Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam,

Od paru godzin siedzę i szukam odpowiedniego kolimatora do mp5.

Zamiast zawężać pole poszukiwania, powiększa się ono dwukrotnie, a ja mam coraz większy mętlik w głowie.

Już więcej szukać nie mogę, muszę sięgnąć rady.

Szukam kolimatora do mp5.

Musi być mały ,jak najmniejszy (oczywiście bez przesady),np. Aimpoint Micro T1 i sprawiać wrażenie niewidocznego. (używam mp5 jako bocznej/ CQB)

Musi być sprawny i w miarę wytrzymały.

Nie chcę jakiegoś z wysokim montażem, najlepiej jak najniższym.

Najlepiej jakby był zamknięty i zgrabnie wyglądał na broni.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 56
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Albo sobie robisz jaja, albo nie wiesz co piszesz, albo piszesz totalne bzdury, nabijając sobie bezszczelnie posty...

Przeczytaj jeszcze raz co napisałeś.

Pierwsze co przeczytałem i mi doradzono (tu podziękuje Arendowi) to, żeby nie kupować kolimatorów dedykowanych do mp5. (szczególnie tych chińskich).

Jasnowidzem nie jestem, z obrazka nie wyczytam, czy ten kolimator jest dobry...

 

Doceniam chęć pomocy, ale proszę tych, którzy nie mieli widać w ogóle do czynienia z kolimatorami, o nie "pomaganie" mi i nabijanie sobie postów gdzie indziej...

 

Przez takie właśnie wypowiedzi można nieźle się przejechać, gdybym nie przeczytał kilku(nastu) tematów, bym właśnie wyrzucił kase w błoto.

 

PS

Pisałem też coś o wynikach wyszukiwaniach w google pod hasłem kolimator mp5, ale nawet pewnie nie wiedziałeś, że prawie nic pod tym hasłem nie wyskakuje... (niedostępne).

 

 

 

 

#Jest na allegro 1 sztuka, używana.

Słyszałem, że z tym kolimatorem są jakieś problemy (już nie pamiętam jakie, pomieszały mi się tematy).

Edited by Alexanderexis
Link to post
Share on other sites

Ja używałem przez dwa miesiące taki kolimator:

http://allegro.pl/profesjonalny-otwarty-kolimator-laser-4-tryby-o-i2259013997.html

Potem uznałem że tak jak ja celuje z MP5 nie będzie mi potrzebny.

 

Ogólnie dobrze mi się z niego celowało, punkt celowniczy miałem bez problemu nad przyrządami mechanicznymi i to wszystko na niskiej szynie. Regulował się łatwo, ale nie jestem pewny czy do CQB się nada możesz zahaczyć o ścianę i coś może pójść.

Link to post
Share on other sites

Moim skromnym zdaniem do MP5 najlepiej, przynajmniej wizualnie pasuje celownik holograficzny, ale jeśli Ci nie odpowiada, to może Aimpoint z szyną montażową.

 

PS.

Albo sobie robisz jaja, albo nie wiesz co piszesz, albo piszesz totalne bzdury, nabijając sobie bezszczelnie posty...

Przeczytaj jeszcze raz co napisałeś.

Pierwsze co przeczytałem i mi doradzono (tu podziękuje Arendowi) to, żeby nie kupować kolimatorów dedykowanych do mp5. (szczególnie tych chińskich).

Jasnowidzem nie jestem, z obrazka nie wyczytam, czy ten kolimator jest dobry...

 

Doceniam chęć pomocy, ale proszę tych, którzy nie mieli widać w ogóle do czynienia z kolimatorami, o nie "pomaganie" mi i nabijanie sobie postów gdzie indziej...

 

Przez takie właśnie wypowiedzi można nieźle się przejechać, gdybym nie przeczytał kilku(nastu) tematów, bym właśnie wyrzucił kase w błoto.

 

PS

Pisałem też coś o wynikach wyszukiwaniach w google pod hasłem kolimator mp5, ale nawet pewnie nie wiedziałeś, że prawie nic pod tym hasłem nie wyskakuje... (niedostępne).

Jesteś niezwykle agresywny i to nie jedynie w tym temacie. Czy myślisz, że przyspoży Ci to sympatyków? :icon_confused:
Link to post
Share on other sites

Ja zamontowałem taką szynę: http://www.specshop.pl/product_info.php?products_id=3584 na tym posadziłem EOTech'a 552 od TomekPL - gra i pierdzi :icon_biggrin: - http://airsoftphotos.net/album/show/242744#wmasg-box/242744/242750

 

Dedykowane są marne jakościowo, a ponad to widziałem zaledwie jeden model. Bardziej od EOTech'a na MP5 widziałbym co prawda coś takiego: http://www.militaria.sklepy24h.pl/index.php?page=produkt_info&produkt_id=6900&limit=&promocja=&nowosc=&produkt_szukaj=&szukaj=&radio_szukaj=w_nazwa ale nigdzie nie miałem możliwości "zmacać" go przed zakupem...

Edited by alex51
Link to post
Share on other sites

Co do eotecha, średnio jestem przekonany.

Kolimator (eotech) kupiłem od TomkaPl (POLECAM!), ale na mp5 jest o wiele za duży.

 

Czy znajdzie się kolimator jak opisałem w temacie w miare mały (nie musi być jakieś micro), lub, żeby zgrabnie leżał na broni?

Chodzi mi o to, że nie chcę takiego kolimotora, na połowę długości body i równie wielkiej długości.

 

Ten otwarty, z szybką się nie złamie? Mam wrażenie, że stuknięcie nim spowoduje jakąś awarie.

 

Powała, mógłbyś napisać coś o tym kolimatorze, który kupiłeś? Oczywiście jak dojdzie. :wink:

 

Wiem, że ciężko jest wybrać dla mnie kolimator, doceniam chęci i liczę na dalszą pomoc.

 

 

# No, na razie wybrałem sobie 2 kandydatów - 1, 2, 3 - brak

Edited by Alexanderexis
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...