Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

ASK201 Full Metal EBB[APS]


Recommended Posts

To Ty nie wiesz, że APS to zuo!?

To się niedługo dowie. Szczerze dawno dawno temu jak APS dopiero się wysypał na rynek miałem na niego wieka ochotę, na szczęście poczekał i jak zobaczyłem komentarze (nie) szczęsliwych posiadaczy to zwątpiłem. Ale cóż have fun.

 

A co do batki to zawsze jest wypisany rodzaj jaki pasuje do repliki, wystarczy przeczytać opis.

Link to post
Share on other sites

ok w takim razie sie rozmyśłilem

 

Ale co do baterii to chyba jestem slepy.

 

http://www.taiwangun.com/karabiny_szturmowe_aeg/rk-02-full_metal_boyi-2638.html

 

W zestawie znajduję się replika wraz z magazynkiem typu hi-cap o pojemności 450 kulek objęta 12 miesięczną gwarancją. Akumulator 9,6V o pojemność 1200 mAh Ni-Mh wraz z ładowarką.

 

To wszystko o bateri.

Link to post
Share on other sites

Teraz pewnie będzie dużo osób kupować aps'y,ponieważ nie, które kosztują 399 zł

 

CZY PISANIE PO POLSKU HOKAGER, JEST NAPRAWDĘ TAKIM PROBLEMEM?

 

Każdy twój post "ozdobiony" jest błędem ortograficznym i/lub interpunkcyjnym. Ile można??? Tego bełkotu nie da się czytać...

 

Teraz pewnie dużo osób będzie kupować APSy, ponieważ niektóre kosztują 399 zł.
Edited by wiciok
Link to post
Share on other sites
  • 3 years later...

Do wszystkich którzy chcą kupić lub już to zrobili polecam wyciągnąć ten "genialny" gearbox z system blow back i:

1. !!! wymienić sprężynkę listwy dosyłacza !!! (twarde jest jak nie wiem co mi motor zmielił dwa zestawy zębatek zanim się zorientowałem)

2. wyciągnąć taką pierdółkę która napędza ten EBB

3. w moim używam 7.4 V Li-po polecam strzela podobnie jak na 9.6 V NiMH

4. dodać jakieś podkładki (np. takie z śrubek) żeby te zębatki ciasno siedziały.

 

po tych przeróbkach mój mieli na sprężynie M120 i jeszcze żyje :icon_razz2: ale cierpień było dużo przed zmianami w gearboxie.

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Siemka, mam porównanie i proszę o pomoc. Koleś proponuje wymienić się ze mną. On ma AK 47 od APS z EBB. Pełen stock i mało używany. Jego koszt to 600 pln, Natomiast ja posiadam M4A1 B01 od Specny, też stock. Wystawiłem za 900 pln bo ma 3 miesiące i jest na gwarancji, do tego koli za 150 pln i kilka midów. Warto się zamieniać? Bo o Specnie też nie ma dobrych opinii. Choć moja replika przemieliła ok. 10k kulek i nic się nie dzieje.

Link to post
Share on other sites

Do wszystkich którzy chcą kupić lub już to zrobili polecam wyciągnąć ten "genialny" gearbox z system blow back i:

1. !!! wymienić sprężynkę listwy dosyłacza !!! (twarde jest jak nie wiem co mi motor zmielił dwa zestawy zębatek zanim się zorientowałem)

2. wyciągnąć taką pierdółkę która napędza ten EBB

3. w moim używam 7.4 V Li-po polecam strzela podobnie jak na 9.6 V NiMH

4. dodać jakieś podkładki (np. takie z śrubek) żeby te zębatki ciasno siedziały.

 

1. Mieliło Ci zębatki przez tso? :icon_lol:

2. EBB ma znikomy wpływ na rozładowywanie akumulatora.

3. To chyba nie miałeś porównania z obydwoma naładowanymi akumulatorami.

4. To się robi praktycznie we wszystkich replikach.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...