Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

JG 608 (G36) wymiana stockowej sprężyny na systemę M120


Recommended Posts

Witam serdecznie. Jestem właśnie w trakcie wymiany sprężyny w swojej replice. Po rozkręceniu tłoka i wyjęciu zeń stockowej sprężyny, zauważyłem że ta montowana przez chińczyka, ma na końcu hak, którym mocuje się do okrągłego, metalowego elementu wchodzącego do tłoka, który jest przytwierdzany śrubą do głowicy i trzyma względnie sztywnie sprężynę. Sprężyna Sytemy takiego haczyka nie posiada i stąd moje pytanie odnośnie montażu - składać to do kupy bez obaw, czy też wymagana będzie wymiana całego tłoka? Poniższe zdjęcia pokazują element, o który się rozchodzi.

 

dsc0097zd.th.jpg

 

dsc0098jn.th.jpg

Link to post
Share on other sites

Możesz składać GB.

 

Po "ptokach" :icon_confused: , kupiłem już zapobiegliwie tłok z metalowymi zębami i lepszą głowicę z łożyskowaniem, ale na diabły się to zdało bo chińska, plastikowa prowadnica powiedziała "piernicze, nie robię" i się rozsypała - Prawa Murphiego mają się świetnie :dry:

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Podłączę się pod temat.

Właśnie wstawiłem u siebie M130 Guardera.

Na stockowej batce ani rusz, jeden cykl i po batce... na lipolcu 7,4mAh działa.

I stąd pytanie czy stockowy silnik będzie działał normalnie czy coś w nim trzaśnie?

W najbliższym czasie planuje wymianę kabli i założenie mosfetu aby wszystko działało pod lipolem, teraz mam tylko do testów pożyczony :P

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...