Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pistolet=dylemat.


Recommended Posts

Minęło już trochę czasu od momentu gdy rozpocząłem przygodę z ASG. :icon_biggrin: Doszedłem do wniosku, że przydałaby mi się boczna sprężyna. Oczywiście raczej jako broń ostatniej szansy albo po to by wypełnić kaburę. Chciałbym dokonać tego zakupu w miarę z głową. Ostatnimi czasy doszedłem do 3 wyborów:

1. Colt M1911 od ASG DK: http://www.specshop....ezynowy_-_14095

2. Desert Eagle od UHC: http://www.specshop...._-_DESERT_EAGLE

3. Colt M1911 od UHC: http://allegro.pl/pi...2840953999.html

 

Moje dotychczasowe spostrzeżenia:

1. Widziałem na żywo go dzisiaj. Prezentował się nie najgorzej prze gablotkę. :icon_biggrin: Co prawda nie trzymałem go w dłoniach i nie strzelałem, ale liczę że ktoś z was go widział. :icon_smile:

2. Sporo się o nim naczytałem na forum. :icon_smile: W sklepie wisiał na półce obok wspomnianego wcześniej Colta. Co prawda wizualnie gorzej się prezentował od 1. na moje oko. Ale liczą się dla mnie bardziej "osiągi".

3. Na forum nie ma ani jednej wzmianki o tym cudzie techniki. Znaleziony przypadkowo. :icon_biggrin: Na zdjęciach na ekranie monitora wygląda również nie najgorzej. Niepokojąca jest tylko pomarańczowa końcówka na lufie (jakby co to wiem do czego ona służy i że np. w USA należy mieć takie na replice). Jedyne informacje są na stronie samego producenta.

 

Tak na koniec. Drogi użytkowniku/maniaku/moderatorze i etc. zanim napiszesz to wiedz, że...

... nie musisz mi tłumaczyć, że Beretta M92 od STTi na green gas będzie lepsza, gdyż taką posiadam już i jestem z niej bardzo zadowolony :icon_biggrin: ...

... że shotgun będzie lepszy, gdyż planuję z ciekawości wyposażyć się w 1 z egzemplarzy AGM 003 :icon_smile:...

...owa sprężynówkę będzie miała za zadanie zastąpić po prostu Berettę gdy ją szlag trafi albo gdy nie bd miał kasy na green gas. :icon_biggrin:

 

To już wszystko. Teraz liczę na wasz głos i waszą pomoc :icon_smile:

Link to post
Share on other sites

Skoro sprężyniak ma robić za "broń ostatniej szansy" itp, to osobyście radziłbym coś w tym stylu: http://gunfire.pl/product-pol-1152197367-Replika-pistoletu-COLT-25-FULL-METAL.html Osiągi na 0,12g jak najbardziej zadowalający. Rozmiary pozwalają na dość skuteczne ukrycie repliki i zaskoczenia przeciwnika (przetestowane na larpach i strzelankach z trochę bardziej rozbudowanym systemem "niewoli").

Link to post
Share on other sites

Hmmm... Chyba nie do końca się wyraziłem jasno. Chciałbym ogółem coś czym będę mógł po prostu wypchnąć kaburę. :D Pisząc o broni "ostatniej szansy" miałem na myśli to, że w sumie każdy sprężyniak spełnia taką rolę. Ale zanosi się na to, że natenczas sprawa będzie zamknięta gdyż spodobał mi się ten Colt 25. :) Dzięki za pomoc ;)

Link to post
Share on other sites

UHC robi dobre sprężyny, mam Berettę i fajnie strzela jak na swoją klasę. ASG DK też można ufać. Brak szybkiego drugiego strzału będzie jednak przeszkodą w walce, więc zastanów się nad pistoletem elektrycznym. Jest skuteczny i tani.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Miałem w garści tego Colta. Sprawia wrażenie... mocno plastikowe; jest ultra lekki, tworzywo lubi skrzypnąć przy naciąganiu sprężyny, magazynek sprawia wrażenie kruchutkiego a kropkę na muszce ktoś chyba nasmarkał. Za tę cenę lepiej wziąć sprężynowego Sig-sauera od HFC.

Link to post
Share on other sites

Beretka UHC fajna, ładna ale mało trwała niestety.

 

 

Nie wciskajcie mu gazówek, elektryków i Derringówien jak napisał wyraźnie czego chce i czego szuka. W Powałe się bawicie czy jesteście tak tępi, że nie potraficie przeczytać?

 

Kiedys miałem H&K P8 od HFC, był fajniusi i nawet trwały. Bertetta UHC była ładniejsza ale szybko toto zdycha niestety. Przewinął mi się też SIG 228 od HFC, wspominam miło. Walthera P99 HFC nie miałem więc się nie wypowiem. DE UHC miał świetne osiągi jak na sprężynkę i był stosunkowo cichy (znajomy miał). Przewinął się jeszcze jakić COLT taki uwspółczesniony od KWC- miał genialny zasięg i celność jak na sprężynkę i niezłe wykonanie ale kosztował też sporo jak na tej klasy sprzęt.

Link to post
Share on other sites

HAIX-y z demobilu :icon_question: :icon_exclaim: Widać daaawno nie byłeś na Forum, teraz jeśli polecam to II gat. ale NOWE a to różnica :icon_exclaim: Tym bardziej, że wady ich są absolutnie nieznaczące dla użytkownika.

Jeśli polecam MP5, to wówczas gdy ktoś nie jest w pełni zdecydowany, jako ewentualną alternatywę a ARESA już dawno nie polecałem nikomu, choć uważam, że jest godny polecania. :maniak_jezyk2:

Postawienie mnie w jednym rzędzie z "tępakami" odczułem wyjątkowo ambiwalentnie. :maniak_jezyk:

 

Ps

Zresztą może nie zauważyłeś, ten temat nie dotyczy ani butów ani długich replik... :maniak_jezyk2:

Link to post
Share on other sites
Ps

Zresztą może nie zauważyłeś, ten temat nie dotyczy ani butów ani długich replik... :maniak_jezyk2:

To dlaczego kilka linijek wyżej się rozpisujesz na temat haixów drugiego gatunku, mp5 i giety aresa?

 

Swoją drogą, Powała, dlaczego piszesz na fioletowo? Pytam jak najbardziej serio, z czystej ciekawości, nie złośliwości. Naprawdę jestem po prostu ciekaw

Link to post
Share on other sites

1. Ponieważ odpowiadałem na "zaczepki" Dextera. :icon_confused:

2. Ponieważ mi się ten kolor podoba. Wolałbym czerwony, ale jest zarezerwowany dla Administracji Forum, więc jak się nie ma co się lubi, to się lubi, co się ma. :icon_wink:

Edited by Powała
Link to post
Share on other sites
×
×
  • Create New...