Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

G36 [BOYI]


Recommended Posts

  • Replies 589
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A mógłby mi ktoś dokładniej wytłumaczyć jak włączać i wyłączać EBB ?

 

Wyjmujesz gearbox z body( zostawiasz w chwycie pistoletowym) i odkrecasz srubke blokujacą suwadło od blow backu. Wyciagasz suwadło, zakrecasz srubke.

Link to post
Share on other sites

Replika dobra ... póki się nie zepsuje a moja jeszcze nie zaczęła być nawet naprawiana przez serwis bo w kolejce czeka :/

Moja na 7,4 działała ok, bez grzebania w niej nie wymieniałbym na 11,1V.

Edited by joe86
Link to post
Share on other sites

Dobra wszystko porobione, ale nowy problem -,-. Dziś zaczął się luzować selektor ognia (prawy). Postrzelałem, blowboja załączyłem. (jakoś nieswojo bez klekotania :) ) i przy serii odpadł mi prawy selektor ognia, sam plastik. Doradzi ktoś jak to naprawić ?

Link to post
Share on other sites

Oj i właśnie tam nie ma śrubki imbusowej (jeśli dobrze widzę) . Widzę jakby jakąś śrubkę która wypadła jakby z korytka dla niej przeznaczonego. I jest to zwykła śrubka. I dalej nie kminie jak ja to mam zakręcić skoro nigdzie nie mam punktu chwytu ?

Link to post
Share on other sites

Oj i właśnie tam nie ma śrubki imbusowej (jeśli dobrze widzę) . Widzę jakby jakąś śrubkę która wypadła jakby z korytka dla niej przeznaczonego. I jest to zwykła śrubka. I dalej nie kminie jak ja to mam zakręcić skoro nigdzie nie mam punktu chwytu ?

 

Jeżeli tak,to uratuje ciebie klej epoksydowy.

Link to post
Share on other sites

Dobra mam zrobiłem. Jednak śrubka była ale nie imbusowa tylko gwiazdkowa. Komplet śrubokrętów z biedronki mnie uratował. Ale przed zabraniem się do tego zaczęła się znowu dziać dziwna rzecz z repliką. Zamiast normalnie działać rusza tłok na 1-3 mm i takie krrkrkrkrkrk. Na semi jak przycisnę spust to słychać przez cały czas ten dziwny dźwięk. Podejrzewać zębatkę tłokową. Za jakiś czas może podrzucę filmik lub sam dźwięk jak to działa teraz.

Link to post
Share on other sites

Dobra mam zrobiłem. Jednak śrubka była ale nie imbusowa tylko gwiazdkowa. Komplet śrubokrętów z biedronki mnie uratował. Ale przed zabraniem się do tego zaczęła się znowu dziać dziwna rzecz z repliką. Zamiast normalnie działać rusza tłok na 1-3 mm i takie krrkrkrkrkrk. Na semi jak przycisnę spust to słychać przez cały czas ten dziwny dźwięk. Podejrzewać zębatkę tłokową. Za jakiś czas może podrzucę filmik lub sam dźwięk jak to działa teraz.

 

Brawo Janek,właśnie udupiłeś zębatkę tłokową,a dokładniej strzeliła ci jej ośka.Miałem dokładnie to samo,ale w Umarexie. Na 90 % źle wsadziłeś pierdzielnik od Blow-backa.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...