Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Głowicy tłoka się nie wymienia tylko bierze dremelek albo wiertarkę i robi z niej wentylowaną. Potem ładnie fazuje się otworki i działa doskonale. Nie szkoda forsy na kupienie tego samego co można zrobić po kosztach zerowych? A tłok już do m120 bym koniecznie wymieniał. Słabawy jest. Teraz buduję KWA na m170. Zobaczymy co się urodzi na n-bore z fabryczną dyszą. Od dawna wiadomo, że z BU się te repliczki nie lubią. Chyba, ze to ja jakiś głupi jestem ;-) .

Link to post
Share on other sites

Właśnie dotarła do Mnie M4A1 KWA z ASGShopu.Serwis wymienił sprężynę na M120 Guardera i głowice cylindra V.2 Guardera .Na karcie gwarancyjnej liczba fps waha się między 449-453 Przed chwilą wymieniłem gumkę na zieloną G&G. Jutro test gumy,a w niedzielę sprawdzenie na chrono czy faktycznie mniej więcej tyle jest co sklep napisał..Jak by tłok miał paść to w pogotowiu czeka SHS

 

@ poldeck ,szkielet i zębatki wytrzymają M170? Bo tłok z pewnością się sypnie skoro przy M120 poleca się go wymienić :)

Edited by BlackShaman
Link to post
Share on other sites
Guest gecko123

Szkielet tak, zębatki nie jestem pewny. Na pewno dają radę przy M150. Zawsze można przetestować, jak pójdą to wymienić na SHSy ;)

Edited by gecko123
Link to post
Share on other sites

To jak bym wymienił sprinaga na M140,tłok SHS 14,głowicę tłoka i cylindra i strzelał tylko na semi to raczej nie powinno się nic stać z resztą podzespołów? Jestem ciekaw ile na tej sprężynie by miało fps skoro na M130 wyskakuje ok.500

 

Się jeszcze spytam,bo pierwszy raz wymieniałem gumkę hopka (kiedyś to musiało nastąpić :] ) Tam do zestawu dostałem taka małą gumeczkę.Chyba dystanser się to zwie.Nie montowałem tego i chciałbym się dowiedzieć gdzie to powinno być w komorze.

Edited by BlackShaman
Link to post
Share on other sites

Dzisiaj chronowałem replikę.Według sklepu było 450 +/-2 fps.Po zmianie gumki na G&G zieloną miernik pokazał 470 +/- 2 fps na springu 120 Guardera.GB składane przez ASGShop,natomiast gumeczka montowana prze zemnie bez jakichś teflonów.

Jestem zadowolony z wyniku lecz na szturmówkę to troszkę za dużo.Przy takiej mocy u nas taka replika podchodzi bardziej pod wyborówkę.Muszę zmierzyć jeszcze stockowy GB pod tą gumeczką,bo na stockowej zasięg był kiepski.Co najlepsze stockowa gumka po wyjęciu była na stałe odkształcona w miejscu wypustki.

Link to post
Share on other sites

Proszę o poradę, bo mam mały problem.

 

Zestawienie M130 guardera, tłok shs 14 metal, głowica tłoka shs, mosfet z ab, lipo 11, zmieniłem stockowy silnik (bo się grzał strasznie) na silnik high torque gfc tornado i na semi raz strzela tak jak powinna, a raz podwójnie, czego to wina ?

 

Dzieje mi sie tak tylko na silniku gfc.

Za mocny silnik, za słaba sprężyna ?

Edited by parkie
Link to post
Share on other sites
Guest Rengi

Ja tak miałem właśnie z mosfetem. Jak wywaliłem dziadostwo w cholerę , zaczęła działać normalnie:)

 

(Tylko ,że u mnie na stockowym silniku)

Edited by Rengi
Link to post
Share on other sites

posiadam wersje patrol, która ma krótsza lufę i 360fps, cylinder jest taki sam jak w normalnych emkach lmt ( tj. z dłuższą lufą mające 390fps), panowie z ASG shopu odpisali, że wstawiając dłuższą lufę (363mm) otrzymam około 390fps. Mi chodzi głownie o poprawę skupienia, stąd moje pytanie czy precka 300mm znacząco poprawi skupienie czy lepsze efekty będzie widać na dłuższej lufie.

Link to post
Share on other sites

ogólnie myślałem nad systema z racji tego że jest o 100zł tańsza od promyka a z kasa narazie cienko, tylko właśnie nie wiem czy to się opłaca zmieniać i czy różnica będzie widoczna przy długości lufy 300mm

Link to post
Share on other sites

Panowie potrzebuje pomocy...mam replikę ASG/KWA LMT mianowicie typ lufy jest shor i w sumie chodzi mi o zwiekszenie roofa i w sumie długość strząłu...chodzi o to że hoopek jest podkręcony na maksa i zasięg jest średni jak na tą replikę...co z tym mogę zrobić powiedzcie mi

 

Panowie potrzebuje pomocy...mam replikę ASG/KWA LMT mianowicie typ lufy jest shor i w sumie chodzi mi o zwiekszenie roofa i w sumie długość strząłu...chodzi o to że hoopek jest podkręcony na maksa i zasięg jest średni jak na tą replikę...co z tym mogę zrobić powiedzcie mi

Link to post
Share on other sites

Panowie właśnie robi mi się replika LMT Defender 16 CQB w talim zestawie:

 

- sprężyna m120 ultimate

- zębatki ultra torque up ultimate

- zestaw bore-up modify

- tłok wzmocniony m170 ultimate

- gumka modify

- mosfet

 

Chciałbym żeby wyszło z tego zestawu coś między 460-480fps

 

Ten zestaw jest ok, czy może coś trzeba zmienić?

Edited by klemens9
Link to post
Share on other sites

a) Po co pchać tam BU?

b) M120 i BU? Bez sens. BU źle współpracują z M120. Wychodzą dziwne FPS w zależności od długości lufy. W normalnej emce ok. 420-440 fps. Gra niewarta świeczki.

c) Zębatki pod M120 nowe? W KWA?

 

Chryste, kto Cie tak naciąga? Czy to Twoja własna radosna twórczość?

Edited by AnR
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...