Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kolimator do G36c


Recommended Posts

Czy otwarty czy zamknięty to zależy od upodobań strzelca. Było już wiele tematów o tym. Wystarczyło poszukać.

Eotech od tomekpl z tego forum.Ciut przekracza twój budżet,ale na pewno będziesz bardziej zadowolony,niż z innych wynalazków :)

Rzeczywiście do tej Giety bardzo dobrze pasuje Eotech 552, sam mam ten kolimator i go chwale.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Ja polecam Aimpoint klasycznego lub micro. Ważne, żeby nie odstawał zbytnio od szyny. Im niższy tym IMO lepszy. :)

 

Nie ma to jak polecić klasycznego aimpointa, w których ZAWSZE padają pokrętła. Ale rozumiem, że zarejestrowany wczoraj Kolega miał już w swoim życiu tyle koli, że zna ich wady i zalety i może polecać? A co oznacza "odstawanie od szyny"? Chętnie dowiem się, jakie jest rozwinięcie tej fachowej terminologii.

Link to post
Share on other sites

A co oznacza "odstawanie od szyny"? Chętnie dowiem się, jakie jest rozwinięcie tej fachowej terminologii.

 

Nie ma to jak szydera. Z Twoją ilością postów i stażem powinieneś świecić przykładem dla młodszych użytkowników. :hahaha:

 

Spieszę z wyjaśnieniem, co by nie być gołosłownym. Mój poprzednik ma racje, chodziło mi o wysokość montażu celownika. Jeśli będzie zamontowany na wysokim montażu, to bez dodatkowego podparcia (poduszki policzkowej) na kolbie, strzelanie będzie IMO mało wygodne.

 

Co do Aimpointa to ja w swoim GP nie zauważyłem takich problemów jak Lesio, a celownik trochę już przeszedł. Widocznie masz tyle szczęścia do tego typu zabawek. ;)

 

To, że "wczoraj" się zarejestrowałem nie znaczy, że wczoraj zacząłem zabawę z ASG. ;)

Edited by rafi90
Link to post
Share on other sites
  • 2 years later...

krakmański otwarty za 120 czy tam 130zł. Niczego lepszego do repliki ASG nie dorwiesz jeśli chcesz wygodne działanie. (...)

Mam krakmańskie otwarte koli. I jestem naprawdę zadowolony, mogę go polecić. Ma wszystkie regulacje (pion i poziom), 4 rodzaje znaków celowniczych, 2 kolory plamek i chyba to by było wszystko.

Potwierdzam.

przykładam sie do pytania i czy eotech 551 też się nada ?

Tak.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...