Foka ma M12 w takiej konfiguracji o ile dobrze pamiętam.

Gdzie toto można dostać i za ile mniej więcej?

 

Hip extender na bank jest tu: http://www.usarmy.pl/adres.php Na stronie może go nie być, ale "na sklepie" jest na pewno - kosztuje około 150PLN (oryginał). Ja do tego zestawu dokupiłem jeszcze pasek odpinany kciukiem ( Thumb Snap System) zamiast oryginalnej klapy kabury.

Link to post
Share on other sites

Osobiście po krótkiej przygodzie z kaburami udowymi odstawiłem je, ale to akurat moja osobist apreferencja, mam dośc rozrośniete nóżki od sportu i nie mogłem sobie nigdy dopasować zapięć. Jednak najlepiej mi podchodziły te który miały dwa paski wokół uda, z wszytym kawałkiem rozciągliwego materiału.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...