Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam,

Ostatnio spotkałem się z modem, który zamieni nam BF2 w rozgrywkę airsoftową. I pomyślałem o Call of Duty... Więc mam takie pytanie. Czy ktoś kiedyś stworzył mod ASG do CoD-a? Chciałem się także zapytać czy może ktoś ma takie umiejętności, aby zrobić taki mod?? Chętnie bym sobie postrzelał z ASG w Call of Duty ;D Nieważne, do którego CoD-a to będzie... Pozdroo.. NARA ;D

Link to post
Share on other sites

W Call Of Duty: Modern Warfare znalazłem kieeeeeedyś modyfikację na Paintballa. Wszyskie bronie zamienione na markery, zupełnie nowe mapy. Świetnie zrobione, zasięg zmniejszony, kulki leciały parabolą, bardzo wciągające. Aż miło było usłyszeć "HIT!" w słuchafonach. :)

 

Zapewne więc, jest możliwe stworzenie czegoś podobnego na wzór ASG.

Edited by RedViper
Link to post
Share on other sites

Popieram Smutasa, po cholerę robić mody do gier, które naśladują rzeczywistość, by zmienić je w gry naśladujące imitację rzeczywistości(ASG/Paintball). Tak samo uważam, że lepiej pobiegać z repliką na świeżym powietrzu i po naśladować rzeczywistość, niż grać w takie gry...

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Nie słyszałem o takim modzie do CoDa, ale w Call of Duty: World at War w kampanii współpracy (kooperacja) jest pokazane tak że bronie są prawdziwe ale strzela się... kulkami od paintballa (słychać charakterystyczny dżwięk wystrzału kulki i rozbryzga się farbą). Zrobili tak pewnie dlatego że można strzelać do kumpli z zespołu (są ujemne za to punkty) i żeby nie było wtedy krwi.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...