Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

myslisz ze ci sprawdza ile fps ma replika? szczerze mowiac oni maja wszystko gdzies dopóki nic się nie stanie ;/ jest napis zakaz brania wlasnych kulek - a ja i tak je wezmę. moja zasada - nigdy nie zdawać się na publicznie gó*no bo się na tym objedziesz... jadę tam chyba tylko po to żeby siępostrzelać bo na normalny zlot nie mogę jeszcze jeździć. i tak wiem że z tamtejszych "szkolen" nic nie wyniosę... a reszta jest taka jak na innych obozach na ktorych juz 3 razy bylem.

Edited by Kano
Link to post
Share on other sites
  • Replies 401
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wszystkie chińskie, chciałeś powiedzieć. ;)

Oczywiście :P Ale wydaje mnie się, że ludzie którzy tam pojadą nie mają broni z najwyższych, czy nawet wysokich półek, ale Cymki, JG, Boyi. Ciekawy jestem na wyobrażają sobie tam downgrade, na przykład 10 replik :D

Link to post
Share on other sites

po pierwsze mam gdzieś ten ich downgrade. serwisanta ponoć mają tam porypanego i bynajmniej nie zamierzam oddawać repliki w ręce jakiegoś gościa który zamiast downgrade to zrobi mi burdel w replice.

po drugie, biorę dwie reple. jedna ma ok 350-360 fps, wprawdzie chiiiinol z niższej półki ale do cqb styknie o ile przeżyje do tamtego czasu.

po trzecie, na cqb mi na obozie nie zależy a z semi mogę strzelać.

a co do replik. to znając zycie większość będzie wypożyczać bądź mieć jakieś cm 022 albo inne tego typu... a te ograniczenia to sry, ale nie bd dla jednego budyneczku zmieniał (czyt. niszczył -> patrz pkt 1) swojej repli. zbyt mi na niej zalezy ;p

Edited by Kano
Link to post
Share on other sites

Chodzi ci o obóz w Bornym?? Jeśli tak to się mylisz! Na moim turnusie nikt nie miał niczego słabszego od cm.028, prawie wszyscy mieli swoje repliki, a te które można tam wypożyczyć są całkiem niezłe.

 

PS

ale nie bd dla jednego budyneczku zmieniał (czyt. niszczył -> patrz pkt 1) swojej repli.

tam jest kilka całkiem fajnych budynków :D

Edited by janek122
Link to post
Share on other sites

i tak większość strzelanek będzie w terenie. przynajmniej tak mi parę osób mówiło.

a co do replik to zwracam honor. nie byłem na asg obozie ;p

a no właśnie. mógł by mi ktoś mnie jwiecej powiedziec jakie tam sa reple do wypozyczania? i czy mozna wypozyczyc bron boczna.

Link to post
Share on other sites

Nie wycofuj, warto tam pojechac. Na pewno się nie zawiedziesz.

nie o to chodzi, ale dać mieszać sobie w replice nie zamierzam, a strzelanie sie semi w lesie i całkowita banicja na jakiekolwiek budynki = zerowa frajda. gdyby jeszcze tam byla sensowna teoria i praktyka to mógłbym chocby dlatego pojechac

ale tam nie ma czegos takiego >.<

Link to post
Share on other sites

Sodoma i Gomora.

 

Limit na obozie w Sulinowie to 380 fps, powyżej tego blokują auto.

Serwisant faktycznie trochę nie wie co mówi. Próbował udowodnić, że zębatki elementa są lepsze od promyka. Przekonywał też, że precki JBU są lepsze od promykowych, bo mają 0.02 mniejszą średnicę.

Repliki to dość zdezelowane kałasze cymy i emki agm.

Link to post
Share on other sites

blokują? tzn nie pozwalaja uzywac czy cos robia przy repli?

 

brit. sry ale ja bylem na paru obozach. nie wolno sie dać trzymac krótko za mordę bo to psuje cały obóz, atmosferę, byc moze i byles w kadrze - jesli sam tak olewales uczestnikow jak wiekszosc to robi to tylko gratuluję psucia ludziom zabawy. rozumiem, kultura, kary itp. ale nie że ktoś mnie zmusi żebym dał mu replikę do grzebania ;p

 

ja już nie wiem co o tym sądzić. na cholere mi w takim razie replika jak ta cudowna kadra z bornego mi zakaże jej używać albo zchrzani? co to za klimat jak pewnie wszystkim pozakładają ograniczenia na repliki... jechać czy nie. z góry mówię że do kadry zawsze dość buntowniczo podchodziłem, nie wulgarnie - buntowniczo, przez co pompowania było co nie miara. ale przynajmniej była dobra zabawa ;p chodzi mi o to czy jeżeli chcę jechać tam postrzelać się to czy jest sens, czy nie odwołać póki jest okazja...

Edited by Kano
Link to post
Share on other sites

mysle ze do 10 fps sie nie pogniewaja

ale jak np przyjechac tam z podkreconym AKMem z cymy co ma 440 fps... rozumiem, do budynku moga mnie nie wpuszczac, ale do cholery z jakiej racji semi w lesie?

Na turnusie, na którym byłem, jeden koleś wybił drugiemu zęba :)

To kwestia tego, żeby ci mniej odpowiedzialni nie pozabijali tych odpowiedzialnych.

Link to post
Share on other sites

aha czyli inni maja cierpiec bo czasami trafiaja sie debile?

szczerze to pierwszy raz słyszę o takich wymysłach i mi sie to nie podoba, bo (co powiedzialem juz 20 razy) w repli nie dam se grzebac. wiec co? wyporzyczyc? cos co pluje kulkami... ehhh kijowo to wyglada.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...