Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Celownik kolimatorowy


Recommended Posts

  • Replies 62
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ale kolega z teamu ma replike celownika holograficznego i jakoś nic mu nie paruje i elegancko sie z niego celuje

Pisz po Polsku...

I czytaj ze zrozumieniem:

 

Facek a czego ty wymagasz od Chińskiej repliki optyki. Biorąc pod uwagę kontrolę techniczną produktu to jeden może być ekstra a następny będzie padliną.

Do tego koszmarna wręcz jakość optyki (strasznie ciemna i powodująca wewnętrzne odbicia światła). Ale jeżeli ma być na replice tylko dla samego wyglądu to nic lepszego nie znajdziesz.

 

To, że koledze nie paruje nie oznacza że akurat Ty nie dostaniesz wadliwej...

 

Powiem tylko od siebie, że różnica między tymi G&P i KA jest niewielka między chińskimi produktami, z reguły różnią się tym, że przechodzą dodatkową kontrolę jakości...

Ostatnie generacje produktów chińskich są naprawdę dobre.

Edited by pidzejfat
Link to post
Share on other sites

Powiem tylko od siebie, że różnica między tymi G&P i KA jest niewielka między chińskimi produktami, z reguły różnią się tym, że przechodzą dodatkową kontrolę jakości...

Ostatnie generacje produktów chińskich są naprawdę dobre.

Czyli wygląda na to, że płacimy tylko za znaczek firmowy.

 

Viamortis - Eeee tam gadasz :icon_razz2: Ja w kałachu normalnie używam muszki i szczerbinki :icon_biggrin:

 

Pozdro

Edited by Tomek_GGRS
Link to post
Share on other sites

Profanuj tę konstrukcję dalej, zemści się to na Tobie :icon_razz2:

Używam tak już zdrowo dwa lata i się nie mści. Chyba, że Ty masz jakieś złe wspomnienia z tymi przyrządami :icon_biggrin:

 

Ad meritum: Jeszcze nie widziałem parującego chińskiego kolimatora... Ale może mało widziałem :wink:

Ja miałem kopie Aimpointa i parował, sam się dziwiłem jak to możliwe :bialaflaga:
Link to post
Share on other sites
Używam tak już zdrowo dwa lata i się nie mści. Chyba, że Ty masz jakieś złe wspomnienia z tymi przyrządami

Jakoś nie lubiłem się do nich garbić, strasznie nisko są. W końcu urwała się szczerbinka i tak samo "dobrze" się celowało :happy:

 

Ja miałem kopie Aimpointa i parował, sam się dziwiłem jak to możliwe

W sumie, jeśli któreś szkło było źle osadzone... Albo w czasie produkcji jakaś para wodna się tam zebrała. Dziwne w sumie.

Czasem przy dużych różnicach temp. może zaparować, ale tak to tylko od zewnątrz.

Link to post
Share on other sites

Spokojnie w tym przedziale cenowym coś znajdziesz. Tylko powiedz może jakie Ci się podobają, albo do jakiej repliki?

 

Do M4 KJW tanio koba czegoś szukam ale nic na siłę... chciałbym coś co działa. Nie znam nikogo kto by posiadał taka zabawkę więc pytam was.

Link to post
Share on other sites

Do M4 KJW tanio koba czegoś szukam ale nic na siłę... chciałbym coś co działa. Nie znam nikogo kto by posiadał taka zabawkę więc pytam was.

Przeważnie wszystko działa, jednak nie wiadomo jak długo. Do eMki pasują trzy celowniki Eotech, Aimpoint i ACOG, choć ten ostatni jest lunetą, ale na eMce wygląda fajnie.

 

propozycje z allegro:

ACOG'i : lista Acog'ów

EOTECH'y : lista Eotech'ów

AIMPOINT'y : lista Aimpoint'ów

 

Jak pisałem, do 500zł coś znajdziesz :icon_biggrin:

Link to post
Share on other sites

Noo nie zgodzę się. Mam w domu właśnie G&P, KA i dwa trzy chińskie. Różnica jest kolosalna.

Nie musisz się zgadzać...

Wszystko kwestia z jakiej partii i jaki celownik.

Np eotechy i aimpointy są klepane w 1 fabryce. G&P i np acm jest po prostu identyczny...

Ale tak jak mówię nie wszystkie bo zależy to od partii, generacji i podwykonawcy...

(1 ten sam produk moze byc całkiem inaczej wykończony, mimo bardzo podobnego wyglądu zewnętrznego)

Link to post
Share on other sites

Naprawdę ciężko pomóc komuś kto sam niewie czego chce.

Na mój gust kup sobie taki http://allegro.pl/kolimator-celownik-rm-rd40-i1517158054.html niedrogi kolimatorek, oswój się z celowaniem przez elektrooptykę a potem myśl o czymś poważniejszym.

Jeżeli zależy ci tylko na wyglądzie to masz http://allegro.pl/kolimator-eotech-551-bcm-warszawa-i1513034033.html stłuczona szybka w niczym nie przeszkodzi.

 

 

Aaaaa i słowo na przyszłość. Jest to ostatni mój post w którym szukam czegoś za ciebie.

Link to post
Share on other sites

Ale ja już obecnie mam takie coś http://www.taiwangun.com/optyka_kolimatory/replika_kolimatora_aimpoint_z_wysokim_skosnym_montazem_acm-426.html i musze przyznać że awaryjny jest i mocowania do szyny ris są że tak powiem nierówne że musiałem papierem podkładać by sztywno siedział a kropka nie zawsze sie włączy. No ale już zniechęciliście mnie do celowników holo. więc co powiecie np. na takie coś http://www.taiwangun.com/optyka_kolimatory/celownik_kolimatorowy_1x42_z_trzema_kolorami_kropki_celowniczej_acm-1521.html

Edited by facek20
Link to post
Share on other sites

O ludzie nie chce takiego małego badziestwa na LR300 to już wole eotecha 552 lub 553 bo przeczesałem teraz całe forum i wygląda na to że wytrzymałością i działaniem jest to takie same jak aimpointy tylko że inny wygląd więc co kto lubi, czy tak??

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...