Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

która?

 

A tak w ogóle, jak chyba zdążyłes się już zorientować, w airsofcie używamy REPLIK, które wyglądają i działaniem naśladują PRAWDZIWE karabiny, więc możesz mi proszę wyjaśnić, skąd mamy Ci wytrzasnąć automatyczne (chyba półautomatyczne miąleś na myśli) R700 i L96????

Link to post
Share on other sites
  • Replies 79
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

która?

 

A tak w ogóle, jak chyba zdążyłes się już zorientować, w airsofcie używamy REPLIK, które wyglądają i działaniem naśladują PRAWDZIWE karabiny, więc możesz mi proszę wyjaśnić, skąd mamy Ci wytrzasnąć automatyczne (chyba półautomatyczne miąleś na myśli) R700 i L96????

 

Przeczytaj proszę jeszcze raz pierwszy post tylko ze zrozumieniem, autor tematu nie prosił o automatyczne R700 lub L96.

Link to post
Share on other sites

Nie żebym się z modem kłócił, ale:

 

"chcialbym sobie kupic snajperke typu remington 700 na sprezyne lub jesli znajdziecie automat"

 

 

"Bardzo podoba mi się l96a1 i nie wiem czy jest może jakas automatyczna ponieważ nie wiem czy sprezynowy to dobry wybór ponieważ cechuje się niska szybkostrzelnoscia"

 

W cytatach używaj opcji cytowania. Buniek92

Link to post
Share on other sites

Foxtrot26, ja zrozumiałem to na zasadzie, że autor chce kupić sprężynowa snajperkę np. Remington 700 lub jakiegoś dobrego AEGa, skopiuję cały cytat, Ty go troszkę okroiłeś:

 

Siemka !!!

Jestem świerzakiem i chcialbym sobie kupic snajperke typu remington 700 na sprezyne lub jesli znajdziecie automat ( ps. nie sr 15 itd.) moj budzet to 1000 zł.

 

Tak więc, autora interesuje snajperka, np Remington 700 lub jakiś automat nadający się na snajperkę, podkreślił, że nie interesuje go SR15 więc można z tego wywnioskować, że nie chodziło mu o elektrycznego Remingtona lecz o AEGa poza SR15, przynajmniej ja tak to zrozumiałem, mogłem się mylić.

Link to post
Share on other sites

Obczaiłem , i mechaniczne przyrządy są do d**y . Trudno się z nich strzela , i prawie się ich nie używa bo nie ma czasu . Jeśli ta luneta jest zła , to może polecicie jakąś dobrą firmę lub dacie do niej linka . Z Góry Dzięki ! :icon_smile:

 

Trudno Ci się stzrela z mechanicznych przyrządów? Nie używa się ich bo to strata czasu? Powodzenia przy używaniu lunety...

Link to post
Share on other sites

Szkoda bo blow back to bardzo fajna rzecz , a szturmiakami nie jestem za bardzo zainteresowany , ponieważ każdy ma M4 , AK-47 a ja chcę się wyróżniać :icon_wink: . Chyba że macie jakąś mniej powszechną i ładną replikę :icon_smile: ale nie sądze .

 

to kup sobie barretta m82 :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...