Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M-ki [Evolution Airsoft]


Recommended Posts

Tanie risy to zwykłe M4kowe klony Knightsa, jak chcesz jakieś fikuśne freefloaty w stylu Daniel Defensów albo podobne to już są koszty. Mam fajne risy w komisie, pokazywałem fotki w tym temacie jak się prezentują do lufki 14,5 cala parę stron wcześnie.

Edited by Nath
Link to post
Share on other sites
  • Replies 708
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Co do tych risów to tak 200 zł max. Mam trochę większy budżet niż na początku myślałem bo kilka wydatków odpadło. Więc od razu zrobię wizualny tuning. Z kolbą raczej problemu nie będzie tylko te risy, żeby fajnie i ciasno siedziały i nic nie odstawało. Jak macie jakieś sprawdzone to prosiłbym pisać. Wiem, że jedna osoba tutaj korzysta z szyn la rue od core i nie siedzą idealnie, ktoś jeszcze może to jeszcze potwierdzić?

Link to post
Share on other sites

Siema

Ostatnio kupiłem sobie repilikę M4 właśnie od evolution airsoft.

Dokładnie to ten model http://zbrojownia.linuxpl.com/product_info.php?cPath=23_176&products_id=2003

Mam z nią taki problem, że na dystansie 3-3,5m strzela ona za nisko. Na przykład: celuję w środek tarczy, a kulka uderza w strefę za 2pkt (8 stref pod środkiem). Jeśli chodzi o kalibracje szczerbinki i muszki to ustawiłem tak, by celował jak najniżej (już mocniej się nie da) i ten problem jest taki jak opisałem. Czy to jest normalne, że na tak bliskim dystansie, celownik nie pokazuje poprawnego miejsca trafienia? Jeśli nie, to czy też mieliście/macie taki problem? Proszę też o jakieś propozycje, w jaki sposób mógłbym to naprawić.Z góry dzięki za odp.

 

Pozdro

Link to post
Share on other sites

Siema

Ostatnio kupiłem sobie repilikę M4 właśnie od evolution airsoft.

Dokładnie to ten model http://zbrojownia.li...roducts_id=2003

Mam z nią taki problem, że na dystansie 3-3,5m strzela ona za nisko. Na przykład: celuję w środek tarczy, a kulka uderza w strefę za 2pkt (8 stref pod środkiem). Jeśli chodzi o kalibracje szczerbinki i muszki to ustawiłem tak, by celował jak najniżej (już mocniej się nie da) i ten problem jest taki jak opisałem. Czy to jest normalne, że na tak bliskim dystansie, celownik nie pokazuje poprawnego miejsca trafienia? Jeśli nie, to czy też mieliście/macie taki problem? Proszę też o jakieś propozycje, w jaki sposób mógłbym to naprawić.Z góry dzięki za odp.

 

Pozdro

A hopa regulowałeś?

Link to post
Share on other sites

A wiecie może jak naprawić ten tak jakby przycisk na body , który po otwarciu komory hop-up zamyka ją ( nie wiem czy ktoś mnie zrozumie ale nie wiem jak się nazywają te elementy ) ? A drugie pytanko to gdzie znajdę starą pospolitą szynę RIS na front ? ( takie Risy jak na obrazku )ER-KWA-M4-RIS.jpg

Edited by GunMartinS
Link to post
Share on other sites

Boię się wogóle rozbierać replikę bo to moja pierwsza a tania nie była mam nadzieję , że gwarancja jeśli otworzę tylko body będzie nadal aktualna . PS . Nie chcę też nic zepsuć , lecz jeśli spadła by sprężynka bolt-catch ( chyba tak się to nazywa :) powinien latać bez oporu ale u mnie jest taki jaki był wcześniej ... ?

Edited by GunMartinS
Link to post
Share on other sites

No nie wytrzymam kolejna chyba usterka mojej repliki kompletnie nie wiem czym jest spowodowana . Otóż po oddanym strzale kulka w pierwszej fazie lotu leci bez zastrzeżeń , lecz pod koniec strasznie daje w prawo , może to wina Hop-Up'a ?

Edited by GunMartinS
Link to post
Share on other sites

1. Sprawdź czy muszka i przeziernik są idealnie prosto

2. Rozłóż body na dwie części wybijając piny, wyjmij z górnego komorę hop-up z lufy i spójrz na lufę. Dystanser (taka mała kropeczka, u góry lufy jak patrzysz prosto na lufę) musi być prosto. Wystarczy tylko kręcić lufą, nic nie rozbierać

Edited by Erkiii
Link to post
Share on other sites

Mi też nie przestał działać ten przycisk, sprężynka jest ok, podejrzewam ze jakiś plastikowy element poszedł. Nie planuje z tym nic robić :icon_wink:

 

Z tym skrętem.. rozbierałeś sam? bo to wygląda jakby lufa nie była prosto, tak jak napisal erkiii, przy składaniu zwracaj uwagę żeby lufa byłą równo, tak żeby miejsce które podkręca było idealnie w pionie.

 

Też macie takie krótkie kable w replice? mam EH01AR, z baterią z przodu i przy rozkładaniu ledwo co idzie, aż uszkodziłem wtyczkę, kabel wyszedł. Niedługo planuje zmianę kabli na 5cm dłuższe.

 

A tak ogólnie to b.db replika, chinole się nie umywają,

Edited by Ayyon
Link to post
Share on other sites

Ja używam midcapów z różnych firm, mamy w grupie unifikację magazynków i podłączałem wszelkie z ekipy.

 

Między innymi:

Mid capy i Low Capy od Boyi

Midcapy Pmag (nie wiem jakiej firmy)

Low Capy Star plastikowe

Mid Cap Tango down od King Arms

 

Z kulek używałem Rocketsów 0.25g, Madbulla, DUM DUMy, G&G

 

Nigdy nie było problemów. Wszystkie magazynki podają bezproblemowo.

Z tym, że nie mam oszałamiającego ROFa, a zazwyczaj strzelam na Semi auto.

 

Pozdrawiam, Kierek

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Jako,że jest bardzo mało informacji w internecie o replice Lone Star Ranger SBR chciałbym się zapytać czy jest wart swojej ceny? Czy w tej cenie 1150 ew. opcja z tuningiem 1300 warto ją kupić ?

Czy ktoś posiada takową replikę i mógłby co nieco napisać ?

L_ST_Ranger_DE_1.jpg

Edited by BloodyAnt
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...