Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Mini Komis i linkownia


Recommended Posts

Cześć

Przygarnę takie fanty jak:

- przybornik MG schutze

- oporządzenie polskie na Wrzesień 1939

- oporządzenie Kaiserowskie Niemcy plus rogacz

- battledress brytyjski na chlopa XL/XXL

- oporządzenie USMC WWII

- magazynki do ZB-26

- magazynki do BARa

- MP-18 ze Snow Wolfa

- Sten AGM

- luneta pasująca do Lee Enfield No.4 

Edited by adrock91
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Cześć, ponownie

Tym razem, jeśli macie kogoś kto chciałby zacząć z ASH w miarę budżetowo jako Waffen SS, to mam w ogłoszeniach na komisie mundur w dot44/ erbsentarn, i komplecik oporzadzenia pod Niemca WW2. 

Oczywiście dla naszego środowiska opuszcze ceny :) 

Link to post
Share on other sites

[S] Brytyjskie owijki na okres Wielkiej Wojny.

GB, WW1, stan igła, BeZ CłA, sprowadzone, Jedyne takie, ZOBACZ!

Produkcja: GB (Nie Indie)

Długość: 9ft ( 275cm bez pasków)

Szerokość: 4 cale

Stan: Nowe, nieużywane.

Cena dla WMASG: 120 cebulionów +Kw

IMG_1199.jpeg

IMG_1200.jpeg

IMG_1201.jpeg

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

IMG_20260219_131714.jpg?ex=699850e4&is=6Cześć!
 Przyszedł moment, żeby zrobić trochę miejsca — dlatego na sprzedaż trafia kompletny zestaw stylizowany na brytyjskiego żołnierza.
 Jeśli chcesz wejść w klimat historyczny lub rekonstrukcyjny „od ręki”, to praktycznie gotowy setup.
 Battle Dress – bluza + spodnie, rozmiar L (mundur nowy, założony tylko do przymiarki)
 Pas z pełnym oporządzeniem – ładownice pod Lee Enfielda i Brena
 Buty stylizowane, rozmiar 41
 Opinacze – nowe, nieużywane
 Solidne stalowe nożyce do cięcia drutu – ciężki, konkretny sprzęt
 Dwa berety, zielony i Bordowy.

Całość tworzy spójny, klimatyczny zestaw – idealny do rekonstrukcji, ASH, sesji zdjęciowych albo kolekcji.
Zainteresowanych zapraszam do kontaktu — chętnie odpowiem na pytania.

Najchętniej sprzedał bym wszystko w całości, powiedzmy za 800? Polskich pięknych monet.
 

ZDJĘCIA:

https://discord.com/channels/842966478017265665/1474015598508769351

Edited by Loczekk96
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Siema. Przeklejam z discorda swój skonsolidowany post sprzedażowy. Zdjęcia dostępne tam, lub mogę podesłać na priv

Carak:

  • Papacha wczesna produkcji Wysockiego, r.59 (z bączkiem od Schustersa) - 320zł
  • Rubacha kawaleryjska sukienna produkcji Wysockiego, na chłopa 188 wzrostu/108 w klacie (z pagonami 1 płk. Kizlaro-Grebieńskiego) - 380zł
  • Czeska manierka z korkiem i wczesnym noszakiem od Schustersa, ogarnięte na manierkę carską - 70zł

RKKA:

  • Para ładownic do Mosina (powojenne orgosy) - 30zł
  • Para ładownic do SKSa (orgo) - 30zł
  • Manierka (orgo z lat 50tych) z pokrowcem od Mękara - 40zł
  • Kubeczek emaliowany (Nestof) - 30zł
  • Temblak do Szaszki (Nestof) - 30zł
  • Koalicyjka do Szaszki (Nestof) - 90zł
  • Torba na maskę p-gaz (orgos, chyba późnowojenny) - 80zł
  • Mosin M38 S&T. Replika została elegancko ogarnięta przeze mnie. Odpowiednie smary są na odpowiednim miejscu, a tam gdzie ich być nie powinno, zostały doczyszczone. Do środka wrzuciłem lufę Maple Leaf 6.02 i 450mm długości, gumkę Maple Leaf Autobot żółtą oraz sprężynę od LayLaxa M110. Replika ma teraz 1,05J, więc z zapasem mieści się w limitach cqb oraz WW1, a na minimalnym ustawieniu hopka kręci kulki 0,32g, dając zasięg około 70m+. Lżejszych kulek nie polecam, bo kręci je w kosmos.
    Do repliki mam skórzany pas nośny z Nestofa oraz 3 zapasowe magazynki.
    Cena za zestaw: 1500zł

Nam:

  • Zestaw Hełm M1 (belg) + US liner orgo + pokrowiec Mitchell orgo - 650zł
  • Repro kapelusza TCU r.60 ~40zł
  • Nylonowy GP belt orgo ~20zł

Różności:

  • Waxii boots na Rodezję r.44 ~ 700zł
Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Cześć,

na sprzedaż sporo niemczyzny - w zasadzie gotowy secik. 

Ceny podaję przy każdym przedmiocie ale jakby ktoś się zdecydował na całość albo zestawy to jestem otwarty na pewne negocjacje.

Zaczynając od głowy:

  • furażerka EREL - 130 złotych;
  • feldmycka (nie wiem co to za produkcja, kupiona prawie 10 lat temu na Nestofie, wydaje mi się że kiedyś miała metkę Schustersa ale może mi się przywidziało) - 100 złotych;
  • Bluza M40 prod. Nestof, rozmiar XXL (bluza imo jest w stanie bardzo dobrym, ma ślady używania, wytrawny rekonstruktor wciskałby tu kit o świetnym spatynowaniu w warunkach frontowych xD, była po prostu noszona na strzelankach, nigdy jej celowo nie postarzałem w absurdalny sposób jak opalanie czy zakopywanie w ziemii, w zestawie też wszystkie obszycia widoczne na zdjęciu) - 400 złotych;
  • Spodnie M40 prod. Nestof, rozmiar XXL (spodnie były ciorane, odpadały mi guziki, pękały na szwach i były naprawiane prowizorycznie w trakcie strzelanek - np. na Dieppe zszedłem na pół godziny i na szybko łapałem szew bo poszedł od pasa do kolan xD, dodatkowo spodnie zostały kiedyś prowizorycznie skrócone - teraz długość po wewnętrznym szwie to 78 cm, w zestawie też szelki czeskie do spodni) - 150 złotych;
  • Opinacze BW - 100 złotych;
  • Szelki szturmowe prod. Nestof - 150 złotych;
  • Pas z klamrą aluminiową rozmiar 120 (pas prod czarny wujek) - 175 złotych;
  • Ładownica prod. Sturm - 75 złotych;
  • Bagnet z żabką (bagnet prod. Sturm, wchodzi na orgo szynę i na tą od SW też, żabka od czarny wujek) - 200 złotych;
  • Drewniana replika granatu - 30 złotych;
  • Chlebak prod. nieznanej plus orgo pas - 200 złotych;
  • Pokrowiec na gasplane prod. nieznanej - 30 złotych;
  • Menażka z trokiem (menażka orgo, trok produkcji nieznanej ale koszerny) - 150 złotych;
  • Puszka na maskę orgo z paskami z Nestofa (puszka ma w środku orgo farbę, posiada mało widoczną naprawę - jedna z przelotek na paski została zastąpiona gwoździem) - 200 złotych.

Bardziej szczegółowe zdjęcia na Discordzie lub tu na pw.

Pozdro

Ryba

Mundur.jpg

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...