Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Hydepark WLKP


Recommended Posts

  • Replies 3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Zarzucę linkiem bo myślę, że naprawdę warto:

 

Gra theHunter:

http://www.thehunter.com/pub/

 

Zawsze lubiłem DeerHuntera i to jest jego duchowy następca.

Można grać za darmo(dostępny jeden rezerwat i licencja na jeden gatunek jeleni), ale po wykupieniu abonamentu - miód, cudo itd.

Wyśmienita grafika, dźwięk, zmienne warunki pogodowe itd.

Sporo sprzętu, zwierzaków i 5 całkowicie różnych terenów łowieckich (sporych - można chodzić godzinami rzeczywistego czasu).

3,5h tropienia niedźwiedzia, żeby nawet nie oddać jednego strzału, a tylko na chwilę zobaczyć zwierzę w celowniku - tutaj to norma.

Wiadomo, że prawdziwe polowanie to nie jest - ale jest blisko (na tyle by to wciąż była grywalna gra).

Link to post
Share on other sites

Wspaniały filmik GR Betonu

 

oraz cytat zachęcający do wstąpienia "ko chce wstąpić w te szeregi niech pamięta że go to czeka bez pierdolenia ale z tego co wiem to były próby jak by to wyglądało czyli w miarę na lajcie ale będzie gorzej :icon_smile: Gr Beton góra gr Beton góra"

 

oj tam oj tam :) dobrą zabawę mieliśmy :) zrób coś sam a potem komentuj innych... pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Niestety nie mogę się zgodzić. Podobieństwo zewnętrzne faktycznie istnieje (podyktowane względami ergonomicznymi), ale w środku znajduje się zupelnie co innego. Równie dobrze możemy pisać, że Masada to wybajerowany klon AR-15.

 

Zresztą o MSBS istnieje dość długi wątek na forum i temat znany jest nie od dziś, ani nie od wczoraj.

Link to post
Share on other sites

@Wacol

Nieruchome suwadło i regulowany przepust gazów prochowych? O to Ci chodzi?

 

Z tego co wiem w masadzie poza lufą oraz elementami spustowymi, po dawnym AR-15 niewiele zostało śladu.

 

Ja wiem, że ergonomią się teraz wiele tłumaczy podobieństw w przedmiotach - sporo aut osobowych w ogólnym zarysie sylwetki wygląda bardzo podobnie i jak zajrzymy pod maskę to w wielu przypadkach zobaczymy podobne, a nawet te same jednostki napędowe.

Jakbyś zauważył, napisałem "przerobiona kopia masady". Nie mówię, że będzie zła, bo nadal msbs jest w fazie testów. Chodziło mi jedynie o drobny szczegół: niezależne wzorownicto + innowacyjne bebechy = rozpoznawalna marka.

 

Fajnie byłoby po prostu mieć w kraju coś, co ma to "coś" innego niż koledzy zza wschodniej lub zachodniej granicy.

 

@FLC

Zupełnie jakbym po pijaku składał jeden karabin z tego co mam w domu :maniak_usmiech:

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...