Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Siema

 

Troche starań i dorobiłem sie jakiegoś grosza :]

 

Z góry uprzedzam że szukałem ale niema nic co by mi pomogło.

 

Co myślicie GR 14 od Guay Guay'a ?

http://www.specshop.pl/product_info.php?cPath=22_241_45&products_id=1259&name=G&G_-_Combat_Machine_-_GR14_Black_Stock

 

Chodzi mi oczywiscie zrobienie z tego parasniperki coś w stylu takiej jak ma "Lesio"

Na początek postrzelać na stocku ew. prec lufa,gumka i Li Po a jak już sie wprawie i dołącze do jakiejś ekipy to wtedy tuning mocowy,

Link to post
Share on other sites

Ale co mamy myśleć? Sam sobie odpowiedziałeś, co chcesz wymienić, a temat o replice jest już na forum.

Spis części masz na profilu Lesia, co więcej?

 

Następnym razem użyj szukajki, znalazłbyś odp bez pisania nowego tematu.

 

P.S jeśli myślisz o poważnym tuningu mocowym, przygotuj się na koszty,

a pakiet radziłbym dobrać już po tuningu, bo ten, który wybierzesz do stocka,

może potem słabo ciągnąć upgrade'owany GB.

Edited by senkuPH
Link to post
Share on other sites

Ghost15. od razu uprzedzam że GR15 nie miałem osobiście, ale z uwagą śledziłem walkę kumpla z temu z tą repliką podczas tuningu. Jak replika stokowa strzelała pięknie że kolega wręcz dumny chodził już po pierwszych dotknięciach w gerbox czar prysł i zaczeły sę schody.Replika więcej leżała u serwisanta niż u kumpla , a koszty rosły. Teraz stoi i wygląda.

Nie wiem czy był to jakiś pechowy egzamplaż ale jakoś nikt ze znajomych posiadaczy m14 na G&G nie połaszczył się nikt inny. Całość to albo TMki albo CYMY.

Link to post
Share on other sites

senkuPH z całym szacunkem ale jak użyłem szukajki to wyskoczyły 2 tematy w których sie niewiele dowiedziałem.

Wystarczyła by mi taka odpowiedz jaką udzielił arend.Chociaż wiem jak ta replika zachowuje sie po ingerencji w GB

 

adend na początku "czaiłem sie" na m14 od CYMY no ale przecież nie ma snajperki do 1500-2000.

 

Wydaje mi sie że jeżeli bym wszystko wymienił w tej CYMIE i naprawde nie żałował w nią kasy to mogło by coś z tego być.

Wczesniej myślałem też nad L96 Warriora ale jakoś mnie ta replika nie przekonuje wyglądem.

A na połowe snajperek z specshopu mnie poprostu nie stać, a i w nich trzeba by było coś wymienić.

 

Od razu uprzedzam żeby nie było że chce snajperke na 1 replike itp. W AS siedze coś koło 1,5 roku. Mialem G36k i M4 strzelałem sie ze znajomymi i wyrobiłem sobie pare ważnych odruchów. Przede wszystkim nie panikuje jak ktoś mi wyskoczy przed lufe czy coś.

Mój kolega ma Dragunowa A&K coś koło 550 fps i dawał mi z nim grać wiec coś tam wiem o podstawach.

Poprastu chciałem kupić jakąś dobrą markową replike albo zrobić coś z niczego. A że naprawde podobała mi sie gra z użyciem Dragunowa dlatego postawiłem na snajperke.

 

Z droższych replik:

-GR 14 G&G

-jak znacie i polecacie to coś podsuńcie.

 

Tańsze repliki:

-M14 Cyma

-L96 Well

-M24 Snow Wolf

 

 

Bądź też M82 SW coś w stylu użytkowinika o nicku Marcinek83.

Edited by Ghost15
Link to post
Share on other sites

Barrett, myślę że będzie fajny i lanserski, ale nie nada się na coś co określasz mianem "para-snajperki". Czemu? Waga, długość, to są dwie główne przeszkody. Co do bebechów, jasne da się je zrobić na 700fps, wszystko się da zależy jakim budżetem dysponujesz. M14 Cymy to bym nie polecał szczerze, osiągniecie w tej replice wyższych prędkości jest bardzo trudne. Jeśli masz duży budżet to każda praktycznie replika się nada, ale osobiście polecam SR25/M14 G&G.

Link to post
Share on other sites

z tą "para-snajperką" to chodziło że na początku tylko jakaś dobra gumka, precka itp. żeby jakoś strzelało ;]

Co do budżetu to oczywiscie wszystkiego na raz nie dam rady kupić ale pozbierać i po trochu to sie wyrobie :)

Tym bardziej że teraz bd miał 16 urodziny i akurat z jakimś stockiem mogę pobiegać żeby nikomu krzywdy nie zrobić.(Podstawowy tuning)

Na razie moje odczucia sa mieszane ;) Nie wiem czy M82 czy GR14.

Za M82 szaleje a M14 jest taka klasyczna i tez bardzo ją lubie ;]

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...