Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pytanie o napięcie pasujące


Recommended Posts

Witam

Otrzymałem M4 PJ BI-3581. Sczerze to dokładnie nie wiem jaki to jest karabin, pudełko Dboys bi-3581, a na aukcji podane PJ bez modelu. Nie mam baterii w zestawie (jest to nie ważne, ponieważ wiedziałem o tym), chciałbym wiedzieć jakie napięcie ma być do baterii którą będę kupował. Raczej 8.4V/9.6V, proszę nie pisać abym wszedł na google.pl bo nie znalazłem nic nt. tego, dlatego piszę tutaj

Edited by anymorez
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Odkopię temat i nie z edytuje poprzedniej odpowiedzi.

Dziękuje bardzo "idiotom" którzy stwierdzili, że na stocku i batce 9,6V nic się nie stanie. I teraz *** może panowie mi pieniądze oddadzą? Poszły dwa zęby w osobnych zębatkach i nie strzela. Alee nieee! tak, tak będzie szło, bez problemu. Takiego wała ...

 

Radzę powstrzymać nerwy na wodzy i solidnie przemyśleć napisanie kolejnego posta, bowiem może się to skończyć urlopem od forum.

Musisz zdawać sobie sprawę, że replika replice nierówna i to, że jednym działa replika w konkretnej konfiguracji, to nie oznacza, że innym też będzie. /LgN

Link to post
Share on other sites

Oj Beryl ale z Ciebie "idiota" jak mogłeś NIE przewidzieć ,że mu puści tłok ?!? Och ! Co my teraz zrobimy ?

Może zrzućmy się mu na ten tłok i przeprośmy ,że żyjemy ?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A tak na poważnie: Wydaje mi się kolego ,że sam jesteś "idiotą" i jeśli masz się w ten sposób tu wypowiadać to może lepiej opuść to "złe" forum.

Pozdrawiam i życzę mniej nerwów.

Link to post
Share on other sites

Dodam, że Boyi do niektórych replik stokowo dawało baterie 9.6. Miałeś pecha kolego, bo w wypadku 9.6 dobrze ci wszyscy radzili. Trzeba było raczej poczytać o tym, jak często padają M4 Boyi, zanim zainwestowałeś w ten "sprzęt".

 

Natomiast Beryl proponując lipo 11.1 istotnie przeszarżował, do M4 Boyi w życiu nie pakowałbym tak morderczej baterii. W ogóle po co 11.1 w czymś co ma sprężynę 120? :zastanawia:

 

EDIT: widzę, że ten Boyi był "tuningowany". Pewnie ktoś źle poskładał gearbox i dlatego strzelił.

Edited by Stalker
Link to post
Share on other sites

Oj Beryl ale z Ciebie "idiota" jak mogłeś NIE przewidzieć ,że mu puści tłok ?!? Och ! Co my teraz zrobimy ?

Może zrzućmy się mu na ten tłok i przeprośmy ,że żyjemy ?

 

Ależ oczywiście, że przewidziałem i z czystej wrodzonej a częściowo także nabytej złośliwości kazałem mu zamontować 9.6 żeby mu replikę szlag trafił.

 

PS. Moje G36, obecnie półtora roku, najpierw na 9.6V, od roku na 11V, w zeszłym tygodniu poszło do rozbiórki - mimo tak "morderczej" batki, nie było śladu zużycia. No, ale jak się kupuje Boyi :P

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...