Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] Beryl [Łucznik / Taktyczny / Ares]


Recommended Posts

No i stałem się (jak narazie) bardzo szczęśliwym posiadaczem. Bawiłem się swojego czasu ostrym, nawet sam zrobiłem 2 customy z części od Łucznika dla siebie i kolegi z grupy, kiedy można było jeszcze je kupić bezpośrednio z Radomia i szczerze powiedziawszy podoba mi się to co widzę.

Teraz jeszcze preclufa, guma, m130tka i git majonez.

 

 

Dodam jeszcze, że plomba gwarancyjna znajduje się nie między tym koszykiem, a gearboxem, tylko pomiędzy dwoma połówkami gearboxa. Czyli koszyk odkręciłem bezproblemowo, bez zrywania plomby.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • Replies 308
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

taka mała ciekawostka dla posiadaczy.

jeżeli chcecie aby mieć jakąś ochronę baterii lipo przed niebezpieczeństwem rozładowania pakietu poniżej 2,8 V na ogniwo to można śmiało włożyć pod dekielek alarm z buzzerkiem. wczesniej pisałem do taktycznego czy da sie jakąś włożyć to odpisali, że nic tam nie wejdzie. Ja mam baterie 11.1 powerbean stick dedykowaną do beryla i razem z alarmem firefox ver.02 wchodzi do repliki i śmiga bez zastrzeżeń. wcześniej nie maiłem alarmu i za bardzo rozładowałem pakiet na dużej strzelance. batka spuchła i o mało nie walnęła mi w berylku.

 

inne ciekawostki tez mile widziane

Link to post
Share on other sites

Dzisiaj beryl przeszedł pierwszą strzelnkę. -8 stopni, dużo śniegu, wymieniona gumka na madbulla sharka czerwoną tylko. Generalnie wszystko git malina, oprócz gumki, która przy każdej serii potrzebowała około 2-3 kulek, aby zacząć podkręcać (temperatura). Użyte też były świeże magazynki (midcapy 90 kul), nie sprawdzone wcześniej przeze mnie. Na 3 magazynkach był problem z podawaniem, do połowy podawały, potem już nie. Zrzucam to na to, że sprężyna jeszcze nie jest wyrobiona, świeże magazynki itd itp (dawno temu miałem ten sam problem na emkowych magach- przeszło im po drugim, trzecim ładowaniu) Generalnie kiedy hopup się rozgrzeje, replika działa świetnie.

Link to post
Share on other sites

To ja mam takie pytanie. Wsadziłem do niej sprężynę m130 poprzez system szybkiej wymiany sprężyny. Do tego mam też baterie Li-po 11.1V, 1040mAh, 20C. Oczywiście po wymianie sprężyny zacząłem strzelać na różnych trybach ogania. Trochę semi, trochę auto, trochę bursta itd. No i dziwne, ale w pewnym momencie, po wystrzeleniu może 100-200 kulek reakcja na spust widocznie się spowolniła, bateria zrobiła się ciepła, to samo z chwytem pistoletowym (silnik). Po sprawdzeniu na amperomierzu, na baterii jest nadal jakieś 11.2V. Co ciekawe, mam też buzzer, który ma sygnalizować spadek napięcia na baterii. Już na pełnej baterii sygnalizował przy niektórych strzałach spadek napięcia. Jednak ten sygnał pojawiał się tylko podczas strzału. Dziwne. Sprężyna ICSa, nie jest to jakiś zaawansowany tuning, który mógłby spowodować aż taki spadek wydajności silnika/baterii (wymiana była z m120 na m130). Sama szybkostrzelność na trybie auto zmniejszyła się prawie niezauważalnie.

 

Jakieś pomysły? Może powinienem zainwestować w silnik?

Link to post
Share on other sites

a ja, że cyt.

"W najbliższych dniach repliki i wszystkie akcesoria do nich będą dostępne w wielu różnych sklepach internetowych i stacjonarnych na terenie kraju. Prosimy o cierpliwość Sami - Beryl ASG Team - nie prowadzimy sprzedaży detalicznej. Na naszej stronie w zakładce "dystrybucja" pojawi się lista sklepów prowadzących sprzedaż detaliczną replik i akcesoriów.

Z naszej strony możemy obiecać, że po dopięciu kwestii związanych z zatowarowaniem sklepów prześlemy mailem ich listę.

 

Pozdrawiamy,

 

Beryl ASG Team"

Link to post
Share on other sites
Guest Dawid4009

No właśnie, jakieś metody na usztywnienie chwytu pistoletowego? Wymiana na inny coś zmieni? To póki co jedyna wada jaką zauważyłem, nie jest bardzo luźny, ale nie siedzi sztywno, dociążyłem replikę grip podem i m952 z przodu no i klops :/

Link to post
Share on other sites

Jak się pytałem o bezpiecznik do beryla w okresie minionych świąt to kilkakrotnie mnie zbywali odpowiedzią, że są powiązani różnymi umowami a klientów indywidualnych będą rozpatrywać po nowym roku. Przyszedł nowy rok, sytuacja się powtórzyła. Nie dawno nawiązałem ponownie kontakt to otrzymałem odpowiedź, że z początkiem lutego dadzą mi znać czy będą mogli mi go sprzedać. Po weekendzie, uderzam do Łucznika ponownie z pytaniem.

Link to post
Share on other sites

Zdjęcia przerzucam na jutro. U mnie straszne luzy ma chwyt pistoletowy że, aż krew zalewa. Macie na to jakiś sposób?

 

Ale jakie te luzy są? U mnie występowało bo śrubka się odkręcała od drgań całej replik...

Był wcześniej ruszony temat z przerabianiem długiej szyny od ostrego nad pokrywę zamka... i jak to się ma? Bo mam chęć zrobić ta w swoim, ale chciałbym czegoś się dowiedzieć.

Edited by Yoogi
Link to post
Share on other sites

Pierwsza poważna usterka/ wada w berylu... :( Stockowa gumka gumka już stała się kiepska więc wymieniłem na zieloną G&G. Po zamontowaniu postanowiłem przestrzelać żeby zobaczyć skutek - Kulki wylatują na 10-15m poza lufe a niektóre tylko z niej wypadają... :icon_cry: Czasami złapie coś i kulka normalnie poleci, ale zaraz znów to samo. Co najgorsze hi-cap nie podaje każdej kulki - wcześniej podawał bez większych problemów! Teraz co 3, a nawet co 2 jest pusta na singlu. :icon_eek2: Tak jakby dysza nie cofała się do końca... strzelam na li po 11.1 i tylko na singlu... Proszę pomóżcie!

Link to post
Share on other sites

W każdej płaszczyźnie i to naprawdę spore z 2mm, najlepsze jest to że śrubka jest dokręcona na maksa ;( Szynę da się przerobić czas około 20 min. Aparat mi odmówił posłuszeństwa, jak ogarnę go to wrzucę foty. Co do roboty proste: wybijasz dwa nity, wiercisz dwie dziury i znów nitujesz.

Link to post
Share on other sites

Czyli pewnie najbardziej prostym sposobem zniwelowania tych ruchów będzie podklejenie izolką między body a chwytem... No i dzięki za odpowiedz ;) Tak myślałem... tylko teraz muszę zrobić coś z tym nowym problemem :( Bo wymiana na starą nie pomogła

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...