Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jaki najtańszy sprzęt?


Recommended Posts

Szczerze? Ja bym sobie darował m58, bo magazynków w Polsce nie uświadczysz - a w zestawie jest tylko jeden*

 

Aby rozwalić gwint przy rurce, wystarczy przewrócić się na replikę.

 

*chyba, że dałoby się użyć tricku z podczepieniem maga aeg, w identyczny sposób jak to niektórzy robią z shellami.

Link to post
Share on other sites

http://gunfire.pl/product-pol-1152191186-M58-B-Replika-shotguna-Mossberg-590-w-wersji-krotkiej-.html

Polecam tego M58, mój żyje ponad 3 lata i przemielił jakieś 6 000 - 7 000 kulek. Jedynie połamał się gwint, na którym trzyma się ta rurka, co po niej chodzi czółenko przeładowania. Do sklejenia. Według mnie strzela lepiej od shotguna AGM i ładniej wygląda. Co do awaryjności, mój shot problemów wewnętrznych nie miał, za to pompki AGM kolegów owszem. Ale może trafiłem na dobry egzemplarz.

Link to post
Share on other sites

Czyli lepiej nie wsadzać tych żółtych z np. kiosku?

Bo jak sie zamawia kulki no to też koszt wysyłki no nie? ;/

OFFTOPIC:

Czemu mam 0 postów, skoro tutaj już z 10 napisałem? O_o

 

Bo Zieloni i Offtematy nie zliczają postów. A te z kiosku kulki to się tylko na granaty nadają , a i to nie bardzo.

A.

Edited by arend
Link to post
Share on other sites

A potrafisz tak na oko zasięg i celność tej strzelby ocenić?Prosze, bo w rzeczywistości shotguny są na krótkie dystanse bo rozprysk duży.Jest też tak z asg?

Strzelby mają często większy zasięg od broni bocznej, ale to zależy też od użytego naboju. Są takie, żeby strzelały blisko ale chmurą śrutu a są takie, żeby strzelały i na 80-100m. To, że strzelby są na krótkie dystanse to głównie mit z call of duty...

 

 

Co do repliki to będziesz bardziej zadowolony ze strzelby niż z tego sprężynowego g36.

Link to post
Share on other sites

Ja jeszcze tylko chciałbym dodać, że wbrew temu co napisali Lon3star i Śliwa, używanie w shotgunach tego typu kulek 0,2g, a nawet 0,23g wg mnie mija się z celem. Mój egzemplarz kulki 0,25g podrywa do góry nawet na minimalnie ustawionym systemie hop-up. Egzemplarze znajomych - podobnie. Tak jak Arend - polecam temacik o tej replice. Wiele ciekawych rzeczy można się dowiedzieć.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...