Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Identyfikacja gearboxa


Recommended Posts

Mam problem z identyfikacją gearboxa V2. Człowiek od którego go mam twierdzi, że to Classic Army ale ja nie widziałem gearboxów tej firmy bez jakichkolwiek oznaczeń oraz bez wycięć z tyłu, w których widoczna jest sprężyna i prowadnica.

Czy ktoś wie jakiej firmy jest to gearbox ?

 

 

ssa59921.jpg

 

ssa59922.jpg

Edited by Pi3otr
Link to post
Share on other sites

Istnieje takie prawdopodobieństwo, że to gearbox z eMki CA ale z wersji sportline (wersja niskobudżetowa). Musiałbyś cyknąc coś z części wewnętrznych.

 

@ Lesio, starsze stocki nie miały żadnych napisów ale były malowane na szaro, z resztą nowsze też potrafią nie mieć napisów. Ale pełnowartościowe gb CA nigdy nie miały jednej śruby w okolicy wejścia silnika - zawsze 2.

Edited by Trzmielor
Link to post
Share on other sites

Ja posiadam taki szkielet w moim g3 tm.Chodzi o ten co Pi3otr Pokazał.CA to to na pewno nie jest.Mi to wygląda na jakiegoś składaka.Najlepiej jakbyś go otworzył,i pokazał bebechy.Za jakieś 2 godzinki cyknę fotki,bo i tak go przed jutrem przesmarować trzeba :)

Edited by nicknitro
Link to post
Share on other sites

Zapewne sklepał go z części,które znalazł pod łóżkiem.Świadczą o tym chociażby mieszane łożyska,przezroczysta dysza.Na 99% jestem pewny,że szkielet to stockowy tm,bo takowy właśnie mam :)

Edited by nicknitro
Link to post
Share on other sites

Przed chwilą rozebrałem replikę z kolegą i potwierdzam jest to szkielet v2 tokyo marui ;).Mój nie ma oznaczeń,i nie ma wejść na cypelki prowadnicy.Ponadto ma na przemian torx'y i krzyżaki.Nie miałem możliwości cyknięcia fotek,ale jak ktoś będzie zainteresowany to na pw wyślę ;)

Edited by nicknitro
Link to post
Share on other sites
×
×
  • Create New...