Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Micro T1 ładnie wygląda ale z tego co wiedziałem, jeżeli zastosuje się go bez tej kosmicznej kwadratowej podstawki to przyrządy celownicze paskudnie włażą w pole widzenia. Coś takiego Co-Witness.jpg .

Mi to osobiście by przeszkadzało ale może ktoś ma inaczej....

Edited by Jade
Link to post
Share on other sites
  • Replies 56
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Rany, chyba oczekuje niemożliwego...

Właśnie takiego "widoku" bym nie chciał, ale bardzo wysokiego montażu też bym nie chciał... :huh:

Jak na razie, "1" jest dla mnie laureatem, ale nadal bym był wdzięczny za propozycje.

Czy ktoś widział jakieś zdjęcia, jak ta "1" leży na mp5?

 

 

#No nawet nieźle, trochę "wystaje", ale na razie jest na 1 miejscu w mojej "liście".

Co do zdjęć, rany, a ja narzekałem na eotecha... :happy:

Edited by Alexanderexis
Link to post
Share on other sites

Alex, odkręć celownik cały, odpiłuj muszkę i dopiero montuj koli.

 

To dedykowane to straszny badziew, własnego nie miałem (bo i niby na czym bym zamontował? :D) ale oglądałem kilka- chińszczyzna niskiego sortu.

 

Bier ten otwarty ale oczywiście nie z tego sklepu, cena to jakiś żarcik :D bo one do 150zł zwykle są sprzedawane.

Link to post
Share on other sites

Yyy... Otwarty trzeba piłować? Rozumiem ten przeziernik na replice? ;/

No, muszę przyznać, zarąbiście wygląda ten T1, ale słyszałem, że są z nim jakieś problemy.

 

 

 

 

 

#Ach, ok, a co pilnikiem machnąć?

Obydwa mi się podobają, nooo... Ale jak otwarty dobrze działa, i już kilka razy znalazłem dobrą opinie, nie mówiąc też o "zgrabnym" wyglądzie, to 1-0 dla otwartego.

PS

Z t1 nie potrafiłbym celować. (by mi przeszkadzał) 2-0 :wink:

PS2

O kur...cze, szyna g&g 140zł - cena, jak za kolimator...

A już idę odpocząć, bo zaczynam marudzić. :wink:

Edited by Alexanderexis
Link to post
Share on other sites

Nie jestem pewien, czy piłowanie muszki to taki dobry pomysł - koli mu się za jakiś czas znudzi / zepsuje / się sprzeda i zostanie bez przyrządów mechanicznych... Jak już miałbym to robić, to postarałbym się o zapasową, niespiłowaną muszkę. Taka moja skromna sugestia :wink:

Link to post
Share on other sites

O rany, aż tyle roboty z tym, ja "kocham" normalną muszkę. :wub:

Czy mi się wydaje, czy można regulować mechaniczne przyrządy w mp5? :blush:

 

 

 

#No tak, na to wpadłem, ale nie da się góry/dół? Nawet magiczny google nie był mi wstanie odpowiedzieć.

Edited by Alexanderexis
Link to post
Share on other sites

Siemka! Jak chcesz coś małego to brałbym t1 albo coś typu docter chodź ja tam bym zamontował ET 551 ale to nie mój wybór ;d Jak na bliskie starcia to docter powinien załatwić sprawę ;) Ja bym muszki nie ucinał ;d mi to nigdy nie przeszkadzało.

Pozdrawiam Matipl95

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...