Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Ja preferuję kulki w tej kolejności:

 

King Arms-niby to samo co madbulle a latają lepiej(używałem 0.25,0.28 i 0.30)

Madbull-bardzo dobre kulki

Guarder-gdyby nie to,że cięły mi się w pmagach,to nadal bym je używał

G&G-do nich mam mieszane uczucia.2 razy trafiła mi się widocznie jakaś wadliwa seria,bo latały jak chciały,ba nawet w magu pękały.(brązowe 0.28 i białe 0.28)

 

Kolega używa guarderów 0.25 w midach AK cymy,i się nie blokują.

Edited by nicknitro
Link to post
Share on other sites

Kompozyt od G&G jest naprawdę świetny. Wcześniej używałem kulek Guardera, które ostatecznie okazały się być kompletną padliną (cięcie się midcapów jak na rocketsach GFC). Z całego serca polecam, karmię tym preckę prometheusa i jest git.

Link to post
Share on other sites

Gaudery w porównaniu z g&g to całkowita padlina, latają duuużo gorzej. Co do zacinania się to nie wiem bo używałem ich tylko w hicapach.

 

 

Używam tylko kulek tych dwóch firm o wadze 0,23 i 0,25. Na mojej replice nie mam żadnych różnić pomiędzy nimi.

 

Replika Scar G&G - 450fps

Magi - Real Cap firmy Star

Link to post
Share on other sites

Bo mid-capy są dużo wybredniejsze od lowów/reali, tak samo lufy precyzyjne (zwłaszcza 6.01) wymagają lepszych kulek niż stockowe (czytaj: na gorszych się tną).

 

G&G 0.25 na precce JBU 6.01 (pewnie w rzeczywistości ma więcej), jak dotychczas zero zacinek. Latają trochę lepiej od Guarderów (tak o te 4 zł różnicy w cenie).

Link to post
Share on other sites

Tak sobie czytam czasami o kulkach w lufach precyzyjnych i się zastanawiam jak to możliwe, że ciągle pojawiają się posty o zacinkach kulek. Lufy sobie zacznijcie czyścić to zacinki znikną bo żadne z tych kulek nie tną się w lufach a co najwyżej w magach lub na też brudnych lub odkształconych kołnierzach gumek HU. Wycior, silikon, mydło i jazda :wink:

Link to post
Share on other sites

Luglo napisałeś dokładnie to o czym pomyślałem, kiedy czytałem ten temat. Używałem już chyba wszystkich dostępnych kulek więc wiem o czym mówię. Zdecydowałem się używać Guardera i jakoś nigdy nie miałem zacinki w lufach : prometheus, guarder, src, jbu. Za to byłem świadkiem zacinki w stockowej(!) lufie kulki g&g - a to wszystko właśnie od syfu w lufie.

Link to post
Share on other sites
  • 5 weeks later...

Właśnie doszły do mnie kulasy 0,28 brązowe (GG). Pierwszy raz ma do czynienia z innym kolorem niż białe i stąd rodzi się moje pytanie. Czy to normalne, że kulki nie mają jednolitego koloru? U mnie są brązowe z białymi przejaśnieniami (podobnie jak w jajkach). Ponadto większość kulek ma delikatne bruzdy, który wyglądają jakby były podrapane. Czy to normalne? :zastanawia:

Link to post
Share on other sites

To co wczesniej było pisane to szczera prawda, w czystej lufie PDI nie tną się nawet pejoty i pozostałe badziewia. Ale komu by się chciało czyścić :D.

 

 

KSC/ bioval na pierwszym miejscu po mojemu

GG zaraz za nimi

MB ujdą

Guardery i wszystko poniżej już wrzucam do jednego wora z rocketsami i pejotami.

Link to post
Share on other sites
  • 9 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...