Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Mini Komis i linkownia


Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Towarzysze, orientujecie się może gdzie mogę dostać kolbę z nakładką(najlepiej) od mosina 91/30? Pamiętam że kiedyś chodziły po allezło za niecałe dwie stówki hurtowo, ale ostatnio coś nie mogę namierzyć, są tylko 44'. Była też jakaś stronka na której gość sam takie kolby wyrabiał i też nie chciał jakiś strasznych pieniędzy, ale linki zaginęły w mrokach dziejów, liczę że mnie olśnicie :P

Link to post
Share on other sites

Przeglądając dziś allegro trafiłem na stena firmy AGM za 450zł, mam już takowego ale może komuś się przyda :)

http://allegro.pl/asg-replika-sten-mk-ii-zestaw-warszawa-i2964990132.html

 

Kupię magazynek łukowy do PPSh Aresa.

 

Maga znajdziesz w spec niestety Hi cap

http://www.specshop.pl/product_info.php?products_id=9246&name=ARES_-_Magazynek_Hi-Cap_-_PPSH_Curved_-_560

Link to post
Share on other sites

Mam na sprzedaż hełm m40 czarny oraz hełm Luftwaffe szary . Oba są nieużywane, posiadają skórzane fasunki w środku.

Hełm Luftwaffe ma delikatne ryski i obicia od magazynowania i transportu. Hełm m40 nówka. Oczywiście są to kopie ale nawet ok kopie :icon_smile:

M40- 164,50zł - normalnie 220.80zł.

Luftwaffe - 180zł - normalnie 237zł.

Foty na mail.

Link to post
Share on other sites

Chłopaki- w związku z nieco klarowniejszą strategią naszych gier ASH poszukuję replik historycznych maści wszelakiej. Dawajcie znać jeśli chcecie się pozbyć lub macie namiar na kogoś kto chce. Kupno, wymiana, barter z dopłatą- czego duszy trza.

 

pzdr

G.

Link to post
Share on other sites

Ja swoje MP 40 AGM dwa lata temu sklepałem młotkiem i wywiozłem na złom, ponieważ nie chciałem tego ustrojstwa naprawiać po raz kolejny i sprzedawać tylko po to, żeby później ktoś na mnie narzekał, że mu nie bangla.

 

Na sprzedaż trzewiki Sturm`a w rozmiarze 45; kilka razy zakładane, zaimpregnowane - 200 pln

Link to post
Share on other sites
(...)Na sprzedaż trzewiki Sturm`a w rozmiarze 45; kilka razy zakładane, zaimpregnowane - 200 pln

 

Sprzedane.

 

P.S. wkrótce wrzucę w ofercie kilka nowych rzeczy - sorty Gebirgsjäger, jakieś repliki, itp.; musze tylko znaleźć wolny czas na zrobienie porządku w garażu

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...