Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Barrett BR A1 standard


Recommended Posts

Witam , w przyszłości mam zamiar przywrócic do "życia" mojego barretta , dokładnie ten model http://www.masters-military.pl/index.php?main_page=product_info&cPath=65&products_id=180&zenid=ef963986ef2aa7d669de43fc5a49f2b1

 

Na początek - gearbox v.2 . Myślałem o kompletnym v.2 boyi + wzmocnienia ze stali + wzmocnione chińskie części (m.in shs, ca , jg ) + sprężyna 170 shs . Co o tym myślicie ? (zależy mi na jak najmniejszym wydatku )

 

I jeszcze takie pytanie - jak myślicie , do czego służą te "zapory" ?

jpg1125.jpg

Ja myślę że zapobiegają rozwaleniu się gearboxa ...

Edited by Perski102
Link to post
Share on other sites
  • Replies 50
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Właśnie - v.2 long ma problemy z częściami ... odpada . Poza tym musiałbym modyfikowac wnętrze barretta .

 

Jak szkielet boyi z wzmocnieniami , nie wytrzyma spr. 170 , to może spr .150 ? I to byłby chyba dobry wybór .

 

Wiem że szkielet guardera z wzmocnieniami to wytrzyma nawet spr. 210 ... ale narazie zostanę przy chińskich częściach .

Edited by Perski102
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Standardowo ten barrett jest przystosowany do gearboxa v.2 zwykłego . Aby wpasował się v.2 long , musiałbym usunąc "zapory" (zdj. pierwszy post ) .

Następnie przyciąc komorę hop siup i poprowadzic rurkę od komory do magazynka ( zdj. niżej ) . Co o tym myślicie ?

 

 

beztytuuesl.png

 

 

Gearbox v.2 long składałbym z części - szkielet bym wziął firmy boyi - dobry pomysł ?

Edited by Perski102
Link to post
Share on other sites

Ale tak pro forma... Misiu Kolorowy, wiesz, że ten szkielet ( guarder v.2 ) by nie pasował do normalnych części V2long? A bez specjalnej głowicy cylindra też się nie pobawisz.

 

No przecież ja od urodzenia to wieeeeem :dry:

 

Misiu Kolorowy

 

To nie miś tylko mój kot :happy:

Edited by Perski102
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...