Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Replika + osrzpęt do 3000 zł


Recommended Posts

  • Replies 67
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ludzie, no żesz kurza twarz...

Zacytuję raz siebie ponownie:

W ogóle pisanie tematu typu "weźcie i wybierzcie mi replikę za xxxx PLN" jest totalnie bez sensu. Bo co następnym razem samochód/rower/kobitę/chłopaka też ma wybrać mu forum internetowe? Niech sobie idzie do sklepu/na spotkanie/zlot i weźmie w łapę i zobaczy co mu pasuje, a co nie. Takie sobie bezsensowne bicie piany się robi w tym momencie, ale dawno w takim nie uczestniczyłem ;-).

Link to post
Share on other sites

Dlatego najlepsza rada jakiej można mu udzielić, to idź i sprawdź SAM co Ci pasuje, a później ewentualnie sprawdź na forum czy jest to warte kasy jaką chcesz zainwestować.

Na podstawie naszej dysputy o BP jestem w stanie potwierdzić powyższe słowa i każda inna"rada" jest o kant 4 liter potłuc. Bo prawda jak 4 litery... każdy ma swoją ;-).

Nieprawdaż? Ja wolę rude i sam sobie wybrałem, choć większość na forum woli blondyny, a i zraz się odezwą Ci od brunetek.

Tak samo jest z replikami, idziesz patrzysz co Ci leży, patrzysz co to warte. Chyba taka kolejność jest prawidłowa nie? A nie zaczynasz od tyłka strony szukanie i masz 697 rad i każda jest inna. Nie robi to z mózgu sieczki? Weź eMke.. nie nie eMka to syf weź kałacha.. nie nie jesteście głupi niech weźmie M14.. na kij mu taki badyl Gieta jest perfekcyjna... je tam co on będzie z tym robił, za tą kasę niech weźmie PTW... co Ty się znasz PTW za tą kasę to użwyka niech kupi nowe.. i tak dalej i tak w kółko. I tak z 50 tematów na stronie.

Mam nadzieję, że już rozwiałem wątpliwości ;-).

Link to post
Share on other sites

Nikt chyba nie zauważył,że autor tematu nie wypowiada się w ogóle od założenia tematu :teeth:

Może to i dobrze. :wink:
(...)Jak schudnąć 30 kg? Prosze o rady.(...)

Nie wiesz jak stracić na wadze? Kupić wagę za 200.- PLN, sprzedać za 100.- PLN. :hahaha: Edited by Powała
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...