Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Lufa precyzyjna koloru orange


Recommended Posts

Witam

 

 

Czy miał ktoś do czynienia z taką lufą koloru (orange) precyzyjną bądź nie precyzyjną. Dla porównania obok leży stok ICSa ( kolor miedzi) Nie mam akutalnie możliwości zmierzenia jej średnicy tak więc identyfikacji nie będzie taka łatwa.

 

 

20120103393.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

20120103394.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

 

Przepraszam za jakość zdjęć.

Link to post
Share on other sites

Anodowanie daje powierzchnię jaką chcesz (w zależności od rodzaju stopu jaki się użyje jak i od samego procesu). Oczywiście, powstają mikropory dzięki którym da się barwić potem. Nie trzeba anodować środka od razu. Choć można, daje to twardszą powierzchnię co przy aluminiowej lufie może być przydatne ;).

 

 

typeII.jpg

 

 

b08.jpg

 

 

Ale to szczegół, lufa nie musi być aluminiowa od razu ;)

 

Już nie będę dawać zdjęcia, lecz link, porowatość wygląda tak: http://gregers.republika.pl/obrazki/surface_micro.jpg

Edited by Zambezi
Link to post
Share on other sites

Swoją drogą prawdziwy facet rozróżnia cztery kolory - czarny, biały, fajny i pedalski.

Nie mogłem się powstrzymać! Prawdziwy mężczyzna rozróżnia trzy kolory - fajny, pedalski i ch**wy :icon_razz2:

 

A ja Wam powiem, że kupiłem bratu na allegro jedną z tych gównianych elektrycznych replik co cena nie przekracza 150zł ... oczywiście się rozpadł, a ja dobrałem się do środka. Lufka była w kolorze trochę jaśniejszym niż na fotce.

Choć wątpię, aby to była lufka z AirSzitGuns :icon_razz2:

 

Pozdro :)

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...