Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Celownik kolimatorowy


Recommended Posts

Witam. Mam zamiar kupić celownik kolimatorowy (holograficzny) tak gdzieś w cenie około 250zł ale wszędzie w tej cenie celowniki są tylko regulowane w poziomie więc jak przy takim celowniku poradzić sobie z regulacją w pionie?? Więc jaki celownik polecacie najbardziej :bialaflaga: :bialaflaga:

Link to post
Share on other sites
  • Replies 62
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Krótko mówiąc: szukasz repliki celownika holograficznego EOTech, będącej kolimatorem.

 

Odnośnie regulacji się niestety nie wypowiem, gdyż nie mam na ten temat zielonego pojęcia :dry:

Edited by wiciok
Link to post
Share on other sites

Witam. Mam zamiar kupić celownik kolimatorowy (holograficzny) tak gdzieś w cenie około 250zł ale wszędzie w tej cenie celowniki są tylko regulowane w poziomie więc jak przy takim celowniku poradzić sobie z regulacją w pionie??

Nie trzeba ich regulować w pionie jeżeli potrafi się korzystać z siatki kolimatora. Ewentualnie jeżeli koniecznie potrzeba ci regulować w pionie musisz się zdecydować na droższy model

 

 

 

 

 

 

Więc jaki celownik polecacie najbardziej :bialaflaga: :bialaflaga:

 

Standardowy. Czyli muszkę i szczerbinkę.

Link to post
Share on other sites

Dołączam się do postu. Jak oceniacie zabawę z kolimatorem ? Polecacie ? Na razie dopieszczam replikę ale nie ukrywam że zastanawiałem się nad kolimatorem. Czy to prawda ze do 500zł to są tylko repliki ? Jakiego jesteście zdania(odnośnie replik) ? Czy myślicie że szkoda kasy ? Ja bym mógł przeznaczyć max 500zł (ale bez kolimatora daję sobie radę). proszę o podpowiedź

Link to post
Share on other sites

Człowieku ja sie pytam jaki z celowników holograficznych bo obecnie mam taki http://www.taiwangun.com/optyka_kolimatory/replika_kolimatora_aimpoint_z_wysokim_skosnym_montazem_acm-426.html ale chce mieć holograficzny. Tacy złośliwi musicie być

Jesteś ignorantem który nie potrafi przeczytać prostego tekstu, ma pretensje do wszystkich o wszystko i wręcz żąda pomocy w zamian nie oferując nawet drobnej wdzięczności...

Link to post
Share on other sites
Guest Mati13k

Odpowiem jak przeczytam zdanie napisane po polsku. Innym też radzę takie podejście, bo kolega niczego się nie nauczy.

 

 

PS Wiem, że podejście iście REMOVowe, ale niestety czasami tak trzeba...

Link to post
Share on other sites

Celownik holograficzny kosztuje od 1500zł w górę.

 

Jeśli chcesz kupić dobrą replikę EO552 z pełną regulacją, to polecam Ci firmę G&P sam używam i jestem zadowolony. Jednak kosztuje od ponad 400zł. Na alledrogo, możesz znaleźć inne repliki EO552, właśnie tak do 250zł, lecz są one gorszej jakości i nie wiem czy mają regulacją.

Link to post
Share on other sites

Facek a czego ty wymagasz od Chińskiej repliki optyki. Biorąc pod uwagę kontrolę techniczną produktu to jeden może być ekstra a następny będzie padliną.

Do tego koszmarna wręcz jakość optyki (strasznie ciemna i powodująca wewnętrzne odbicia światła). Ale jeżeli ma być na replice tylko dla samego wyglądu to nic lepszego nie znajdziesz.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...