Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

W nicku masz rocznik? Więc jak długo się strzelasz? Rok? Szturmowiec Ci się znudził? Gwarantuję, ża "snajperstwo" znudzi Ci się 3 razy szybciej. Jeden listek, jedna gałązka i du*a blada, "szturmowiec" zasypie Cię kulkami z jakiejś Cymy. Jak przedmówcy się wypowiedzieli: Najlepsze co możesz zrobić z takimi funduszami to tuning giety. Chyba, że chcesz się zrazić do AirSoftu. To tylko luźna propozycja.

Link to post
Share on other sites

Jeśli chodzi o taśmę mierniczą to si e nie martw bo ja z kupnem repliki podchodzę bardzo poważnie wiem ile to 80-100m .

Po prostu chcę posmakować czegoś innego szturmowiec mi się znudził :D

 

http://gunfire.pl/product-pol-1152191971-MB01AUPV.html

Taką samą ma brat kolegi na sprzedasz tylko z minimalnym tuningiem , opłaca się brać? Ma lufę precyzyjną , sprężynę ma wymienioną i coś tam jeszcze jego snajpa osiąga 663,7FPS

 

663,7FPS... A zaokrąglił drugie miejsce po przecinku w górę, czy w dół? Już widzę tego Wella z taką prędkością wylotową, BEZ wahań fps i tak dalej... A skoro wiesz ile to 80m, to TERAZ wiesz już też, że na taką odległość NIE postrzelasz. A potem słyszy się takie dzieci w tramwaju "no a ja go z dragenofa trafiłem na 140 metrów w środek okularów i się odbiło i trafiło jeszcze jednego".

Link to post
Share on other sites

Szczerze mówiąc, to w Bielawie tylko relikty Trzeciej Rzeczy jakoś się trzymają, i nie mam tu na myśli emerytów z niemieckobrzmiącymi nazwiskami. ;p Mam nadzieję, że temat poleci, bo zbyt wiele "tajemnic wsi" zostało odkrytych.

 

Szkoda, że autor tematu zamilkł, chciałbym poznać szerszy opis tego WELLa 663,7FPS (nie zapominać o 7 po przecinku!).

Link to post
Share on other sites

Chłopie, to jest publiczne forum, więc zachowuj formę

 

choć bym nie wiem co

pisze się "choćbym"

 

Pro po ładne opowiadania piszesz , napisz książkę :D

 

"Pro po"???!!! na Świętą Ludmiłę* Matkę wszystkich snajperów! - co to jest "Pro po"?

jeśli chodzi Ci o "à propos" z francuskiego to możesz ewentualnie użyć formy "a propos" (nikt Cię nie zgani za brak francuskiej czcionki), ale nie jakieś "Pro po".

 

 

Przepraszam, za OT ale mnie zęby zaczęły boleć po lekturze Strzelca95.

 

 

 

*Ludmiła Pawliczenko

Link to post
Share on other sites

Lesio, z tego wella da się wycisnąć sporo więcej niż 663,7fps :D ale to tak tylko przy okazji wspominam.

 

wiem to, jednak na pewno tuning nie polega wtedy na "ma lufę precyzyjną, sprężynę i coś tam jeszcze". :P Swoja drogą, tobie tez udało się wycisnąć rozrzut fps tak mały, że mogłeś podać wartość po przecinku? :D

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...