Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Co to za kamizelka ?


Recommended Posts

Witam serdecznie

 

Postanowiłem,że nie będę robił bałaganu i tworzył nowego tematu odnośnie mojego pytania także pozwolę je sobie zadać tutaj.Czy ktoś orientuje się jak nazywa się ta kamizelka? choćby jakieś wskazówki odnośnie producenta.Pozdrawiam

 

576589_10781598269390kbuoe.jpg

 

Edited by Wawix
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Patrząc po ramionach, to stawiałbym na KLV. Poza tym w OLV są stałe kieszenie i nie byłoby wygodnie zakładać na nią innej kamizelki (i chyba niezbyt sensowne). OLV zdaje mi się też, że miała kołnierz.

OLV to na pewno nie jest. OLV ma na stałe przyszyte kieszenie, jednak czasami na zdjęciach widać OLV'ki z odprutymi kieszeniami, noszone jako typowa balistyka pod modułówkę. Kołnierz w OLV też jest przyszyty na stałe, można go co najwyżej położyć.

 

KLV już szybciej, choć wydaje mi się, że ma trochę za małe naramienniki. Ciężko na 100% stwierdzić, bo fotka jest mała a szczegóły są zasłonięte. Jednak biorąc pod uwagę to, że połączenie KLV + Pasoszelki Lubawy dość często występowało stawiał bym również na taką kombinację.

 

Też obstawiałem na KLV , ale w grę wchodziło jeszcze DMV-98 . Dobra to tak już przy okazji się zapytam , czy ktoś może sprawdzał wygodę KLV'ałki + pasoszelkami Lubawy ( jeśli w ogóle przy takim zestawieniu występuje ) ??

Tak jak pisałem wyżej takie zestawienie się pojawiało i było stosowane. Głównie w Iraku, ale na fotkach z pierwszych zmian z a-stanu też czasem widać takowe połączenie. Co do wygody to na pewno było to wygodniejsze niż OLV. Przy dobrze dobranym rozmiarze mamy i jakąś ochronę, i możemy pomieścić kilka ważniejszych rzeczy, i mobilność oraz wygoda ruchów nie jest jakoś mocno ograniczona. Jedyne co może denerwować to duże naramienniki w KLV. Ciężko czasem przez nie, złożyć się do broni i wymagają przyzwyczajenia. W tym temacie pisałem kilka słów na temat rozmiarówki KLV http://forum.wmasg.pl/topic/122341-kamizelka-klv-rozmiary/ Są to tylko moje obserwacje, ale coś w temacie też Ci powinny przybliżyć :icon_wink:

Link to post
Share on other sites
  • 6 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...