Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kilka pytań odnośnie wymiany różnych "rzeczy"


Recommended Posts

Witam, dostałem w swoje rączki G608-8(drugą w swojej karierze). Przy zakupie prosiłem sklep aby od razu wymieniono gumkę hop-up na zieloną G&G. Po pewnym czasie dostałem telefon od serwisanta, że gumka ta nie będzie pasować (będzie za luźna) i zaproponował że zamiast tego włoży niebieskiego Madbulla, nie znam się to pomyślałem że zawsze lepsze to niż stock. Replika przyjechała kilka dni temu, w pudełku miałem włożoną stockową gumkę. Poszedłem wypróbować jak to będzie się sprawowało. Szału nie zrobiło, więc postanowiłem założyć stockową. I tu o dziwo, kręci lepiej niż ten Madbull. Jednak chciałbym jakoś założyć zieloną G&G. Czas na pytania: od czego zależna jest wolna przestrzeń między gumką a lufą? Czy wymiana lufy na precyzyjną naprawi ten problem, czy to tkwi gdzie indziej? Chcę także wymienić akumulator na LiPo, jednak że zawsze używałem NiMh i na zabawach z kabelkami itp. się nie znam, to jakie przejściówki muszę kupić aby wszystko było sprawne? Aktualnie w swoim NiMh mam wejście typu "kółko-kwadrat" (nie mam pojęcia jak to się nazywa, proszę mnie zrozumieć). Akumulator jaki planuję kupić: http://allegro.pl/akumulator-turnigy-lipo-2200mah-2s-7-4v-25-35c-asg-i2852531615.html , 2200mAh starczy czy szukać większej pojemności? Oraz ostatnie pytanie, czy bateria zmieści się bezproblemowo do tego pojemnika http://www.specshop.pl/product_info.php?cPath=22_233_207&products_id=6044&name=BFT_-_Pojemnik_na_baterie_-_AN/PAQ-15_-_Black ?

Link to post
Share on other sites

To wejście "kółko kwadrat" to tamiya, prawdopodobnie mini. Pamiętaj że nie tylko ilość mAh się liczy, ważna jest też wydajność prądowa (ilość C, w podanym przez Ciebie LiPo jest 25C, spokojnie wystarczy). I co ważne, jeśli chcesz używać LiPo, musisz kupić dobrą ładowarkę, a to koszt ok 150 zł. I dobrze jakbyś odpuścił sobie przejściówki, to niepotrzebny opór dla prądu, a nowe złączki to kwestia przylutowania kabelków, poproś kogoś kto się na tym zna żeby Ci to zrobił, to kilka minut pracy :) Może nawet na aukcji za kilka pln'ów Ci to zrobią. Jednak nie polecam wtyków "kółko kwadrat" :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...