Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

G36 [BOYI]


Recommended Posts

  • Replies 589
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Witam

Ja miesiąc temu zakupiłem tą zabawkę ale od ASG z Danii.

Cena znacznie większa i nie wiem czy dałem się naciągnąć jako laik czy może po prostu jest lepsza w czymś innym.

Wystrzeliłem już około 4000 g&g na 3 ładowaniach stockowej baty.Z celnością różnie bywa, na razie miałem możliwość strzelać tylko z 30 metrów i trafiałem w kartonik o wymiarach 50x30 cm.Rozrzut losowy.

Co do wykonania repliki - jak dla mnie bardzo dobrze, nic nie trzeszczy i wszystko ładnie pracuje.

Niestety jako laik sypnęło mi się za dużo silikonu do maga i teraz z tą celnością to różnie bywa:) a jestem na tyle zielony że sam jej rozkręcać nie będę :)

 

Nie wiem czy wypada polecać wyjadaczom którzy mają duże doświadczenie w replikach ale ja jestem bardzo zadowolony z zakupu,

zwłaszcza że jak czytałem temat to są jakieś problemy z tymi replikami.Fakt że wystrzelenie 4000 bb jeszcze nie świadczy o niezawodności ale jeszcze nic nie wysiadło i nic się nie zacieło nawet na full auto (teścia poniosło i przytrzymał spust aż przestało podawać z maga kulki), myślałem że nastąpiła awaria jednak wystarczyło zakręcić magiem (tym pokrętłem na spodzie).

Zrobione były 2 magi hi-capy w trybie full auto i dalej wszystko sprawnie działa.Dodam tylko że moja replika nie posiada blow backa i być może dlatego jest mniej awaryjna.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Ja miałem ze 4 gumki G&G.Starą i nową serię.Żadna w moich replikach dobrze nie kręciła,a już zwłaszcza na dołączonym dystanserze.

Regulacja hopka mizerna.Od tamtego czasu montuje gumki Systemy,i jak ręką odjął wszystko bangla,niezależnie od fpsów,kulek,dystanerów.

Edited by Nitro
Link to post
Share on other sites

Może dlatego. Ja montowałem z tego roku. Ze świeżej dostawy gunfire. Na początku wakacji. Widocznie zależy może od repliki :D bo jak każdy widzi te repliki to totalna loteria. O właśnie dopiszę. Zdjąłem przednie szyny ris i zmieniłem dolną na boczną. Podczas zmieniania wypadł mi ten gwint w który się wkręca ale wbiłem go.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

@Loart Potwierdzam jest normalny :). Nie ma żadnych problemów z założeniem tłumików ognia i dźwięku.

@czik3n spróbuj na początek wyłączyć blowback ( mi pomogło i nie zacinają się tak często) przeczyść lufę i przesmaruj trochę bo możliwe, że jest sucho. Mógłbyś wysłać zdjęcie jak to wygląda ?

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Ma ktoś może z użytkowników pomysł w jaki sposób przerobić adapter kolby M4 do Bojcowej G36? Mam owy adapter z kolbą VLTOR i ciekawe się prezentuje, a oryginalna "gietowa" kolba jest trochę dla mnie denerwująca... Problemem jest to, że w Giecie wystaje element od prowadnicy sprężyny do EBB i adapter nie zamyka się.

 

PS. Jeśli ktoś będzie chciał wyjmować pin (a właściwie dwa piny) trzymające oryginalną kolbę to jedna zasada: nic na siłę - u mnie niezastosowanie się do tej zasady, niestety, poskutkowało ułamaniem kawałka ABS`u przy pinie trzymającym GB.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Dobra mam replike od miesiąca. I miałem problem z podawaniem kulek (P&J Guns 0,25g) tylko na auto ( Puste strzały, 2-3 kulki w lufie i brak siły wyrzutu ) Na SEMI normlanie wyszstko jak powinno. Dokupiłem Mag MId-Cap'a od firmy DBoys i do tego kulki od G&G 0,20 i problemu z kulkami już nie było na Hi Capie jak i na Mid .Mid Cap lepiej się trzyma broni niż Hi. Hop-up stockowy dobrze się narazie sprawuje nie ma z nim problemów jak i z podkręcaniem kulek ale jego regulacja jest koszmarna :D . BB wyłączyłem i nie zauważyłem róźnicy pomiędzy włączonym a wyłączonym. Niedługo wymieniam dysze,tłok i zębatki.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...