Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 59
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mam tego Colta od TM (co prawda wersja MKIV, ale to się chyba tylko body różni). Jak najbardziej godny uwagi, jak zresztą większość klamek TM. Niedawno chronowany - 260fps na kulkach 0.25g (przy temp. 10 stopni). Dzięki "magicznemu hopkowi" TM ma zasięg jak mój elektryk z 350fps :smile:

Co do upgrade'u, zależy czy chodzi Ci o osiągi czy o wygląd zewnętrzny? W obu przypadkach części jest mnóstwo, nawet w Polskich sklepach coś się znajdzie.

Link to post
Share on other sites

Chodzi mi głownie o wymiane stockowych częsci, żeby replika długo mi służyła, ewentualnie polepszenie precyzji strzału. Chciałbym wykorzystac replikę na polu walki jak też w strzelaniu do puszek i tarczy :icon_wink:

Jak chcesz tego Colta z Taktycznego (ja też go mam) to niech Cię ręka boska broni by cokolwiek w nim zmieniać jeżeli chodzi o bebechy. Jest niezawodny. Co więcej, jak brak kulek w magu to zawsze ostatnia trafi przeciwnika ;)

A jak chodzi Ci o zewnątrz, jak musisz mieć metal - kup konwersję Guardera. Jak nie musisz - nic nie tykaj (jest zrobiony tak, by działał dłuuuuugo) ;)

Link to post
Share on other sites

@DJanos - z bebechów wymieniłbym co najwyżej loading muzzle (sorry, nie pamiętam polskiej nazwy) na ten od Guardera.

Z części zewnętrznych blokadę zamka i zatrzask magazynka na stalowe (ale to tak w razie "W", te stockowe nie wyglądają na słabej jakości). Co do body to tak jak pisał dr Ziolo, te plastiki Marui wyglądają lepiej niż nie jedna metalowa klamka :wink:

 

Polecam obejrzeć (blow back w rzeczywistości jest mocniejszy niż na tym filmiku, chyba używali słabego gazu):

http://www.youtube.com/watch?v=P-UVldUMSio

Co prawda to recka wersji Mark IV, ale to w zasadzie to samo poza kosmetyką.

Link to post
Share on other sites

M9A1 cholera wie, nowość na rynku. Pozostałe repliki są niezawodne. Nie wiem czy jest jakaś skala w której okresla się niezawodność ale można zakładać, że glock TM, prawidłowo konserwowany jest niezajebywalny.

Dzięki,dobre konserwowanie to znaczy jakie ? mogę prosić o jakiś link na forum ?Albo jak mógł byś mi napisać:D

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...