Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Mini Komis i linkownia


Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Haversack i mapnik poszły. Torba na p-gaz zarezerwowana dla Sobella (odbiór na Ardenach).

 

Dochodzi bluza HBT i ładownica na magi do Thompsona (5 komorowa), lekko przybrudzona, ale stan bdb. Z tyłu nadruk USMC. Cena 40zł.

Niestety nie mam teraz jak zrobić fotek.

 

Bluza i Spodnie HBT oraz Ładownica na granaty poszły na aukcje:

http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=1300718

 

Wszystkie przedmioty można odebrać na Ardenach w sobotę.

Link to post
Share on other sites

Ładownica do tomka - zarezerwowana.

Dochodzi czapka HBT na allezło: http://allegro.pl/cz...3151399209.html

Ponadto mam na sprzedaż komplet oryginalnego oporządzenia oliwkowego. W bardzo dobrym stanie. Szelki M43, plecak M43, Pokrowiec na łopatkę M43 oraz oryginalna łopatka. A także oliwkowy pas m36, wersja późniejsza, regulacja długości jednostronna. Cena do uzgodnienia.

 

Oprócz tego, mam pokrowce zimowe na hełm M1 z okresu drugowojennego. Miały być kiedyś na jedną strzelanke historyczną, ale koniec końców nie wykorzystaliśmy i tak leżą nie używane i nie mam co z nimi zrobić. A są fajnie zrobione bo za wzór służyła wierna reprodukcja z service of supply (taki sklep w usa). Oddam je w dobre ręce za cenę produkcji, czyli 10zł/sztuka. Kilka sztuk tego mam (ok 15).

Tutaj fotki , fotki

Edited by tomcajs
Link to post
Share on other sites

Sprzedam saperki NVA/DDR

rozmiar 41/42

Idealne do stylizacji.

Tylko ja je używałem od nowości, założone z 10 razy. (100% pewność że są czyste/bez rzadnego grzyba i innych świństw)

cena 35 zł.

 

 

Link do butów na Allegro. Dla użytkoników wmasg cena 35 zł

http://allegro.pl/sh...item=3165778534

 

SPRZEDAJĘ RÓWNIEŻ tuningowaną, niedokończoną g43 ASG

http://allegro.pl/sh...item=3165817357

Link to post
Share on other sites

Na prośbę kolegi sprzedaję rzeczy, które zostały zakupione w 2008r. Wszystkie rzeczy są NOWE produkcji Sturma. Jakościowo sporo lepsze niż te które można kupić obecnie.

 

-Tanker Jacket roz.48 280zł

-Pasek do spodni 32zł

-Mapnik 100zł

-Wkład do mapnika 35zł

-Czapka HBT roz.M (57-8cm obwodu max) 32zł

-Potnik do linera 20zł

-Pas do Garanda replika sturm lekko uzywany. Zakute nowe oczka w dolnej części pasa na większe bo stare powypadały, teraz trzymają mocno. 50zł.

 

-Norweskie spodnie m43 rozmiar w pasie max. 94cm. Nówki z maleńką wadą z tyłu nogawki (parę włókien powierzchownie przerwanych, nie ma dziury) cena 130zł.

-Pas do BAR rok produkcji 1918 :icon_biggrin: Modyfikowany po wojnie. Zamiast metalowo-skórzanego oparcia na kolbę do BAR-a jest dodatkowa kieszeń na magazynki. Pas posiada po prawej stronie kieszeń na dwa magazynki do Colta 1911. Kolekcjonersko bardzo ciekawy. Zdecydowana większość takich pasów została całkowicie zużyta i zniszczona jeszcze przed II wojną. Pas praktycznie stan magazynowy.

Edited by Aliant
Link to post
Share on other sites

Witam was!

 

sprzedam dwie bluzy szwajcarskie z niepełnymi obszyciami - brakuje tylko orłów. 45 zł bluza. (obszycia Wehrmachtu, piechota)

 

saperki rozmiar 42 -41 35 zł.

 

czapka m44 czy m43 z gabardyny z daszkiem , ma wybite Berlin 44 w środku kopia, - 15 zł

 

zdjęcia czapki już niedługo.

Link to post
Share on other sites

Witam!

Kupię bluzę Wehrmacht, dowolny wzór (oprócz M44) - ew. szwajcar BARDZO dobrze przerobiony, rozmiar 50. Mile widziany też komplet bluza + spodnie.

Pozatym:

- pokrowiec Gasplane,

- paski do puszki od maski p-gaz,

- pokrowiec na hełm m42 (kamuflaż Splittertarn, Sumpftarn lub inny używany przez WH),

- pas nośny do mausera

Przyjmę też replikę Stielhandgranate, lub inne icon_biggrin.gif .

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...