Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jaką replike ASG kupić ?


Recommended Posts

Witam!

 

 

 

Mam takie pytanie jaką replikę ASG kupić? Musi być repliką broni z II Wojny Światowej ponieważ będzie do kopii munduru z Powstania Warszawskiego więc zależy mi na szczegółach repliki, fajnie było by też gdyby replika miała blow back lub jak w przypadku Mauser 98k łuski.

Ważny szczegół to też to że cena nie powinna przekraczać 600 zł :)

A więc zastanawiałem się nad repliką Mauser 98k boyi lecz ta replika nie ma oryginalnych oznaczeń a poza tym waga niezbyt podobna tak jak w przypadku MP 40 od AGM i Thompson M1A1 od Snow Wolf .

Znalazłem też replikę pistoletu p)* parabellum do WE ale nie podoba mi się to że jest na green gaz.

A więc podsumowując po prostu proszę o doradzenie jaką replikę kupić.

(Proszę by pisały do mnie osoby które mają replikę o której piszą lub osoby które miały styczność z repliką którą mi polecają)

 

Z góry dzięki. :icon_biggrin:

Edited by KubaBog
Link to post
Share on other sites

No co, jestem patriotą :D

 

Rzecz w tym ,że czepiasz się podstaw gramatycznych i ortograficznych ,a sam ich nie przestrzegasz -.-

 

Szkoda, że teraz POLAKĄ słowników nie zrzucają.

Robiono też Polskie steny, które miały kolbe z jakiejś części od kuchenki gazowej, nie pamiętam jak sie zwała.

 

 

A patriotą nie można nazwać siebie wobec przestrzegania zasad pisowni Języka Polskiego...

Patriotyzm, szacunek i umiłowanie ojczyzny, gotowość do poświęcenia się dla niej i narodu, stawianie dobra własnego kraju ponad interesy partykularne bądź osobiste. Poczucie silnej więzi emocjonalnej i społecznej z narodem, jego kulturą i tradycją.

 

Źródło : sciaga

Edited by Troczek
Link to post
Share on other sites

Akurat replika tej kuchenki gazowej jest już od jakiegoś czasu na rynku, tylko z ABSu, jak to z TM bywa. Ale Guarder wypuścił konwersję. Gdyby ktoś był zainteresowany: http://allegro.pl/smoby-ecoiffier-kuchenka-gazowa-z-akcesoriami-i1983091030.html .

 

Replika podana w poście Lesia jest naprawde warta uwagi! Producent poważnie podchodzi do sprawy odwzorowywania oryginału i poprawnego działania mechanizmów ,a to za niekoniecznie wysoką cenę. Jak sam sprzedawca piszę : Jakość utrzymywana jest na najwyższym poziomie, a wzornictwo i tematyka pozytywnie wpływa na rozwój dziecka. Według mnie jedyne co się można przyczepić do repliki to jej ubogie wyposażenie . Jak wiadomo garnki są ciężko dostępne na polskim rynku i trzeba by ściągać z za granicy. Uprzedzam ciekawskich : Magazynki TM nie pasują!

@Edit : Po kilku zabawach poluzowały się śrubki selektora ognia! Wystarczyło podkręcić i wszystko działa! Niesamowite ,ale w miejsce sztućców wchodzą zamienniki od ostrego! Sam byłem zdziwiony!

Edited by Troczek
Link to post
Share on other sites

Zapomniałem właśnie dorzucić o stenach i coltach ale w domowych warunkach można było zrobić błyskawice i inne PM.

No czasami można było spotkać jeszcze jakiś DP-28 (talerz) i KM Maxima ale chyba takiego nie ma w airsofcie :D.

Edited by koxysz
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...