Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Mini Komis i linkownia


Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Na sprzedaż StG 44 firmy AGM po liftingu.

Cały proces wyglądał tak: najpierw diaksem z grubsza wyciąłem "okładki". Następnie lifting drobnym pilnikiem. Drewniane okładki po olejowaniu( olejem "Do tarasów" 3V3 ) skręciłem śrubami kontrującymi.

Ogólnie mój StG przeszedł jeszcze: wymianę kolby(olejowana również jak okładziny);oczywiście podrasowanie wyglądu "żelastwa"; wymianę śrub na prawilne; selektor, który przesuwa się, jak w ostrej broni; w jednym magu wymontowałem pokrętło i dorobiłem "pełne" denko, żeby na inscenizacjach nie waliło po gałach; dostosowałem batkę G&P - 8,4V - 3300mAh, której ogniwa polutowałem tak, by się wpasowały w "dziuplę" kolby

Zamontowałem również szynę na montaż do ZF4, która kosztowała prawie tyle co giwera w stock`u.

Ogólnie cały koszt sprzętu bez robocizny wyniósł 2170 pln.

Cena za StG`a 2100 pln*.

Replikę można będzie obejrzeć w sobotę w Muzeum Kolejnictwa w Warszawie w "noc Muzeum", a od poniedziałku w sklepie myśliwskim w Grodzisku Mazowieckim.

 

 

 

*Jeżeli ktoś uważa, że to dużo, to proponuję mu, żeby wszystkim oszczędził tekstów typu "dlaczego tak drogo?", itp. Niech sobie kupi nówkę i z taką biega na strzelankach i rekonstrukcjach(Tak! Jeszcze kilkadziesiąt procent użytkowników w/w repliki biega na inscenizacjach z nimi prost po wyciągnięciu z pudełka, bez żadnych przeróbek!!!).

 

W sprawie pytań dzwonić pod numer 507 202 386. Ogłoszenie umieszczam na kilku forach.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Hej, moze ktos sledzi co tu sie dzieje tak ze napisze :) chce sprzedac garanda od denixa, raz byl na zlocie, tak to od 2 lat lezy na szafie, brak sladow uzytkowania, razem z pasem ze skory ( pasek tez wyglada jak nowy niestety) za 400 zl + przesylka, jakby ktos chcial kupowac na allegro to zawsze to 200 do przodu. Jak ktos czyta a nie chce, a mialby mozliwosc to dajcie znac kolegom, zalezy na czasie bardzo bo mam prawie ze noz na gardle, tak to nigdy bym sie z nim nie rozstal. Dzieki :)

 

Jbc to jutro wystawie na allegro i tak

Link to post
Share on other sites

Sprzedam STG 44 GFC / 430 fps Replika zadbana, 100% sprawna ( specjalnie jej nie postarzałem itp )

W środku:

Metalowa komora Guarder

Prec lufa Guarder

Bateria Lipo 11,1 V

 

Gratis dodaje ładownice do dokończenia szyte z oryginalnego materiału ( brak konpików do zapięć )

 

Cena 700 zł

gg 9220389

Link to post
Share on other sites

Boyowy Maus 98k w drewnianej kolbie na ścianę, manewry lub 'lans fotek' w drewnianej kolbie za 300 pln. Uszkodzona komora zamka i trzon zamka, ale wsio się rusza. Pytania na kierować na fon 535 419 951. Będzie możliwość oblukania w Grodzisku - dziś zostanie przywieziony do mnie na garaż.

Zainteresowanym wyślę zdjęcia na mail`a.

Link to post
Share on other sites

Na zbyciu:

 

-furażerka polska PSZ tropikalna piękne repro, rozmiar 57 65pln

- hełm Adrian francuskich grenadierów oryginalna skorupa, fasunek repro, kolor francuska oliwka 150pln

- stahlhelm m40 piękne repro, bez ubytków itd- kilka otarć, kolor czarny, dorzucam siatkę maskującą, 220pln

- skórofilce DDR idealne na bazę do skórofilców IIWśw, stan bdb, rozmiar 43 80pln

- czapka oficerska WH przeróbka DDR rozmiar 58, 70pln

- hełm spadochroniarski LW stahlhelm m38 piękne repro ze wszystkimi oznaczeniami, igiełka- w zestawie z pokrowcem Sumpftarn 270pl

- bluza Battledress brytyjska z roku 52 rozmiar M 150pln stan znakomity!

- bryczesy oficerskie feldgrau przeróbka DDR rozmiar XL (na jakieś 108 w pasie) 70pln

- 2x płaszcz szwajcarski rozm. L i XL wstępnie przygotowane pod przeróbkę do reko 60pln sztuka

- bluza szwajcar rozmiar XXL przygotowana do przeróbki na m43 (wystarczy dokończyć kołnierz i przyszyć kieszenie) 70pln

- bluza artylerii szturmowej HBT rozmiar XXL stan igiełka- założona parę razy 250 pln

- spodnie polowe artylerii szturmowej nówka sztuka XXL dwa razy przymierzone 250pln (u Nestofa 300 plus przesyłka)

- mundur garnizonowy brytyjski kurtka mundurowa, spodnie, pas do kurtki rozmiar XXL, piękne galowe guziki, gotowy do noszenia 200pln

 

Wszystkie ceny negocjowalne, chętnie rozważę zamianę na coś fajnego.

 

Niedługo wszystko to idzie na allegro- dla chętnych podam stronę z aukcjami

 

Pzdr

 

G.

Edited by Gor
Link to post
Share on other sites

a u mnie marksizm się załączył i byt kształtuje świadomość- mieszkanie w kamienicy i mała piwniczka oraz dojrzewające nowe pomysły nie pozwalają mieścić WSZYSTKIEGO co bym chciał z zakresu ASH i milsimu. Jak kupię czołg to w nim sobie będę przechowywał :D

Link to post
Share on other sites

Drodzy koledzy- pod młotek zestaw młodego SS-Manna

 

- kangurka dwustronna M42 Eichentarn http://allegro.pl/schlupfhemd-eichentarn-kangurka-maskujaca-ss-i3410840275.html rozmiar I 140pln

- feldmutze pasująca do niej również dwustronna rozm 57 45pln

- bluza szwajcarska wstępnie przeszyta na niemca rozmiar M 40pln

- spodnie steingrau również rozmiar S/M 30pln

- szelki skórzane (demobil milicji) czarne- na początek do stylizacji bardzo dobre 25pln

 

Razem 280 pln czyli mniej niż nowa bluza sukienna w sklepie :) Preferuję zakup całego zestawu- w takiej sytuacji przesyłka darmo i dodaję bonus- pagony sukienne WH.

 

-pagony kapitana panzerwaffe kompletne 50pln

- komplet obszyć WH na mundur sukienny 25pln (nówki)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...