Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Ruger MK1 [KJW]


Recommended Posts

Pisałem o tym na stronie 36 ale za przekopiowanie chyba mnie nie zbanują chcyba..... :) .

 

 

Jest sposób tuningu MK1 ażeby wypuszczał większą ilość gazu poprostu w tej dziwgni dzieki której ściągasz zamek jest sprężyna wielu ludzim wydaje się że ona tylko trzyma ażeby dzwignia ta nie wypadła a to jest tylko działanie uboczne głównym zatadniem tej sprężyny jest docikanie "młoteczka" wystarczy pod tą sprężyne podłożyć kilka podkładek np z karty autobusowej czy innego badziewia.

 

UWAGA

ja tego nie stosuję ponieważ jest zbyt duże przeciążenie na żerdzi zaworu głównego który lubi pękać nawet (jeśli masz na gwaranci a sklep sie nie kapnie że coś kombinowałeś musisz czekać 2 miesiące aż to sprowadzą z taiwanu przynajmniej na military.pl) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
  • Replies 457
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Teraz ja się pochwalę :)

 

Tłumik pochodzi z Soccoma KJW.Uległ on lekkiej deformacji,brak w srodku kilku części w zamian za to bedzie normalne tlumienie

 

http://img256.imageshack.us/my.php?image=i...=img53952yj.jpg

 

repliki oryginałów

http://www.wgcshop.com/pcart/shopper.php?i...shin%20Handguns

http://www.wgcshop.com/pcart/shopper.php?i...shin%20Handguns

http://www.wgcshop.com/pcart/shopper.php?i...shin%20Handguns

 

czekam na opinie i sugestię :)

 

pi

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Ma ktoś pomysł gdzie można kupić jakąś gąbkę ? (jakby co to chodzi o gąbkę na tłumik!)

Bo moja już jest na amen rozpruta i się nietrzyma :x

I niechodzi mi o gąbkę typu do mycia tylko jakąś która fajnie chłonie dźwięk (testowałem gąbkę do mycia ale niewypaliło) miałem trochę gąbki z opakowań po figurkach metalowych Warhammer ale się już skończyły :mrgreen: (jak wie ktoś o co chodzi to super)

Link to post
Share on other sites

Heh no i skonczylem moja modyfikacje Rugera. No niedoczekała się użycia w boju bo w miedzyczasie kupiłem AEGa. Jutro prawdopodobnie powedruje do jednego z uczestnikow tego tematu (jak bedzie chcial to sie ujawni)(sprzedaje wszystko oprocz rugera, czyli kolbe, lufe z pierscieniami, szyne, lunete, za w sumie smieszne pieniadze patrzac jak koledzy niektorzy z wmasg zycza sobie za sama kolbe). Praktycznie wszystko gotowe, tylko kupcowi zostało pomalowac tak jak bedzie chciał.

 

Szyna pod lunete montowana w taki "cwany" sposob, lufa szerokosci jak czesc z mechanizmem rugera, mocowana na piercien tak samo jak w wersji pistoletowej.

 

Tu pare fotek moich wypocin:

 

1lw0.th.jpg2qm1.th.jpg3bl7.th.jpg

4rt7.th.jpg6rk3.th.jpg9zq9.th.jpg

7cw0.th.jpg8ks8.th.jpg5ri0.th.jpg

Link to post
Share on other sites

ja mam dosc nietypowe pytanie ;] to w sumie do tych co juz go "przerabiali" wizualnie ;) mianowicie chodzi mi o to jaka szerokosc ma chwyt po odkreceniu stockowej kolby? nie posiadam rugera ale jesli bedzie mniej wiecej ta sama lub troche mniejsza niz sie spodziewam to jeszcze jutro squadam zamowienie bo ruger w stocku ladny nie jest (taki OT za ktory sorx)

 

a wiec powtazam pytanie:

jaka szerokosc ma chwyt po odkreceniu kolby?

 

z gory thx za odpowiedzi

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

A ja mam inne pytanie: chodzi mi o to ze w moim egzemplazu nie ma powtarzalnosci strzalow. Pomimo stabilnej pozycji i mierzenia w ten sam punkt kulki leca w rozne strony. Czy to moze byc wina zle wyregulowanego HU? Czy kwestia lepszej lufy?

Link to post
Share on other sites
A ja mam inne pytanie: chodzi mi o to ze w moim egzemplazu nie ma powtarzalnosci strzalow. Pomimo stabilnej pozycji i mierzenia w ten sam punkt kulki leca w rozne strony. Czy to moze byc wina zle wyregulowanego HU? Czy kwestia lepszej lufy?

 

Norma , tak jest w kazdym rugerze :lol:

Link to post
Share on other sites

Co do tego pierścieniowania lufy w krótkim rugerze - czy nie chodzi po prostu o zamontowanie w lufie zewnętrznej pierścienia z łożyskiem kulkowym, do którego lufa wewnętrzna wpasuje się idealnie, co będzie zapobiegać jej lataniu na boki? Ma ktoś pomysł, jak dostać idealnie wymierzony pierścień z łożyskiem? I czy dwa takie pierścienie sprawdzą się w wersji Carabine?

 

 

 

EDIT:

 

Tak przy okazji... może mi ktoś powiedziec, jak się zdejmuje komorę HU i tą sprężynę z lufy? xD

Link to post
Share on other sites

Sprężynke najlepiej jest ''odkręcić'' czyli jeden z końców sprężyny za pomocą śrubokręta ''przewalić'' za to zabezpieczenie i dalej kręcić aż zejdzie samo (jeśli wiesz o co mi biega :wink: ) Komore żeby ściągnąć trzeba odkręcić tą śrubkę do regulacji HU, wtedy zejdzie :D Co do łożyskowania, to wystarcze żwykła tulejka, gdyż łożysko spełnia swoją rolę jak się kręci, po do są kulki w nim żeby zmniejszyć tarcie. Więc to tylko bajer.

 

pozdro

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...