Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Montaż pod noktowizor US Army


Recommended Posts

Yurik90 (z allegr) mial ostatnio takie montaze za 600zl.

 

Być może to nieistotne ..... ale to YuriK80 :wink: i z tego co sie orientuje to nadal dysponuje tymi montazami mozesz sie z nim skontaktować przez GG

 

Pozdrawiam Franc

Link to post
Share on other sites

ilu ma oryginalny AN-PEQ/2? :)

A jak ktoś ma replikę, to głównie do schowania baterii albo/i lasera...:)

A montaż pod noktowizor jest raczej tylko dla "ozdoby" :) Kobiety kładą na głowe jakieś opaski kolorowe czy coś, a co poniektórzy montaż do NVG :D

Link to post
Share on other sites
Plastikowa replika AN/PVS-7 też jest i na szczęście mali onaniści z Japonii nie wpadli na szatański pomysł, żeby zrobić z niej np. granatnik, jak to już z AN-PEQ/2 uczynili ;)

A szkoda , wielka szkoda. Wtedy przysłowie "strzelić oko" nabrałoby nowego znaczenia.

Link to post
Share on other sites

Sorry za offtopic ale nie chcialem zakładać nowego tematu.Mam takie male pytanko od pewnego czasu zastanawiam się nad zrobieniem atrapy(czegoś podobnego:D) do noktowizora z rurek nakrętek i inych rupieci i zastanawia sie czy to wogóle ma sens?

Link to post
Share on other sites

Obejżyj zdjęcia byle jakiego noktowizora, potem spójż na garść nakrętek i rurek i odpowiedz sobie na pytanie ile byś musiał się nasrać, za przeproszeniem, żeby to wogóle coś przypominało.

Może jakiś zdolny modelarz by potrafił :P

Pomijam kwestię sensowności samej atrapy NVG.

Link to post
Share on other sites

Sens może by i był, jeśli by to ładnie wyszło i służyło do rekonstrukcji z prawdziwego zdarzenia...ale jak znam życie to ani jedno, ani raczej drugie nie wyjdzie.

A nawet jeśli, to noktowizor się upier.... przy pierwszym gwałtownym ruchu głową w pobliżu grubszej gałęzi :lol:

Link to post
Share on other sites
Sorry za offtopic ale nie chcialem zakładać nowego tematu.Mam takie male pytanko od pewnego czasu zastanawiam się nad zrobieniem atrapy(czegoś podobnego:D) do noktowizora z rurek nakrętek i inych rupieci i zastanawia sie czy to wogóle ma sens?

 

 

o kuzwa muahhaAHaHAHAHAHahAHahAHAH :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to post
Share on other sites

Pytania retoryczne 8) ------> bezsensowne posty :? nic nie znaczące ... zupełnie tak jak ten mój :)

 

Chociaż anonim ... musze pryznać że mnei zainspirowałeś ja skleje kilka rolek po papierze toaletowym podczepie pod M4 i już mam M203 jak sie patrzy :D

Sorry za mały offtop

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...