Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

TANI TUNNIG WARRIORA


Recommended Posts

Mam stockowego wella.

Chciałbym podkręcić mu troszkę fps za jak najmniejszą kasę.

Więc chciałbym wstawić tak:

preckę i nową gumkę hu - pytanie: czy dobiorę cokolwiek do stockowej komory? A jeśli już istnienje wybór to co polecacie?

springa m170 i tu pytanie czy mechanizm mi to wytrzyma?, jeśli nie to springa m160 - proszę polecenie mi czegoś.

Link to post
Share on other sites

Polecam zajrzeć do działu tuningowego, lub przejrzeć tematy w tym dziale gdzie co piąty temat dotyczy taniego tuningu wariorów wszelkiej maści.

 

A odpowiedż jest cały czas jedna. Istnieje niestety tylko drogi tuning Wariora (warriorów wszelkiej maści).

Link to post
Share on other sites

Czemu lecisz na FPS? Nie lepiej popracować nad powtarzalnością strzału. Jeżeli chcesz tuningować to możesz bawić się w to etapami.

 

1. Komora PDI, precka promyk, gumka Hu

1i1/2 stabilizowanie lufy.

2. Zespół spustu

3. Zespół cylindra (cylinder, tłok, głowica, sprężyna)

 

Snajperstwo kosztuje.

 

 

W wypadku tak długiej lufy w wielkim płaszczu konieczne jest jeszcze dostabilizowanie lufy.

Edited by arend
Link to post
Share on other sites

Czemu lecisz na FPS? Nie lepiej popracować nad powtarzalnością strzału. Jeżeli chcesz tuningować to możesz bawić się w to etapami.

 

1. Komora PDI, precka promyk, gumka Hu

1i1/2 stabilizowanie lufy.

2. Zespół spustu

3. Zespół cylindra (cylinder, tłok, głowica, sprężyna)

 

Snajperstwo kosztuje.

 

 

W wypadku tak długiej lufy w wielkim płaszczu konieczne jest jeszcze dostabilizowanie lufy.

 

 

Żadna stabilizacja nie jest konieczna, wystarczy ustabilizowanie lufy na końcach- w komorze i przy nakrętce na końcu. Nie zaobserwowałem najmniejszego wpływu obecności/braku spacerów na skupienie.

Link to post
Share on other sites

Mam stockowego wella.

Chciałbym podkręcić mu troszkę fps za jak najmniejszą kasę.

Więc chciałbym wstawić tak:

preckę i nową gumkę hu - pytanie: czy dobiorę cokolwiek do stockowej komory? A jeśli już istnienje wybór to co polecacie?

springa m170 i tu pytanie czy mechanizm mi to wytrzyma?, jeśli nie to springa m160 - proszę polecenie mi czegoś.

 

Jaką sumą dysponujesz ?

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

ok 200 -300zł żeby spróbować się rok pobawić i sprawdzić czy warto w to dalej pakować kasę...

 

Na twoim miejscu wstawił bym dobrą lufę , np. Prometheusa do stokowej komory .Poprawę będziesz miał . Później zadecydujesz , czy inwestować dalej . Jak nie to lufę zawsze upchasz do jakiegoś elektryka . Są gotowe zestawy tuningowe do Warriora w cenie ok 100 dolarów , plus komora PDI . Najlepiej zagadaj do Trzmielora , to ci wszystko wyjaśni . :biggrin:

Link to post
Share on other sites

No toś dowalił bo napisał wyraźnie: Jak nie to lufę zawsze upchasz do jakiegoś elektryka

 

Ergo lufa standardu AEG do stockowej komory plus tulejka.

 

Ale takie zestawienie tak czy srak nie ma najmniejszego sensu bo co komu z lufy promyka skoro ma gównianą komorę. Taka prawda. Dopiero zestaw guma-komora-lufa daje oczekiwany efekt.

Link to post
Share on other sites

Trzmielor wyczaił w sklepie w Hong Kongu :biggrin: . Znajdziecie go też wpisując w Google Enhanced Upgrade Kit for Type 96 . Nie wiem czy czyta ktoś to z Gunfire , ale gdyby sprowadzili to do sklepu , pewnie sporo ludzi by go kupiło .

Link to post
Share on other sites

Dobrze widzę że obudowa spustu jest metalowa ? :zastanawia:

Tak jest metalowa :icon_eek2: I podobno pancerna, ale ciężko się wciska spust. Może da się coś z tym zrobić ale za taką cenę nie kupimy nawet samego metalowego spustu więc cena jest świetna za taki zestaw. Na kulkach 0.25g ten zestaw wyrabia 512fps.

Edited by brabus
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...